- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Přívlač - jak na to?
Přiznávám, v posledních týdnech jsem se stal vláčkařem z donucení - v Moravskoslezském kraji jsou všechny nedravé ryby hájené - a mně by to prostě nedalo, si celý měsíc nezachytat. Nakoupil jsem tedy gumy, woblery, lanka apod., ale ať to tahám jak chci, rybám se to asi nelíbí, nebo co... Dá se s tím něco dělat? Mám to tahat pomalu, nebo rychle? Nebo gumy rychle a woblery pomalu...? Fakt nevím, poraďte mi prosím aspoň pár základních postupů.
Autor diskuse: Myš - Profil , 10.11.2012 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NBosanac - Profil | Út 13.11.2012 15:34:35
Pepa z depa >> Na kapra podlozka a podmerecnou sticku valet a fotit .
Nbart.bm - Profil | Út 13.11.2012 14:36:28
Pedro1 >> gumy na 100% woby tu nemám abych je přeměřil ale na krabce bylo psáno 9cm gumy můžeš ověřit níže je tam fotka i s pravítkem.hádat se nebudu
Nbart.bm - Profil | Út 13.11.2012 14:01:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Myš - >> dnešní vláčka gumy 10cm a wob 9cm jen se toho nebát ono to příjde samo.nej bylo pomalé vedení bez cukání jen se vrtěl ocásek.když jsem pocukával tak si toho nevšímaly ludry :)))
Nbart.bm - Profil | Út 13.11.2012 6:29:22
kasch >> solich76 - 12.11.2012 22:25:20 >> no jo no dobrá pařezovka má vždycky hlad ale když jdu s wobama je to horší.tam urveš 5-6ks od rapky a jsi na tom hůř.proto kupuju woby od wonga za 5 očí a jsou i holo :)))ale už mu dochází musím se ho zeptat jestli zas doveze :))))))
NMyš - Profil | Po 12.11.2012 22:32:47
bizon >>Přesně jak píšeš. Když jsem na ty ryby koukal z mostu, co vede do Polska, měl jsem pocit, že po nich přejdu na druhou stranu suchou nohou. Fakt mi to hlava nebere - voda smrděla jak kanál, ale byla plná ryb. Teď je prý kvalita vody skvělá a zvláště místní zelení se rozplývají, kolik že se tam zahnízdilo ptáků. Ale to je tak všechno - ve vodě je mrtvo, takže je asi něco špatně.
Nsolich76 - Profil | Po 12.11.2012 22:25:20
bart.bm >> a ještě tu dopiš kolik pařezů jsi s nima nazdobil na Hartě :-D :-D :-D :-D jedna vycházka se savage )))))) a jdeš tak o litr lehčí )))))))) to těch wobech ani nemluvím ))))
NMyš - Profil | Po 12.11.2012 22:21:02
bart.bm >> Díky, přesně to samý mě napadlo taky - s těma gumama. Třeba se fakt zadaří až další sezónu - někdy to asi chce nehrotit, ale nechat chvíli uležet :o)))
Nbizon - Profil | Po 12.11.2012 20:21:35
Myš >> koukam že jsi z těšina ja z třince takže olši taky znam jako děcko pamatuji pulmetrove pstruhy a tlouště velke až z nich šel strach.když jsme byli mali a byli v letě u vody byly tam mraky chrostiku lezlo a litalo to všude kde ses podival.a olza byla tak 5x větši.ted uz neni chrostiku neni vody neni pstruhu.
Nbart.bm - Profil | Po 12.11.2012 19:55:26
Myš >> velké to není tahám i 19cm gumy a v poho zkus stím pocukávat potáhnout tak 30až 50cm špičkou a pak pomalu tak metr navinout a zas cuknout.Ta bílá je šílená to ti řeknu na rovinu(mám na mysl na té rybce jinak taky používám bílé kopyta) normálně používám gumy od 10cm nahoru a okoun 20cm nemá problém polknout tu 10cm do půlky.boby taky tahám pocukáváním.upřímně ti ale řeknu že první úspěchy na gumy jsem měl až po jedné sezóně.ta první nestála ani za řeč.plno hodin u vody a výsledek žádný.každý si tím prošel ale málo kdo ti to napíše.už jsem chtěl gumy zavrhnout že nemám na ně ruce a pak najednou se začalo dařit.nafotím ti barvy co používám a hodím to sem.jak woby tak gumy :))
NKapr555 - Profil | Po 12.11.2012 19:21:19
Myš - >> Hoj já se snažim tahat nástrahu co nejpomalejc a občaš krátce přiškubnout pak na chvilku zastavit uplně ale je to složitější z potápjějícíma (těžkýma) nástrahama pukud sou tam kde chytáž na dně náký vázky tak musíš dávat pozor aby ti nástraha neklesla uplně na dno a nezachytla se ;-)
Tuhle štičku sem chyt když sem z nástrahou uplně zastavil.
Tuhle štičku sem chyt když sem z nástrahou uplně zastavil.
Njanosek - Profil | Po 12.11.2012 19:10:17
Ahoj
chtel bych se zeptat co je to vlastne privlac?? dekju
chtel bych se zeptat co je to vlastne privlac?? dekju
NMB - Profil | Po 12.11.2012 12:29:28
Mates PB >> to bylo myšleno pro pedra...fakt je hodně smutný že tu nic nechytil ....tak jsem mu chtěl na vánoce dát nějakou tu tutovku co vždy nachytá
ale mohl bych to vzít i hrdinovi když to není tak drahé :c) ale on má tu svou nejmilejší od shimpáňa a na nic jiného nechce chytat
ale mohl bych to vzít i hrdinovi když to není tak drahé :c) ale on má tu svou nejmilejší od shimpáňa a na nic jiného nechce chytat
NMates PB - Profil | Po 12.11.2012 12:25:55
MB >> Takže ty kupuješ Netipovi nástrahy? Ty vole a to si nemůže zase někde něco vylovit?
Hele a nebo jo, tohle Netipovi kup. :-)))))))))
Hele a nebo jo, tohle Netipovi kup. :-)))))))))
NMB - Profil | Po 12.11.2012 12:11:43
Mates PB >> metrovku už jsem chytil to jako jo....skorometrovek /90+/ mám dost ....ale na tohle jsem ještě nechytal ...teprve to budu kupovat pro kamaráda co to moc neumí :c))))) tak potřebuju tutovku
Červené karty: nhgjhgjhgjghj
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.


























