- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Přívlačový prut - prosím o radu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Ntomm - Profil | Ne 13.1.2013 14:02:13
NP!F - Profil | Ne 13.1.2013 13:57:38
Nrybomil - Profil | Ne 13.1.2013 13:49:16
Bral bych to tak, že z 5ti Catan co vezmu v kšeftu nebo u někoho poblíž wasru do ruky 3 budou kravský vohony. Někomu to neva, chytat se na to dá, tak nechť si pořídí aspoň 3 :-)
Podle mě hledat vláčák v té nejnižší cenové hladině je nesmysl, viz noap.
Občas se objeví něco super až ex za přijatelný ceny, viz např. ten Jenzi Avalon, ale samo ty pak už vůbec nejsou......z 62€ šly na 28,9€ doprodej, jen se po nich zaprášilo...... a kam jim sahá taková nějaká Catana ???
Joo taky jsem dříve chytával všude a všechno s 1 teleskopem, pak jsem si pořídil licenční Wonderod od Druchemy, tehdejší vrchol v ČSSR, pak ho nechal osadit jinými očky, dokonce je tyhle klacky všechny mám, asi 4 nostalgické kousky co vytáhnu 1x za 3- 5 let, bo dnes jsme prostě jinde a zpátky nežiju.
Tedy podle mě nechť si sumec 95 dojde na brigádu a přitlačí prašule, nebo ať se holt smíří s tím, že bude chodit k vodě s něčím co 3x echt cajk nebude. Jinudy cesta vede jen přes bazar.
Nnofish - Profil | Ne 13.1.2013 13:32:06
Za sebe říkám, že třeba vydrží zacházení které dragoňácký prut za dvojku nevydržel. Sedí mi perfektně a poslední rok jsem ostatní pruty defakto nepoužil. Jen dvě catany.
Osobně jsem si třeba zažil už dva problémy (a ne malé) se zbožím od mikada a tak bych nebral zase jejich pruty. Třeba budou levnější, ale po zkušennostech chápu proč.
Tohle se tu totiž nedá řešit. Ty jsi to měl v ruce, já s tím běžně chytám. Názory se prostě nesejdou.
Nnoap - Profil | Ne 13.1.2013 13:22:55
NBogi - Profil | Ne 13.1.2013 12:40:00
http://bohemiafishing.cz/likvidace-zasob-z-kamenneho-obchodu/pruty/
Nja.ump - Profil | Ne 13.1.2013 12:35:49
Nnofish - Profil | Ne 13.1.2013 12:35:03
Hoši vzpamatujte se. Dotaz na prut za 500 a už tu lítají vzduchem pruty za 2500 ve slevě a podobné pič*viny.
NBogi - Profil | Ne 13.1.2013 12:32:27
http://bohemiafishing.cz/likvidace-zasob-z-kamenneho-obchodu/pruty/shimano-beastmaster-bx-spinning-270-ml2
je to sice o 3 stovky víc než to Alivio, ale je to už fakt pěknej proutek a za tyhle prachy už ho jentak nekoupíš
Nnofish - Profil | Ne 13.1.2013 12:31:25
Nja.ump - Profil | Ne 13.1.2013 12:29:28
NTomazzz - Profil | Ne 13.1.2013 12:22:10
Nnoap - Profil | Ne 13.1.2013 12:16:41
NLadineeek - Profil | Ne 13.1.2013 12:16:37
Nnofish - Profil | Ne 13.1.2013 12:10:46
Osobně by mě zajímaly ty levné pruty od dragonu, ty modré. Vypadají pěkně, černý prut má každý :-)
Nnofish - Profil | Ne 13.1.2013 12:04:18
NTomazzz - Profil | Ne 13.1.2013 11:53:09
http://www.rsp-fishing.cz/akce-pruty-dragon/privlacove/prut-mystery-xt-contact-jig-2-70m-3-20g-vyp
Nnofish - Profil | Ne 13.1.2013 10:56:40
Alivio jsem měl jenom v ruce a rozhodně je i zpracováním "rozumnější", než mivardi.
Osobně teda nedám dopustit na catanu, když už shimano, ale to už je jedno.
Ne že bych se nechtěl rdžet zadání, ale zkus si pohlídat na netu bazarové pruty. Třeba na aukru se dají i nové sehnat za celkem rozumné peníze - občas.
Kde to žije - dravci
19:05NFotky ryb pouze na přívlač 107191
18:37NBurza na přívlačové nástrahy 33413
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










