- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
sumčí přívlač vs. trhačka či podvodní splávek
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NMalda512 - Profil | Pá 14.2.2014 15:52:58
NAleš10 - Profil | Pá 14.2.2014 15:50:00
NPedro1 - Profil | Pá 14.2.2014 15:49:05
O 300 metrové vyvážce se ani bavit nebudu.
NMalda512 - Profil | Pá 14.2.2014 15:47:39
NAleš10 - Profil | Pá 14.2.2014 15:37:59
NMalda512 - Profil | Pá 14.2.2014 15:34:20
NAleš10 - Profil | Pá 14.2.2014 15:33:31
NMalda512 - Profil | Pá 14.2.2014 15:30:35
byl jsem svědkem kdy Blažkovi a jeho tester týmu sumcař pitomec uřezla všechny udice jen proto že byl omezenej a měl tam vlasec. a ta zdolával sumce 148 cm a seděl nejmín 350 metrů od ních . cívka povolená na maximum . hlavně že tam vyvážel cejny přes 30cm na trhačku
NPedro1 - Profil | Pá 14.2.2014 15:27:40
Tam seděli dva lovci,jeden chytal kousek od břehu,druhej za půlkou.Sumec byl u druhého břehu,takže ten co chytal u břehu jenom sklopil pruty dolů a ten druhej je vytáhnul.Problém žádný.
NPedro1 - Profil | Pá 14.2.2014 15:17:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Takže rybář jde vláčet s prutem do 60 g.Vezme mu to sumec řekněme 170 cm a protože o něj nechce rybář přijít,má na cívce 200 metrů 0,15 mm šňůry,tak mu povoluje a jde kus po břehu za ním.
Před sebou vidí rybáře a tak zavolá,jestli může poprosit,že má velkou rybu,jestli by to nemohl vytáhnout.
Normální rybář to okamžitě stáhne a zeptá se,jestli nechce nějak pomoci.
Ty bys počkal až Ti to smotá a pak by jsi mu to uřízl?
NMalda512 - Profil | Pá 14.2.2014 15:16:10
děje seto pokaždé když se těmto jelitům s touto výbavou podaří záběr. úak to odskáčou i ti rybáři ketří sedí poblíž
Npoldeci - Profil | Pá 14.2.2014 15:13:21
NMalda512 - Profil | Pá 14.2.2014 15:08:51
Npoldeci - Profil | Pá 14.2.2014 14:50:14
moc to nerieši a radšej chodí chytať
NMalda512 - Profil | Pá 14.2.2014 14:04:39
NPedro1 - Profil | Pá 14.2.2014 14:00:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Když nebude dotyčný pako a nebude s tímhle házet na 100 kg rybu 5 metrů od potopenýho stromu,tak s tím vytáhne při troše místa cokoliv.
NMalda512 - Profil | Čt 13.2.2014 22:11:18
řeči tipu...... že na slabej cajk se dá vytýhnout sumce jsou hovadina. ano dá ale mizivé procento.
u aktivního lovu je vyší šance na ulovek ale spíš menších sumců. na trhačku většinou čekáš velkou rybu a to v místech kde jsou idealní podmínky tu rybu najít . ale to neznamená, že v těchto místech nemůžeš zkusit přívlač.
Nluckyhebeda - Profil | Čt 13.2.2014 21:10:02
Kde to žije - dravci
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:24NBurza na přívlačové nástrahy 33412
14:50NFotky ryb pouze na přívlač 107190
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













