- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak chytnout okouna na řece?
Co použít za nástrahu na okouna když je při hladině? Na přívlač neráguje...(spíš menší kusy)
Autor diskuse: Ralf1997 - Profil , 21.8.2011 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Ntoliplzen - Profil | Po 26.12.2011 10:22:44
Smáček s malou rybičkou, nebo hnojáčkem je asi nejvíc nástraha na okouny co znám. Jak na řece, tak na stojáku..
Ndas - Profil | Po 26.12.2011 9:15:25
zkoušel jsi hladinovýho woba-popa?viděl jsem že to nádherně funguje
Nkoci-7 - Profil | Po 26.12.2011 0:45:15
Zkus woblery dorado měl jsem stejný problém a na tyhle woblery reagovali nejlíp ;) nebo Rapala Jointed je taky dobrá.
Nnofish - Profil | Ne 25.12.2011 23:58:03
marmyš >> neber to osobně. Mě taky některé rady zarazily :-)
Nejjednodušší je zkoušet a ne sedět na netu a čekat kdo mi poradí :-)
Nejjednodušší je zkoušet a ne sedět na netu a čekat kdo mi poradí :-)
Nmarmyš - Profil | Ne 25.12.2011 23:53:55
nofish >> Máš pravdu,nejsem lovec.Jen některé ty rady jsou mi k smíchu.
NJarda Š. - Profil | Ne 25.12.2011 0:44:11
standas >> Když kobylky (resp. sarančata) skáčou kolem vody, tak není problém chytit a napíchnout, přičemž na okouna to v té době bývá výborná nástraha.
Nstandas - Profil | Ne 25.12.2011 0:36:55
nofish >> no to taky ale b.červa jaksi lépe seženeš,že?:-)
Nstandas - Profil | Ne 25.12.2011 0:26:21
hrubdo >> Ralf1997 - >> namasti vlasec a na háček dej 2-4 kostňáky,nejlépe červené,funguje to spolehlivě. :-)
Nnofish - Profil | Ne 25.12.2011 0:20:53
marmyš >> nj, zápis hoden skutečného "lovce" :-D
Přečti si zadání otázky. První co bych spíš řekl že nic, menší prostě nechytat..... Marmyška je pěkná věc, ale to miniguma splní skoro stejnou funkci........ Stejně jako hnoják pod malinkým splávkem......... Někdy berou jak blbí, indy ne, tak si zaslouží pokoj.
edit: ha, změnil jsi odpověď, no noc, já svou u měnit nebudu :-)
Přečti si zadání otázky. První co bych spíš řekl že nic, menší prostě nechytat..... Marmyška je pěkná věc, ale to miniguma splní skoro stejnou funkci........ Stejně jako hnoják pod malinkým splávkem......... Někdy berou jak blbí, indy ne, tak si zaslouží pokoj.
edit: ha, změnil jsi odpověď, no noc, já svou u měnit nebudu :-)
NKikis - Profil | So 24.12.2011 23:18:47
hrubdo >> Ralf1997 - >> Na plavačku s malinkou rybkou a nechat splavavat :)
Nnofish - Profil | Po 22.8.2011 22:12:42
Zdendahat >> uvidíme. Teď v těch dusnech na ně kašlu, too je tak sednout do stínu. Ale pak zkusím. Zatím jdou potvory jen na rybičku a žížalu. Třenba je ukecá tohle.
Nnofish - Profil | Po 22.8.2011 22:10:58
brach >> dneska šli po rybičkách a já dva na žížalu dostal. Respektive, kdyby nešli po rybičkách nevěděl bych že jsou na tom fleku a nezkoušel bych je. Dvě žížaly, dva okouni. Víc jsem jich nenašel když jsem vstal. Jenom je pravda, že i když tam byli najetí, tak na tu žížalu jsem čekal, nebrali hned.
Nminatrix - Profil | Po 22.8.2011 22:03:53
Jozka >> tohle byla písečná kosa a za ní tůň. okouni stáli na kamenitém svahu , mezi tou tůní a řekou
NZdendahat - Profil | Po 22.8.2011 22:01:17
nofish >> No já si motám "strýmráky" sám, né teda takle nádherný, používám prří z čápa marabu, je to hodně vděčnej matroš, a celkem to funguje, pstroužci po tim dělaji jak divý. Až bude nálada tak vyfotim nějaký svoje dílo :-). nerad bych něco hanil a nebo upřednostňoval ale peří se mi zdá skoro nejůčinější, ale to je rok od roku jiný a taky každá voda je jiná no :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

















