Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Nčolkař,zloch - Profil | Čt 3.6.2021 0:13:43

tomkyč >> už se chytají i v Roudnici 👎😡

    Nkeltt - Profil | Čt 3.6.2021 0:06:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Něco už se pochytat dá, a dětem na hraní to stačí. Takže cajk 🛀

      NŠUKI - Profil | St 2.6.2021 23:32:44

      Dnes do 23:00 a ani hadička. Kapřík a jeden sumeček ..... Ještě to není to pravé úhořové, Odra je ještě studená!

        NCejnek 2 - Profil | St 2.6.2021 21:08:27

        dada11 >> jen ať to nepřivoláš ;)

          Ntomkyč - Profil | St 2.6.2021 21:04:10

          U nás jak dám na háček rousnici, tak to žerou ti malí ďáblové ( hlaváči ). Na to, že dva roky zpět jsem ani nevěděl, že existují, slušná expanze. Se setměním sice jejich aktivita pohasla, ale had nepřišel. Ještě to do zahájení dravců zkusím dál proti proudu, ať zjistím, kam až se ty kurvy dostaly.

            NBobo10 - Profil | St 2.6.2021 17:39:18

            Starc55 >> jen dovolená nebo ryby?

              Ndada11 - Profil | St 2.6.2021 13:53:13

              Starc55 >> Tak tak,

                Ndada11 - Profil | St 2.6.2021 13:53:00

                phoenix410 >> Nasbíráš další 😀

                  NStarc55 - Profil | St 2.6.2021 10:52:12

                  dada11 >> No to nesmí pršet v žádným případě. Budu od pátku do neděle na Šumavě. Pak už může.

                    Nphoenix410 - Profil | St 2.6.2021 10:41:29

                    dada11 >> Já se nebojí, jen mi docházejí rousnice a mám je tak na jednu vycházku. Karásci mi je škubou z háčku i v noci a neberou ohledy na to, že není pro ně :-) Další vycházku plánuji na zítřek, i když nebude počasí dle mých představ. Pokud zítra nepůjdu, tak se na ryby dostanu možná až koncem příštího týdne.

                      Ndada11 - Profil | St 2.6.2021 10:24:23

                      Starc55 >> Hlavně ať neprší o víkendu 😀

                        Ndada11 - Profil | St 2.6.2021 10:23:49

                        phoenix410 >> U vás je tepleji. To přijde neboj😀

                          NStarc55 - Profil | St 2.6.2021 10:08:11

                          V neděli jsem byl poprvé a ve 22.45 h jediný záběr a tkanička. Jinak absolutně nic. Zima
                          jak sviňa, severní vítr. Nic pozitivního. Chtělo by to pořádnou bouřku a teplejší noci.

                            Nphoenix410 - Profil | St 2.6.2021 8:55:50

                            U nás se začíná voda více oteplovat a začínají více kousat. Včera v noci jsem byl na nich znova. První záběr přišel kolem 22:30, ale na břeh se nepodíval. Dostal jsem jej na hladinu a viděl jsem jej jak se kroutí až se vykroutil z háčku. Další čtyři záběry byly do prázdna a háček prázdný. Celá rousnice byla stažená a nebylo ani poznat že by nějaká rousnice byla na háčku. U všech záběrů šel policajt klidným tempem nahoru. Holt někdy nestačí mít nastraženého policajta ani s asi 80-ti cm průvěsem.

                              Nlištička 33 - Profil | Po 31.5.2021 8:26:41

                              salfi >> Žádný zle, mně už nejdou ani hodinky.:)

                                Nsalfi - Profil | Po 31.5.2021 0:02:51

                                phoenix410 >> me jdou jen okouni

                                  Ndada11 - Profil | Ne 30.5.2021 20:17:01

                                  phoenix410 >> Nic, je zima.

                                    NCejnek 2 - Profil | Ne 30.5.2021 17:02:38

                                    phoenix410 >> já se letos ještě na hady nedostal

                                      Nphoenix410 - Profil | Ne 30.5.2021 14:26:41

                                      Je u někoho změna k lepšímu a tahá úhoře za úhorem? U mne za poslední tři vycházky jen jedna asi 50 jinak kapříci a karásci.

                                        Ndada11 - Profil | Po 24.5.2021 5:29:51

                                        mirmen >> Jak je zakalená voda, tak je na rousnice chytám i v pravé poledne. Nic divného v tom nevidím.