Vesta pro vláčkaře

Mate nekdo zkusenost s touhle vestou?http://www.rsp-fishing.cz/batohy-tasky-pouzdra/batoh-team-dragon-chest-pack-2 mam na ní zálusk tak bych potreboval nazor nekoho kdo ji ma..díky vsem za odpovedi.=)

u x a - Profil | Út 28.11.2017 10:41:50

otoš >>kdepak nic pro mě, nikde není nápis catana..

    rybomil - Profil | Út 28.11.2017 8:06:32

    Nils Master - 27.11.2017 23:20:41 >> ahoj, hele nevadí ti nějak ty kapsy na boku při pohybu rukama ???

      otoš - Profil | Út 28.11.2017 6:00:54

      u x a >> ale dělá...speciálně pro tebe...

        u x a - Profil | Út 28.11.2017 0:47:23

        Nils Master - 27.11.2017 23:20:41 >> bílá,ta musí být krásná..

          Nils Master - Profil | Po 27.11.2017 23:20:41

          A mám tuhle v bilem.... Fishpond Gore Range Tech Vest

            u x a - Profil | Po 27.11.2017 22:59:18

            škoda že se nedělá vesta shimano catana:-((

              rybomil - Profil | Út 6.8.2013 8:28:53

              Brčál - už nikdy Mic >> Ok, já jen že jsem nedávno zřejmě takhle rozepnutím kapsičky na sucháč ztratil krabku s těmi opravdu chytacími P nástrahami.. Ztráta vcelku bolestná. Vím přibližně kde, ale v tom kopřivákově malá šance.

                Šámik - Profil | Po 5.8.2013 22:49:54

                bukoky >> dobrý.jednoduchý a při ruce.:-)

                  Brčál - už nikdy Mic - Profil | Po 5.8.2013 20:01:34

                  Ladineeek >> nemám je už. Teď máme krátké vesty Diplomat JMC a k tomu jdou sundat i záda a je tam pak jen síťovina .

                    Brčál - už nikdy Mic - Profil | Po 5.8.2013 20:00:23

                    rybomil >> tak kapsy jsem dnes zkoušel a jsou dost širké. Spíše bych tam dal nějakou krabičku než drobnost. Na drobnosti bych použil kapsy na boku a uvnitř, které jsou na zips.

                      Ladineeek - Profil | Út 30.7.2013 8:14:34

                      rybomil >> Tak se musím opravit, sice jsem ji kupoval u Brčála, ale v rychlosti jsem si nevšiml, že nyní nabízí jinej typ, já mám tuto http://www.rsp-fishing.cz/odevy/trika-kosile-vesty/​vesta-team-dragon-kratka-3

                        Ladineeek - Profil | Út 30.7.2013 7:46:58

                        rybomil >> Mám dvě vesty a můžu potvrdit, že kde není zip, tak tam nedávám nic důležitého, co by mohlo vypadnout. Teďka jsem si na brodění po prsa pořídil vestu http://www.ubrcala.com/muskareni/eshop/37-1-Oblecen​i/171-2-Muskarske-vesty/5/1655-Vesta-DRAGON-KA-01-k​ratka-L a jsem s ní nadmíru spokojen. Teda nejdříve se musí ostříhat všude přítomné nitě :-)))

                          rybomil - Profil | Út 30.7.2013 7:37:31

                          Brčál - už nikdy Mic >> je u toho nějak vyzkoušený, že když se předkloním nevypadaji z těch kapes drobný věci ven ? Mi to zavírání přijde nějaký moc jednoduchý, radši zip .

                            marten7 - Profil | Čt 14.2.2013 15:07:11

                            Otázka pro všechny vlastníky tohoto tech packu: http://www.rsp-fishing.cz/odevy/trika-kosile-vesty/​vesta-team-dragon-tech-pack

                            zajímá mě především pohodlnost, váha a reálná velikost s přirovnáním na velikost postavy vlastníka..diky

                              bukoky - Profil | Pá 25.1.2013 15:36:54

                              Mikulas >> dal som si to upliect u tohoto maníka za 12e, spraví hoci čo.

                              http://survivalnaramky.blogspot.sk/

                                Mikulas - Profil | Pá 25.1.2013 12:51:21

                                Mysho22 >> díky!

                                  Mikulas - Profil | Pá 25.1.2013 9:46:21

                                  bukoky >> zajímavé, takový vynález vidím poprvé. Tos i pletl sám nebo už koupil?

                                    bukoky - Profil | Čt 24.1.2013 18:51:55

                                    material paracord