Seženu za 2 tisíce slušný sumcový proutek na přívlač??? pro ZAČÁTEČNÍKA!

Dobrý den rybáři vláčkaři, vím že je tu už plno tady tech otazek ale doba jde porad do predu a tak se chci zeptat zda se da sehnat za 2 tisice nejakou vlacku na sumiky. Budu tahat rapaly cca 11-13cm, plandavky a nejake to kopyto do velkych hloubek. Chtel bych asi délku 2,70m. Tří metrovku asi ne protože chci vláčet na morave kde je plno bordelu a bych se tam orientoval. Můžete mi poradit nejaky cás osvedceny vlacak nebo ten co jsme popripade videli v akci.. vase poznatky si sepisi a mrknu na ně v obchode a ten co mi nejvic bude sedet tak ten koupim. Ale pro zacatek potrebuji typy od zkusenych kolegu. Všem moc dekuji. FOTO VÍTANO 8-)
Autor diskuse: kopik - Profil , 29.3.2012 dravci - náčiní, doplňky

NStanik - Profil | Pá 30.3.2012 15:48:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

kopik >> Neboj, určitě je zvládne. Ten X-Rap má 46g a těch 50 - 60 metrů s ním dohodím celkem v pohodě.

    NFlying trout - Profil | Pá 30.3.2012 11:49:11

    já se zeptám na něco dražší hůlky a to Sportex Jolokia Pilk 2,70 do 110g a WFT Baltic Pilk 2.9m 30-150g. Pokud někdo má, tak klidně zprávu.

      Nbambusový dědek - Profil | Pá 30.3.2012 9:57:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      No já bych na specializovanou sumčí přívlač s velkými nástrahami radil něco silnějšího.
      Radím něco z tohoto sortimentu:
      http://www.byron.cz/shop/index.php?p=vypis&menuid=3​7&direction=up&sortby=novinka&limitod=5

      Pro tebe bude snad to pravé ořechové toto:
      Carbon Fire Stick 2 FS 2402/2. I cenu to má dobrou.
      http://www.byron.cz/shop/index.php?p=detail_produkt​&pid=37&id=2255


      Mají teď za směšnou cenu i tohle:
      http://www.byron.cz/shop/index.php?p=detail_produkt​&pid=37&id=89

        Nvoz - Profil | Čt 29.3.2012 23:41:12

        kopik - >> Za dvojku koupis tri...i dva ...slusny...

          NPiscicapus - Profil | Čt 29.3.2012 22:32:02

          LosPafkos >> pokud jezdíš na kole, tak bys měl něco zvládnout, ne? Ty pruty neváží zas až o tolik víc.
          Nakonec si musíš ujasnit priority a nezapomeň na naviják, který má také nějakou hmotnost. Myslím naviják vhodný pro lov sumců přívlačí.

            Nafjee - Profil | Čt 29.3.2012 22:27:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            kopik - >> Čus. Jednou tu "kaňka" vychvaloval prut od fy YAD a říkal, že za ty peníze to je dost slušný. Zkus mu napsat a třeba ti na nějakou otázku odpoví...


            http://www.fishing-profi.cz/fishing-profi/eshop/4-1​-Pruty/66-3-privlacove/5/291-YAD-Springhill-Spin-2-​70-50-100

              NLosPafkos - Profil | Čt 29.3.2012 22:24:00

              Piscicapus >> no jo,ale já jezdím většinou na vláčku na kole a musí zbejt síla na ET volá domů.

                NPiscicapus - Profil | Čt 29.3.2012 22:21:54

                LosPafkos >> nesmíš být rozmazlený a hlavně - nikdo nikdy netvrdil, že je lov sumců snadná zábava.
                Pro slabochy je UL přívlač a pro statné chlapáky je ten zbytek.

                ;-) ;-)

                  NLosPafkos - Profil | Čt 29.3.2012 22:18:01

                  Piscicapus >> to se nedá s tou váhou uházet tech prutohodin :-))

                    Nkopik - Profil | Čt 29.3.2012 22:16:57

                    LosPafkos >> jj to mas pravdu :) ale na me je to kratke :)

                      NLosPafkos - Profil | Čt 29.3.2012 22:16:09

                      kopik >> já jdu letos do Belly Bouta a tak jsem rád za můj Bull Fighter 2,1m ten ukočíruju.

                        NPiscicapus - Profil | Čt 29.3.2012 22:15:44

                        Bacon >> asi vzhledem k tomu, že se nejedná o módní zboží je obchodníci neberou. Málokdo o nich ví, natož aby dav znal jejich vlastnosti. Nakonec na tom videu je vše vidět a zkus to udělat třeba se šimánem, dragonem, daiwou apod.
                        Jak jsem ale psal, jsou to pomalejší proutky a oproti jiným typům prutů mají o něco vyšší hmotnost.

                          Nkopik - Profil | Čt 29.3.2012 22:14:38

                          LosPafkos >> no prave :(.. jako prevazne to budu lupat na prehrade a na piskovne :) kde je pomerne dost sumiku :) velka populace 100cm... a vi se asi o 6 okolo 190 :D.. ale me budou stacit ty miminka okolo metru :) no a obcas zajdu i na moravu... ale to jen tak 5 krat do roka pocitam jeste nevim... takze mozna bych ho vzal nevim... jako vypada slusne :) i za dobry peniz :)

                            NLosPafkos - Profil | Čt 29.3.2012 22:10:01

                            kopik >> vypadá na slušnej klacek,ale ta délka,záleží taky na tvém revírum,abys nelapal veverky :-)) protože se do toho budeš muset opřít.

                              Nkopik - Profil | Čt 29.3.2012 22:04:56

                              LosPafkos >> :D... to prave ne :) uz par let mam nahazenych :) a nekolik set urvanych a nekolik set mil naslapanych a naplutych :D.. a co tady ten proutek? http://www.rsp-fishing.cz/akce-pruty-dragon/privlac​ove/prut-millenium-hd-catfish-spin-3-00m-50-120g-ak​ce ale nevim jestli to neni moc velky ty 3 metry :(

                                NLosPafkos - Profil | Čt 29.3.2012 22:01:35

                                kopik >> tak to jo,me se zdálo divné,že chceš začít vláčet a hned prasosumce:-)))

                                  NBacon - Profil | Čt 29.3.2012 21:57:20

                                  Piscicapus >> :) Škoda,že sem je u nás nikde neviděl.Jen tak pro zajímavost bych si ten proutek vyzkoušel.

                                    Nkopik - Profil | Čt 29.3.2012 21:56:17

                                    LosPafkos >> ja ale nejsem zacatecnik v privlaci :) stiky, okouny a candose valim normalne :) tech chci zacit se sumikama :).. tod vse :) mam dobre vlacaky i naviaky :)... jen chci proste dalsi vlacak na sumiky:) jinak na vystave jsem byl v brne :).. ale hledal jsem proutek na trhacku a at ted jsem si uvedomil ze radeji budu vlacet nez sedet u jedne trhacky :) nejak me to vlaceni vic tahle nez jedna trhacka :)

                                      NLosPafkos - Profil | Čt 29.3.2012 21:53:29

                                      kopik >> ale rozhodně příští rok oběhni jednu ze 3 výstav a kup něco tam,stejnak budeš chtít i něco jemnějšího,věř že přívlač je droga :-)))

                                        Nkopik - Profil | Čt 29.3.2012 21:49:29

                                        LosPafkos >> ok zkusim to ale spis pocitam ze nesezenu tak nevim tak spis hledam tady no nejaky rady...

                                          Červené karty: KAMI