- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
sumčí přívlač vs. trhačka či podvodní splávek
ahoj sumčaři, zajímalo by mě co je podle vás účinější? Aktivní lov sumců s poměrně jemným cajkem (100g pruty) a nebo sezení na jednom místě a čekání a čekání. Dále mě zajíma jestli jste vyzkoušeli obě techniky a jaké dáváte přednost? Kde si myslite, že je účinější vláčka a v jaké denní době a kdy zase trhačka? Fotky rad uvítám. Díky
Autor diskuse: kopik - Profil , 13.5.2012 dravci - techniky lovu
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
14x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Bambus... T.maniak - Profil | St 16.5.2012 21:21:51
Hrdobec >> to teda je :-)
někdo ho nechyt třeba vůbec :-)
někdo ho nechyt třeba vůbec :-)
xxlrybář - Profil | St 16.5.2012 21:11:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ahoj raději volím přívlač vláčím jen ve dne protože na noc mě mamka moc nepouští ale i ve dne mám dost ryb na přívlač já beru dvojdílné woblery trojháky neměním protože jestli by to byl mega sumík tak to rovnou urve :D používám prut asi 50 gramů naviják se 100m vlasce asi 0.25mm a chytám pod jezem kde sumec uject prostě nemůže ode mě se nedostane dál než 50m takže to stačí jednoho jsem tam vloni vytách:
Bendour - Profil | St 16.5.2012 10:11:28
Ahoj lovím sumíky převážně na labi pár přátel loví na vláčku pod jezem skoro úplně stejný exempláře jako já na trhačku ale s tím rozdílem že on má o hodně víc záběrů než já.Tvrdil bych z vlastní zušenosti že on promění tak 60%záběrů na přívlač a já tak 95%záběrů na trhačku.Chytá na opravdu veliké plandavky.Dřív jsem chodil vláčet s třídilnými voblery plus jeden druh rotační třpytky zvukové stříbrné barvy velikost 5 značka big ben nešli téměř sehnat ale když se zadařili chytli jsme klidně ve 4 za den i 12 sumíků tak do 120 cm vlasec stroft 25mm ale voda bez překážek krátká takže žádný daleky odhozy a pěkně hliubka tak kolem 4 metrů.Ahoj
stizostedion - Profil | St 16.5.2012 9:46:54
P!F >> Jj to sadlo ako riť na šerbli :-))) Často nepomôže ani mocný druk produkovaný k lovu sumcov :-)))
P!F - Profil | St 16.5.2012 1:12:07
Petr Dědek >> Presne. Vacsinu casu travi pichani spendlikov. Napriklad ked som bol ja v IT tak moju babku balil do sumcieho slizu, som si isty :D
P!F - Profil | Út 15.5.2012 22:20:52
Petr Dědek >> Ja viem. Nie som svina ako Rasto co si doma robi na kazdeho babky voodoo :D
Hrdobec - Profil | Út 15.5.2012 22:20:34
P!F >> o))) Já sem lenoch a starýho psa novym kouskům nenaučíš,znáš to:-)
P!F - Profil | Út 15.5.2012 22:19:33
Hrdobec >> Ja som to tento rok tiez neprehanal, maximalne 16 hodin denne, 30 stupnov na slnku, xy km nachodenych, jeden vecer som si dal dve piva a zaspal som postojacky, este ze ma kamos chytil ked uz som padal na hubu na stol...
Hrdobec - Profil | Út 15.5.2012 22:17:46
P!F >> Jasný tak třeba ten světovej rekord 135kilo je na voblera takže záleží hodně na štěstí a někdy to holt klapne.Já taky semtam zavláčim,ale je pravda,že to moc nepřehánim:-) Příště ho určitě dostaneš
P!F - Profil | Út 15.5.2012 22:17:31
Petr Dědek >> Aaaale, ja uz som si tento rok zachytal dost, necham aj vas. Staci ak pojdu metrove cecka, tie metrove sumce uz necham vam ostatnym. A na jesen pojdem na pad znova :o)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
13:13Divoký potočák nebo granulák? 61
12:59Burza na přívlačové nástrahy 33411
12:18Fotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21Poradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











