- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
naviják na těžší vláčku
Ahoj všem. Koupil jsem si prut na těžší vláčku na řeku, přehrady hlubinou a tak. Ještě k tomu nemám naviják. Má někdo zkušenosti např. s shimano exage nebo nexave? Případně své zkušenosti i s jinými navijáky... Děkuji předem všem!
Autor diskuse: Pedruna - Profil , 10.2.2012 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NCarchy - Profil | Po 13.2.2012 16:30:19
Rytíř >> Já jí ale nevidim zapuštěnou.A Blue má myslim jenom dvě brzdový lamely,proto tolik ta matice nečumí.
Ale motá na ní taky jak všechny.
:o)
Ale motá na ní taky jak všechny.
:o)
NS&F - pescador - Profil | Po 13.2.2012 16:29:22
Kolis >> Ahoj .... nestačil.Prvně bylo jen na chuť,pak teda ještě kousek a posléze ..... ale co,už jej dojím .....
NKolis - Profil | Po 13.2.2012 16:28:38
Rytíř >> Hele, namotej si vlasec, nebo ho máš už jenom na jedování? o)
NS&F - pescador - Profil | Po 13.2.2012 16:24:38
Rytíř >> To byl záměr .... :-)) když bych byl napaden tak se budu bránit jako to dělají "naši "asiatští" obchodníci :-)) Taky nepíší na svých výrobcích Nike ale Nikke ..
NCarchy - Profil | Po 13.2.2012 16:23:45
Rytíř >>Tobě věřim....protože ty seš přes zacuchávací navijáky kapacita.
;-)
;-)
NKolis - Profil | Po 13.2.2012 16:22:53
Rytíř >> Blue je nejlepší, nic lepšího není... o)
ahoj Patře o)
ahoj Patře o)
NRytíř - Profil | Po 13.2.2012 16:20:35
Carchy >> Troufam si říct,můžu to porovnat,že Blue je lepší než Red.
NRytíř - Profil | Po 13.2.2012 16:19:05
S&F - pescador >> Vlasto,kuwa Red Arc se píše,ne Red Ark:-))Plaveš v tom...
NCarchy - Profil | Po 13.2.2012 16:17:17
S&F - pescador >> Ale zase musim jako říct....že mam i Blueárka a na feederu jsem ho neodvařil...
Ale nejradši mam tyhle strojky ;-)
Ale nejradši mam tyhle strojky ;-)
NS&F - pescador - Profil | Po 13.2.2012 16:11:27
Carchy >> Beru - paráda ! To jsem potřeboval slyšet .... budu tak opravdu velice spokojenej "parchant". Tím bude hozena rukavice všem pochybovačům a "pomlouvačům" těchto skvělých strojů.
NCarchy - Profil | Po 13.2.2012 16:06:28
S&F - pescador >> Matka jde zabrousit krásně.
A když máš Redárk i Zauber,tak můžeš bejt s reklamací v klidu,když se ti jeden podělá.Zbrousíš matku jenom na jednom z nich a přehazuješ jí podle potřeby.Když se jeden z nich podělá,tak tam dáš tu neobroušenou a jdeš ho vrátit bez ztráty záruky,že jsi se do něčeho hrbal
(takhle jsem to udělal já už dvakrát,když jsem měl tyhle "stroje")
:o)
edit:Škoda,že mě ten spratek dal do Ignore.....mohl bejt o něco chytřejší.
Pch....jeho smůla...:o)
A když máš Redárk i Zauber,tak můžeš bejt s reklamací v klidu,když se ti jeden podělá.Zbrousíš matku jenom na jednom z nich a přehazuješ jí podle potřeby.Když se jeden z nich podělá,tak tam dáš tu neobroušenou a jdeš ho vrátit bez ztráty záruky,že jsi se do něčeho hrbal
(takhle jsem to udělal já už dvakrát,když jsem měl tyhle "stroje")
:o)
edit:Škoda,že mě ten spratek dal do Ignore.....mohl bejt o něco chytřejší.
Pch....jeho smůla...:o)
NS&F - pescador - Profil | Po 13.2.2012 15:54:52
Carchy >> Účinek zde na MRKu bývá ale nejistý .... já si proto koupím Zauber,Blue i Red Ark .... alespoň poznám na vlastní kůži jak to u těchto navijáků je. Možná,to dopadne tak jak se praví .... kdo jednou zkusí už nechce nic jiného ..... a matka se dá zabrousit :-))
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NVýroba woblerů31008
NPrivlac s multiplikatorom31598
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
 Rare woblery - Rapala14053
NTuning přívlačového vybavení536
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Po Rare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....














