Přívlač s povrchovými woblery

Ahoj. Začala nám sezóna dravců. Jak jste spokojení, či naopak s povrchovými woblery, jaké máte úlovky, která ryba dominuje.

Foto vítáno :)
Autor diskuse: Fidisak - Profil , 25.6.2012 dravci - nástrahy, návnady

NPedro1 - Profil | Út 26.6.2012 20:39:39

weobler >> To mě asi i choděj s lankem líp.Právě to lanko docela zabraňuje tomu,aby pop předbíhal vlasec a motal se.

    Nweobler - Profil | Út 26.6.2012 20:33:42

    Pedro1 >> Ale mě hůř chděj ale je pravda že s lankem se nemotaj ale jinak používám lanko i na pstruhy nebo candáty :D

      NPedro1 - Profil | Út 26.6.2012 20:24:28

      weobler >> Popíky se zamotávaj?Máš před nimi lanko.S lankem se nemotaj.

        Nweobler - Profil | Út 26.6.2012 19:35:10

        Boleni na poplery :D ale jinak na klasický povrchoví weobler okoun ale popíky se často zamotávaj :(

          NButchi - Profil | Út 26.6.2012 19:13:56

          Pedro1 >>
          Candát je debil, páč se nedá chytit na popa.

            Nsiri - Profil | Út 26.6.2012 15:55:20

            Ledňáček (Iceman) >> Proc humus, nahodou takovej Netipa ma BL i na plakatu... :)

              NDave Legato - Profil | Út 26.6.2012 15:51:12

              Pedro1 >> Kolegovi šli okouni, po beznaději s gumama jsem tam práskl tohle a štiku nečekal. Pak tam šel hned wolfram samozřejmě... Jak jsem psal níže...

                NPedro1 - Profil | Út 26.6.2012 15:48:28

                Ledňáček (Iceman) >> Umělecká díla:-)))

                  NPedro1 - Profil | Út 26.6.2012 15:48:16

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Tak to máte výhodu.Zapíšeš jednu rybu ale máš dvě.Takový duhácí se u nás nesypou.

                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 26.6.2012 15:44:29

                    Pedro1 >> to jsou dva duháci v jednom.

                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 26.6.2012 15:43:43

                      Tady se to slušně zvrhlo, to je humus :-))))

                        NPedro1 - Profil | Út 26.6.2012 15:40:08

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Pěkný,co je ta věc napravo co vypadá jako platýz?:-)))

                        Edit:Práce kolegy Řezníka.

                          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 26.6.2012 15:37:20

                          Pedro1 >> Ale jo. Něco se tam najde

                            NPedro1 - Profil | Út 26.6.2012 15:27:26

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Nic jiného nemáš?Žádná krev?To je slabý.

                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 26.6.2012 15:26:50

                              Pedro1 >> no já mám hezkou fotku na hajzlu a příjemnou fotografii v posilovně. To podle mě stačí

                                NPedro1 - Profil | Út 26.6.2012 15:21:50

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> A jak hodně hezký máš ty fotky z domácího prostředí?:-)
                                Já hodně:-)

                                  NSiven Polní - Profil | Út 26.6.2012 15:05:19

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Lol!!!

                                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 26.6.2012 14:36:56

                                    Vojtio >> Fotka s rybou v centru města před casinem je fotografie originální, takovou fotku nikdo nemá. Fotku mrtvý ryby z bytu má každej vandrák (včetně mě).

                                      NVojtio - Profil | Út 26.6.2012 14:35:24

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Já vím,ale neměl jsem bohužel fotak ani mobil s sebou a to se vyfotil muselo na památku a přecejen,když už fotka,tak radši doma v obýváku než v centru města před casínem :)

                                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 26.6.2012 14:32:13

                                        Pedro1 >> Třeba vypružuje