- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Aky vlasec 10-12-14 na UL vlacku?
Zdravim, poradte slusny vlasec na UL vlacku, pripadne na feeder nadvezce, co som zatial vyskusal nejake lacnejsie (mivardi, mikado, esox raptor...) vsetko sa velmi rychlo deformovalo a krutilo. Navezce na feedri vypadali po 1-2 hodine lovu nepouzitelne, pri vlaceni som musel vzdy prve 3-4 metre po 3 hodinach lovu odstranit a neviem ci existuje vlasec tychto priemerov co vydrzi viac.
Autor diskuse: Palusko - Profil , 14.12.2012 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nosprey - Profil | Po 17.12.2012 19:40:47
rikrod >> Nemyslím si, že bych nevěděl, o čem píšu - kde vidíš rozpory v tom, co jsem napsal já a co ty?
Mě je jasné, že si to žádá zákazník. Pro mě to čísýlko na špulce směrodatné není, je to jako bys kupoval auto a zajímala tě jen maximální rychlost.
Mě je jasné, že si to žádá zákazník. Pro mě to čísýlko na špulce směrodatné není, je to jako bys kupoval auto a zajímala tě jen maximální rychlost.
NDavid. - Profil | Po 17.12.2012 15:30:01
Palusko >> CPalusko - >> Čau!Hele Asso Ultra a nebo podle mých zkušeností Colmic X5000.Používám oba ve 0.20 a nemám nejmenší problém.V podstatě můžu říct že jsem pletenku úplně odboural.Jedině na Harte ji používám kvůli pařezům.
Nelhierro - Profil | Ne 16.12.2012 19:22:18
Rytíř >> Mamina teď huláká, ať to objednám. Že je to levnější, jak šňůra na prádlo. 100m za 45 vočí, no nekup to. 20 m šňůry na prádlo stojí 69.... :-)
Nelhierro - Profil | Ne 16.12.2012 19:20:11
Rytíř >> To je struna do sekačky? :-) Ale musím říct, že si tu rozšiřuji své obzory. O některých věcech jsem neměl ani tušení. :-)
NRytíř - Profil | Ne 16.12.2012 19:18:25
elhierro >> no někteří asi tenhle:-)
http://www.rybarskepotreby-shop.cz/vlasec-aranzersky-2065.html
http://www.rybarskepotreby-shop.cz/vlasec-aranzersky-2065.html
Nelhierro - Profil | Ne 16.12.2012 19:14:35
Rytíř >> To chceš aranžovat zavěšené turbomotory ve výloze? Dcera aranžuje a chce po mě vždy max 0,20 aby to nebylo moc vidět.
Nelhierro - Profil | Ne 16.12.2012 19:08:29
Rytíř >> :-) Také mi z té novinky málem vypadlo oko. Na heavy přívlač je pak asi ideální výplet do tenisové rakety. :-)
Nsiri - Profil | Ne 16.12.2012 18:24:04
Nezkouseli jste nekdo na vlacku vlasec Cralusso? Radu uz nevim, ma jit asi spis o navazcovy, ale s nejakou uz 'nenavazcovou' :) kapacitou civky, pry znacne pevny a levny, mozna i prumer vic odpovida nominalnimu - je otazka, jak se bude chovat pri jine RL metode, nez je plavacka (nebo feeder ci klas. bobkarina)...
NMartinbati - Profil | Ne 16.12.2012 15:05:33
poldeci >> u nas neviem.. jedine ak niekto predava model made in USA, alebo na ebay. v europe co som pozeral po strankach tak made in USA som tu k dostaniu nevidel.. a este v amerike co ludia predavaju tak tiez made in USA su, ale nie vsetky, no predajca to tam uvadza..
Npoldeci - Profil | Ne 16.12.2012 15:03:19
Martinbati >> kde sa to dá porovnať a kde sa to dá kúpiť?
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33415
NVýroba woblerů31008
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrivlac s multiplikatorom31598
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NLodě a jejich úprava1035
NRare woblery - Rapala14053
NJak na sumce ?128
NFotky ryb pouze na přívlač107192
NTuning přívlačového vybavení536
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
8:45NBurza na přívlačové nástrahy 33418
7:37NFotky ryb pouze na přívlač 107193
ČtNÚhoří sezona 2012 10516
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17













