lanka na jerkování

chci se zeptat kde sehnat jerkové lanka. našel jsem je jen na německém e-shopu. a cena za kus je 10 ue.
Autor diskuse: miroslav 1971 - Profil , 27.2.2012 dravci - náčiní, doplňky

Jaroch - Profil | St 29.2.2012 7:31:07

martcv >> Chlape , titan není moderní materiál co je třeba zaplatit pro nějakou módnost ale především pro jeho neskutečnou pevnost .
Zrovna včera jsem se na to díval v televizi , jak tři čepy o průměru 10mm drží na místě motor Boeingu 734 :-O

    S&F - pescador - Profil | St 29.2.2012 6:40:29

    Piscicapus >> Proti zamotávání jedině "jerkovací" drát ....

      Piscicapus - Profil | St 29.2.2012 0:34:21

      martcv >> mrknul jsem na odkaz a musím se tě zeptat, jestli se ti jerky do toho lanka nemotají. Respektive jestli tě to motání netentočkuje.

        martcv - Profil | Út 28.2.2012 23:30:47

        GTdpcfix >> asi chytáš na jiný jerky než já......na můj jerkáč bych tam moh dát tak plandu na sumce........nebo 15cm gumu...:-)

          GTdpcfix - Profil | Út 28.2.2012 23:12:09

          martcv >> jasne jsem tehoz nazoru ze zrovinka na jerky se vyplati v tomhle pripade zainvestovat...bohuzel problem nastava kdyz je ti zhnilo prevazovat lanko a chces zkusit neco ze dna:D

            martcv - Profil | Út 28.2.2012 23:09:22

            GTdpcfix >> to jo.......no moderní materiál titan......ten se musí zaplatit......:-)
            ale zase na druhou stranu...kolik utrhneš jerků........pár těhle lanek jsem koupil...a mám je mimo jednoho už dva roky......

              GTdpcfix - Profil | Út 28.2.2012 23:05:33

              martcv >> jj ceny jsou taky uzasny:D

                martcv - Profil | Út 28.2.2012 23:04:10

                  Mr.Mepps - Profil | Út 28.2.2012 20:25:20

                  Abyss >> A to mi je ještě mněněj každej 2 měsíc :D

                    Abyss - Profil | Út 28.2.2012 20:17:03

                    Mr.Mepps >> ani nevies aky poklad nosis :D ......apropo neda sa to prekusnut vsak?

                      Piscicapus - Profil | Út 28.2.2012 19:41:43

                      A proč kupovat to, co jde zhotovit doma?!

                        Mr.Mepps - Profil | Út 28.2.2012 19:40:51

                        Abyss >> Že bych je rozmotal :D

                          Sethy - Profil | Út 28.2.2012 19:40:34

                          S&F - pescador >> To je šílenost.

                            S&F - pescador - Profil | Út 28.2.2012 19:35:27

                            Sethy >> Slušné ... co ? Za 1 ks v délce 9" cca. 23cm. Jsem dobrý "střelec" ale to bych nedal

                              Sethy - Profil | Út 28.2.2012 19:30:29

                              S&F - pescador >> Za lanko, no potěš :-D

                                S&F - pescador - Profil | Út 28.2.2012 19:26:27

                                  Abyss - Profil | Út 28.2.2012 19:14:02

                                  venca1 >> zubarsky drat, co je na rovnakta cca 8e za 5m.

                                    Sethy - Profil | Út 28.2.2012 19:05:00

                                    miroslav 1971 - >> 10e za kus? Ukaž chci vidět :-D

                                      venca1 - Profil | Po 27.2.2012 22:44:58

                                      miroslav 1971 - >> Na jerky jsou lanka k ničemu, akorát se to všechno zamotává, použij nerezový drát.