- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bolení trápení na řece...
Chci Vás poprosit, jestli by jste se mohli podělit o vaše rybářské techniky na boleny. Jak dlouhé pruty používáte, jaké navijáky, s jakým převodem, jakou rychlostí taháte nástrahu a jestli s pletenkou a dlouhým návazcem s fluo nebo upřednostňujete vlasec? Nástrahu připínáte na na karabinu s obratlíkem nebo bez?
Zajímal by mě názor každého, ať si můžu udělat obrázek...
Používáte na řece pod jezem v silném proudu ocelové LANKO? (Pří lovu bolena)...
A) ANO jistě, je to samozřejmost!22%
B) ANO, jen když vím že se na místě vyskytuje štika.12%
C) NE není zapotřebí. 62%
D) NE používám silný Fluorocarbon.4%
Od 14.6.2012 hlasovalo 50 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NThor - Profil | Čt 14.6.2012 17:19:36
NThor - Profil | Čt 14.6.2012 17:17:27
Jinak hodinové zdolávání na 0,14? Průměrná štika kolem 50-65cm je z vody do 5 minut...i na tento vlasec. A pokud chytáš na malé nástrahy, silnější vlasec je nesmysl...
NIvan. - Profil | Čt 14.6.2012 17:15:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nafjee - Profil | Čt 14.6.2012 16:06:58
Npeto82 - Profil | Čt 14.6.2012 16:06:53
NPedro1 - Profil | Čt 14.6.2012 16:04:40
Co se týká zbytku,tak nevidím důvod proč chytat na slabší.Nejhorší je,když celou sezonu chodíš na ryby,snažíš se trefit na velkou rybu a když se Ti to konečně povede,tak stojíš na břehu,klepou se Ti kolena,prut ohnutý k vodě,vlasec frčí z cívky a přemýšlíš,co povolí dřív.Jestli prut,nebo vlasec,nebo svěrač.Radši oželím pár záběrů od "opatrnějších" ryb,ale chci mít jakžtakž jistotu,že v klidu vytáhnu i větší a velkou rybu.Tuhle sestavu používám i na popy a že bych měl málo záběrů si stěžovat nemůžu.
Co se týká hodinového zdolávání,protože lovec jde na štiky s 0,14 vlascem,tak je to hnus.Ta ryba je chudák.
NThor - Profil | Čt 14.6.2012 16:00:11
NThor - Profil | Čt 14.6.2012 15:58:42
NPedro1 - Profil | Čt 14.6.2012 15:20:23
S tím lankem to radši nebudu komentovat,jestli to teda myslíš vážně.
NKóĎA - Profil | Čt 14.6.2012 14:34:40
Nafjee - Profil | Čt 14.6.2012 11:20:59
NRomanBA - Profil | Čt 14.6.2012 11:11:25
Nondra.soucek - Profil | Čt 14.6.2012 11:09:07
NPedro1 - Profil | Čt 14.6.2012 11:07:11
NRomanBA - Profil | Čt 14.6.2012 11:03:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NKubouš - Profil | Čt 14.6.2012 11:03:12
Když se člověk kouká na tu klauniádu ..měli by jít na šibenici všichni do jednoho. :-)) co tu s náma v tomhle státě prováděj..
Kde to žije - dravci
22:31NÚhoří sezona 2012 10516
20:54NBurza na přívlačové nástrahy 33415
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:05NFotky ryb pouze na přívlač 107191
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73












