Levný a dobrý woblery

Začínám chytat na přívlač a nevim jaký woblery chtělo by to nějaky levny ale zase dobrý klidně i víc dík za radu........
Autor diskuse: D.dvorný - Profil , 17.4.2011 dravci - náčiní, doplňky

GTdpcfix - Profil | Po 18.4.2011 21:19:31

Walleye - altered ... >> jsi jej zkousel prohodit zdi?:D

    Zweizug - Profil | Po 18.4.2011 21:19:00

    X Rap je nejlepší wobler světa! Ale stříkám si ho zásadně na růžovo.

      Walleye - altered ... - Profil | Po 18.4.2011 21:17:31

      GTdpcfix >> Při testování jsem nějaké štiky taky na X-rap ulovil ale nějak mě neučarovaly. Nehledě na to,že jsou chatrné konstrukce :-)))

        Sethy - Profil | Po 18.4.2011 21:17:16

        To jsou věci, asi si budu muset toho x-rapa taky koupit :)

          Bambus...Tacklesmaniak - Profil | Po 18.4.2011 21:16:02

          Walleye - altered ... >> razim se učit..


          škola volá :-)

          i když Mrk mne nechce pustiit :-)

          ať ti jdou salmonidy :-)

            P!F - Profil | Po 18.4.2011 21:15:50

            Walleye - altered ... >> to bolo davno, teraz je 120$ starting bid...

              Bambus...Tacklesmaniak - Profil | Po 18.4.2011 21:14:56

              Walleye - altered ... >> tak to jsem zvedavej .-)


              hned pak podej echo .-)

                Bambus...Tacklesmaniak - Profil | Po 18.4.2011 21:14:26

                loveckaprů >> fajn tak až neco nachytas na toho x-rapa tak očekáváme fotky :-)

                  Walleye - altered ... - Profil | Po 18.4.2011 21:14:21

                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmaniak - 18.4.2011 21:09:09 >> Do 16.6. je doma :-))

                    Walleye - altered ... - Profil | Po 18.4.2011 21:13:44

                    Kaso >> Awa-Shimu ani nevzpomínej. Jse ji provařily ,nejde koupit a ani vůbec nikde sehnat.To spíš seženeš ORO !! Naposled jsem ji viděl na eBay za 120 us$.

                      Bambus...Tacklesmaniak - Profil | Po 18.4.2011 21:13:34

                      loveckaprů >> horsi je to ze se tu schováváš a nikdo ani nevo kdo ses :-)

                      pak už by jsi si třeba tolik ,,nevyskakoval'' :-)

                      a nechadej se už .-) at už je klid

                        GTdpcfix - Profil | Po 18.4.2011 21:13:21

                        Walleye - altered ... >> ja na x rapa mam nejvice stik mno ac na woby lovim nerad.nej stiku na nej mam 89 cm na destinku 2-12g a 0,16 stroft a to bylo zuzo:)

                          loveckaprů - Profil | Po 18.4.2011 21:12:56

                          Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmaniak - 18.4.2011 21:08:31 >> to nemám, ale ani to netvrdím... Přesto je u mě (a nejsem sám) X-rap je můj nej wobler.

                            Walleye - altered ... - Profil | Po 18.4.2011 21:11:09

                            P!F >> Ahoj. Před hodinou jsem teprve přijel z práce tak to tady monitoruju :-))

                              loveckaprů - Profil | Po 18.4.2011 21:09:35

                              P!F >> té máš očividně hodně :) Nechci se tu hádat o hov**, když o nic nejde, ale pro jistotu, přečti si můj předposlední příspěvek, možná ti něco dá...

                                Bambus...Tacklesmaniak - Profil | Po 18.4.2011 21:09:09

                                Walleye - altered ... >> to se uvidí :-)


                                líbí se mi obě :-)


                                co cardiff? už se blíží? :-)

                                  Kaso - Profil | Po 18.4.2011 21:09:08

                                  Walleye - altered ... >> Dobre a čo dutá Awashima,síce plastová,ale k nezaplateniu!

                                    Bambus...Tacklesmaniak - Profil | Po 18.4.2011 21:08:31

                                    loveckaprů >> ok :-) když ti na nej berou je top :-))


                                    je to tvuj nazor |.-)

                                    ale mohl jsi ho prezentovat ,, jemneji'' a ne tak umíněně :-)


                                    neveřim ze máš nachytáno tolik aby si tohle mohl tvrdit :-)

                                      P!F - Profil | Po 18.4.2011 21:08:24

                                      Walleye - altered ... >> safra clovek spomenie carovne slovicko rapala a uz si tu :D ahoj ahoj Vlastik, ako sa dari?

                                        Walleye - altered ... - Profil | Po 18.4.2011 21:07:44

                                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmaniak - 18.4.2011 21:06:02 >> Jj. Už jsem registroval :-)) Stellu schvaluji ... FD nebo už FE ?

                                          Červené karty: zaplosak