- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Norstream Ultrasence (Nordic Stage)
Prosím o vaše zkušenosti s tímto prutem, kde jste jej pořídili atd. Jsem z malého města a těch pár rybářství co tu je tak mi ho sehnat nedokážou, nebo nechtějí a prut za celkem tolik peněz pořizovat naslepo se mi nechce. Děkuji za vaše příspěvky
Autor diskuse: kornjd - Profil , 25.9.2011 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nkornjd - Profil | St 26.10.2011 21:29:52
Rybkin >> tak zejtra si pro něj jedu osobně:)) měl jsem ho objednanej ale dvakrát to ztroskotalo tak si radši zajedu do prahy osobně a bude to!!!!
Nkornjd - Profil | Út 18.10.2011 20:39:20
Orion24 >> to nevím:) já jsme z druhýho konce republiky :))i do prahy to mám celkem daleko:))
NOrion24 - Profil | Út 18.10.2011 20:36:44
kornjd >> Hej Prahu mam za rohom :-), V Brne niečo neni?...
Nkornjd - Profil | Út 18.10.2011 20:31:00
Orion24 >> tady u nás jsme ho taky sháněl kde se dalo:)) ale ta poslední možnost a vyšla:)) teda poslední by byla zajet si osbně do prahy ale to teď není moc možný a už se mi moc čekat nechtělo
NOrion24 - Profil | Út 18.10.2011 20:27:31
kornjd >> tu to nikde nemaju,...a chcel by som to potazkat v ruke....ale myslim ze do jari budem mat :-)
Nkornjd - Profil | Út 18.10.2011 20:21:20
iL3gAl >> na to se tak nějak spoléhám:)) doteď jsem chytal s dragonem fishmaker ale zas tak daleko jsem s ním nedohodil ikdyž jsem měl 10 vlasec a pak mi z něj i celkem ryby padali a to mi štvalo hlavně při závodu! třeba z cormoranu ulx mi tolik nepadají ani pstruzi! možná to bylo rukama ale stejně se mi zlomil tak jsem hledal a našel náhradu:)))
NiL3gAl - Profil | Út 18.10.2011 20:17:22
kornjd >> Úplně nejvíc spokojenej. Nejšílenější jak tyhle klacky hoděi i lehkou nástrahu celkem daleko.
Nkornjd - Profil | Út 18.10.2011 20:14:53
iL3gAl >> a jsi s ním spokojenej?kdybych si nekoupil ten ultrasence tk jsem chtěl stage ul na pstruhy
Nkornjd - Profil | Út 18.10.2011 20:00:18
iL3gAl >> no děláme od 6 od rána tak rána v tejdnu chodím jen když nemáme práci nebo si to můžu dovolit:)) ale určítě si čas na to najdu jen bych třeba chtěl vyrazit někam dál! já tu mám nejbližší ,,řeku" 30km a když chci opravdu na řeku nebo nějakej lepší stoják kde nenachytáš s přívlačí víc kaprů něž dravců tak to musím celkem daleko no:)) mám to tu trchu složitější:)))
Nkornjd - Profil | Út 18.10.2011 19:55:03
iL3gAl >> jo já vím ale nám taky naskákalo nějak moc práce a jak přehodí čas tak už se bude stmívat brzo a bohužel teď jsme měl asi poslední volej víkend:)) takový plány jsme měl i přítelkyni jsem na to připravil že se uvidíme tak max večer:) no alespoň se v klidu podívám na ragby a nebudou mě u toho svrbět ruce:)))
Nkornjd - Profil | Út 18.10.2011 19:51:31
iL3gAl >> to ani nemusíš :)) se těším už tak jako malej:)) a když mi dneska volali že to bude až příští tejden tak jsme měl pokaženou náladu n celej den!!! ale snad s ním ještě něco nachytám .))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
13:01NRare woblery - Rapala 14051
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33403
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...














