Odchyt sumce - technika lovu

Dobrý den používáte někdo u sumcařiny "vysokohorský grip" ?
Autor diskuse: Elina - Profil , 2.1.2013 dravci - techniky lovu

Reznik76 - Profil | Pá 4.1.2013 18:53:13

Elina >> zatim si pořád jak manželka poručíka Colomba
Všichni jí znaj, ale nikdo nikdy neviděl :-)))

    atawa - Profil | Pá 4.1.2013 17:12:29

    Málem mě rupnul ve švu.

      Elina - Profil | Pá 4.1.2013 12:54:12

      tak to se budu snažit něco pěkného vyfotit

        bambus11 - Profil | Pá 4.1.2013 12:47:50

        Elina >> Pokud neumíš s photoshopem, tak je to docela neprůstřelný :-D

          Elina - Profil | Pá 4.1.2013 12:43:37

          :-D to už by jste mi věřili?

            bambus11 - Profil | Pá 4.1.2013 12:41:00

            Elina >> Musíš dát další fotku s papírkem v ruce s nápisem mrk a datem

              Elina - Profil | Pá 4.1.2013 12:33:16

              vidím, že mi to tu asi nikdo neuvěří, že to jsem já :)

                malamut - Profil | Pá 4.1.2013 12:26:32

                Elina >> Dominiku, ty jsi zvíře, ale ta slečna, jejíž foto jsi dal k nicku Elina je docela sympatická :-)))))))

                  Elina - Profil | Pá 4.1.2013 12:16:21

                  to jsem ráda :)

                    Hrdobec - Profil | Pá 4.1.2013 12:04:29

                    Elina >> To teda skutečně nevypadáš jako chlap :-))

                      Elina - Profil | Pá 4.1.2013 11:56:24

                      vysvětlení vysokohorského gripu bylo pro pobavení, kdo pochopil GRATULUJI !! A pro ty nedůvěřivé jsem si přidala foto.. a opravdu nejsem chlap..

                        P!F - Profil | Pá 4.1.2013 0:39:53

                        Elina >> Vysokohorsky grip pri love sumcov pouzivam celkom casto. Stava sa mi ze sa ozeriem tak, ze ho musim pouzit, aby som sa dostal do stanu.

                          P!F - Profil | Pá 4.1.2013 0:38:24

                          siri >> Isto ano. Konecne chce mat v ruke poriadny prut.

                            Bezďa - Profil | Pá 4.1.2013 0:21:54

                            Elina >> to je vůl....

                              siri - Profil | Pá 4.1.2013 0:13:52

                              No nazdar... Netipa se dal na sumcarinu. :)

                                falco - Profil | Čt 3.1.2013 23:37:09

                                Elina >> Vtipný...odepsalo Ti asi 8 chlapů a nikdo neví jak vypadáš a co to je vysokohorský grip.Celej den na netu a samej drapák a ůchyt na tenisovou raketu...Shrnutí..napsala si pičovinu a zaujala polovinu sumcařů na MRK..Gratuluju,muj nick je Micka 29 ,je mi 18 a ještě jsem neměla sumcaře..pište a pls fotečky se sumíkama..Cmuk(pro slováky).

                                  HP - Profil | Čt 3.1.2013 21:43:53

                                  Já jsem se pobavil. :-)

                                    raušík - Profil | Čt 3.1.2013 21:37:55

                                    srát hovno

                                      Elina - Profil | Čt 3.1.2013 15:26:18

                                      pánové pokračování povídky "Elina a její pruty" příště... :)

                                        Obiš - Profil | Čt 3.1.2013 15:07:57

                                        Kam sme to až klesli.... A to je teprve začátek ledna. :) :) :)