Levný a dobrý woblery

Začínám chytat na přívlač a nevim jaký woblery chtělo by to nějaky levny ale zase dobrý klidně i víc dík za radu........
Autor diskuse: D.dvorný - Profil , 17.4.2011 dravci - náčiní, doplňky

Nj.sladkay - Profil | St 20.4.2011 1:45:58

P!F >> no a natiahnes aj poraiadnu opicu:))

    NP!F - Profil | St 20.4.2011 1:38:09

    sliver - samolibý vůl >> vidis, ty mas tie narodky tiez teraz, sme sa o tom niekedy bavili. Ja mam zajtra, takze kaslem na pracu a miznem nahanat cecka na hranicky usek dunaja :)

      Nsliver - samolibý vůl - Profil | St 20.4.2011 1:18:49

      P!F >> no mě taky svrběly. Mám brzo narozky, to griluju výhradně potočáky. Tak jsem dneska zkusil a výsledek jeden 38 granuláč, naštěstí loňský. No katastrofa.

        NP!F - Profil | St 20.4.2011 1:14:51

        sliver - samolibý vůl >> no hej, nedivim sa. Inak dnes som bol na starom toku o kus vyzsie ako byva stretko, ked som videl ako uz pri sumraku kruzkuju na hladine belice strasne ma svrbeli dlane...

          Nsliver - samolibý vůl - Profil | St 20.4.2011 1:00:15

          P!F >> nemám přehled, mám to v ignoraci.

            NP!F - Profil | St 20.4.2011 0:25:41

            sliver - samolibý vůl >> blbost. Najlepsie su boile. Viva la K60!!!

              Nsliver - samolibý vůl - Profil | Út 19.4.2011 23:22:11

              já bych to s těma wobama nepřeháněl. Lepší je živá rybka.

                Nrybomil - Profil | Út 19.4.2011 22:25:24

                Filip00 >> Jsou dny, kdy fungují maximálně, asi hlavně díky tomu, že se tady na těch revírech asi ??? nikdo jiný s nimi vůbec neukázal. Neznám tady nikoho dalšího, co by je chytal. Ale jsou samo dny, kdy jsou stejně úspěšné ( nebo víceméně neúspěšné ) jako jakékoliv jiné. Moje jsou spíš specifického provedení jak co do určení, tak co do barev a chodu, doplňkové. Čili mám už cca vypozorováno kdy je použít, je to tak 1 - 3 x do měsíce, vzhledem k aktivitě ryb, průtoku , světelným podmínkám atp.. Na to abych je mohl nějak více objektivně zhodnotit mám příliš málo typů a i celkově málo kusů.
                Ale se mi vyplatilo za ně dát už tenkrát ty nekřesťanský prachy. Spolu s bombery je to investice, které v žádném případě nelituji.
                Dovětek - jsou to všechno typy, které už se bohužel nedělají, což je podle mě obrovská škoda.

                  NRytíř - Profil | Út 19.4.2011 22:10:56

                  P!F >> kapraři dokáži vše:-))
                  PS:Myslej jsem helikopterovou montaž,nebo jak tomu řikaj.

                    NP!F - Profil | Út 19.4.2011 22:09:46

                    Rytíř >> lodicka od nikla vie aj lietat? :P

                      NRytíř - Profil | Út 19.4.2011 22:04:04

                      P!F >> pozor,helikoptery použivaj kapraři,to by byla pořadna rana do kebule se 100gr olovem:-))

                        NP!F - Profil | Út 19.4.2011 22:02:54

                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmaniak - 19.4.2011 9:02:36 >> vsetci ste blazni len je som helikoptera. Hodim na vas siet.

                          NP!F - Profil | Út 19.4.2011 22:01:55

                          gomz >> totalna destrukcia sa mi nestala, maximalne par vylomenych lopatiek + nastiepeny wobler - mozno najdem foto ale neviem kde ho mam ... Ale to neboli rapaly ale alexy. Raz natrhnuty SR7 od chvosta asi 1.5cm vytrhnuty drat z tela, ale to ryba ostala v strome, mozno som to nakoniec urobil ja, neviem.

                            Ngomz - Profil | Út 19.4.2011 19:38:45

                            3stan >> Diky za info.

                              N3stan - Profil | Út 19.4.2011 17:58:04

                              gomz >> nie je rapala ako rapala. niektore starsie modely maju povrch velmi tvrdy. novsie vyrobky su podstatne maksie. stare rapaly pouzivali podstatne tvrdsiu balzu

                                NFilip00 - Profil | Út 19.4.2011 17:54:58

                                rybomil >> a výsledky máš jaké? mě zatím jen jezdí, ale sežrat ho nechtějí. Přemýšlím o Illexech, ale zase se mi nechce investovat tolik peněz do plastu

                                  NFricíno - Profil | Út 19.4.2011 17:05:27

                                  Tady máš odkaz. Vypadaj hezky:
                                  http://www.hobby-g.cz/770-Navnady-vlaceci-Voblery

                                    Nprochy96 - Profil | Út 19.4.2011 15:03:39

                                    Marek_R >> anthrax - 19.4.2011 15:01:44 >> vypadaj fakt krásně

                                      Nanthrax - Profil | Út 19.4.2011 15:01:44

                                      prochy96 >> Idú dobre,ja som spokojný.

                                        Ngomz - Profil | Út 19.4.2011 14:52:25

                                        P!F >> To je jedno, jde mi o jakoukoli likvidaci at muzu porovnavat.

                                          Červené karty: zaplosak