Volba prutu na UL přívlač - Norstream × Pezon & Michel × jiná varianta

Chtěl bych si koupit nový prut na UL přívlač a zvažuji mezi těmito variantami:
1) Norstream - Dynamic II. v 6´(0,8-4,5 g) nebo 6´6´´(1-5,5 g) - cena cca 3500 Kč;
2) Norstream - Areal 6´ (2,5-8 g) Gunslinger - cena cca 3600 Kč;
3) Pezon & Michel - Trout Bait 6´(1-3 g nebo 2-7 g) - cena cca 2700 Kč;
4) jiná varianta podobných parametrů (ne chvějivka) do 4000 Kč - NAVRHNĚTE.

Zajímaly by mne především Vaše praktické zkušenosti s tím či oním prutem, důvody Vaší volby jedné z uvedených variant a samozřejmě i Vaše návrhy jiné varianty s uvedením důvodu její volby. Cenu 4000 Kč nechci překročit.
Autor diskuse: aleš vavřina - Profil , 27.8.2011 dravci - náčiní, doplňky

Nminatrix - Profil | Po 9.1.2012 2:33:16

Ahoj pánové, dnes po noční vám můj Penzill nafotím v nějaké akci. Asi 10g olůvko , 50g a půllitrovou flaškou....

    NSIOLA - Profil | Ne 8.1.2012 22:03:44

    robin111 >> Taky by mě zajímalo srovnání 1+1 1,5-6,5g s Gunslingerem. Porovnával někdo ?

      N-Laky - Profil | Ne 8.1.2012 20:04:41

      supr proutek Norstream - Areal 3-10gr Jaeger

        Njesa - Profil | Ne 8.1.2012 19:38:20

        omlouvám se za 700KČ

          Njesa - Profil | Ne 8.1.2012 19:37:29

          ja taky schanim a našel jsem pěknej za 800 KČ

            NIza - Profil | Ne 8.1.2012 19:20:41

            Abyss >> Jak se hážou takový věci multíkem? Házíš jako se smekáčem, nebo je to horší (přesnost, vzdálenost)?

              NAbyss - Profil | Ne 8.1.2012 19:18:34

              Iza >> Na dragone mam dragony MP. velmi sikovne MP za tie peniaze, uz maju sezonu za sebou a som spokojny. Nebudu sice na cely zivot, ale casom pokial budu moznosti mam par daiw a shiman, kt by som chcel mat :P

                NIza - Profil | Ne 8.1.2012 19:15:30

                Abyss >> tak to každopádně:-) A co máš na tom Dragonu? S multíkem chytám už nějaký pátek, ale takové nástrahy si nedovedu představit nahodit:-O

                  Nmartcv - Profil | Ne 8.1.2012 19:13:44

                  Abyss >> Neboj se toho...1+1 bude asi trochu tužší než ten dvojdíl co mám já ale já chytám i na 1g hlavičky a v pohodě......ideál 2-3g.........tím že je tužší tak v pohodě dá i jedničku, dvojku rotnu a wobíky kolem 5cm....

                    Nkura11 - Profil | Ne 8.1.2012 19:13:36

                    Abyss >> jaaaj ty mas aj to... tak potom v pohode... no ved uvidis ked dojde, aby to nebolo to iste... :-))

                      NAbyss - Profil | Ne 8.1.2012 19:11:53

                      Iza >> revo premier. dufam ze bude tacit, ak nie mam velmi drahy problem :D

                        NAbyss - Profil | Ne 8.1.2012 19:11:22

                        kura11 >> DR by som riesil s 3-14 TD cast, neni problem.

                          NIza - Profil | Ne 8.1.2012 19:09:57

                          Abyss >> Co na to máš za multík?

                            Nkura11 - Profil | Ne 8.1.2012 19:05:38

                            Abyss >> podla mna ak bude ten penzil tuhsi tak to nie je na skodu... obcas treba dat aj nejake DR ko a tam uz s tymi jemnymi udicami je problem... daju sice ale skor to len vodia ako vedu... len aby nebol meksi ako chces, to by bol mozna pruser...

                              NAbyss - Profil | Ne 8.1.2012 19:01:24

                              kura11 >> vies mal som thytan senso jig 2-15 2,4 a to bola pecka nanyphu, lebo lepenka spicka, ako fasa vec aj na mensiu plandu ale vobiky nie. stacil maly hornet a ta spicka sla bokom :) uvidime co pride.....som fakt zvedavy. hned dam par cvicnych vychadzok, a hned si nakupim silon na motanice :D

                                Nafjee - Profil | Ne 8.1.2012 19:00:54

                                Hugo Fisher >> Vypadá to pěkně, ale osobně by se mi více líbilo, kdyby tam byl jen ten světlý korek. S tím tmavým dohromady mi to nějak nesedí. Ale to je samozřejmě jen můj názor.

                                  Nrobin111 - Profil | Ne 8.1.2012 18:59:35

                                  minatrix >> zdravím ta verzia 0,5 až 3 g 180 cm 1 diel držal si to v ruke ? tam sedí ta gramáž ci ani nie? Neporovnával to niekto nahodou z arealom 60 alebo 66 ? dakujem za info

                                    Nkura11 - Profil | Ne 8.1.2012 18:56:53

                                    Abyss >> karci aj keby bol 15g ako pisu tak na tie vobky by mal byt fajn, ja mam 2-15 palicu a tie ilexiky a ine pstruhove voby dava paradne, horsie je to s gumickami tam je necitlivy... ten penzil s vajickom bude paradicka... potom das pohadzat s tym :-)