- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Penn Captiva 2 alebo Spro Red Arc?
A) Spro Red Arc52%
B) Penn Captiva 248%
Od 27.3.2011 hlasovalo 96 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
6x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
meteor - Profil | Ne 5.2.2012 16:17:25
A pokud už na mě reaguješ, tak prosím k tématu (= k tomu, co jsem ti napsal). Střelbu od pasu zvládne každý dement, ale málokdo se trefí :-)
otoš - Profil | Ne 5.2.2012 16:16:54
Tímto nákupem neprohloupí...
markos - Profil | Ne 5.2.2012 16:08:21
Divím se Otošovi,že jsem nějaký fotky dal a že jsou tu rybaři,kteří chodí opravdu ryby a nejen kecaj u PC
meteor - Profil | Ne 5.2.2012 16:04:47
meteor - Profil | Ne 5.2.2012 15:59:50
Ale tak abych nebyl vyloženě zlý, tak ti ještě napíšu toto: mně nevadí, že máš svůj názor na SPRO Red Arc a defacto je mi to docela volné, protože ho nevlastním a ani nemíním pořizovat. Co mi vadí je skutečnost, že v tomto tématu vystupuješ jako vševědoucí s jediným správným názorem, který (bohužel) nemáš ničím podložený (ani ses v tomto smyslu nijak nevyjádřil - třeba že děláš servisáka navijáků, prodejce apod.). Což je docela škoda, protože pak by tvá slova měla i nějakou váhu...
Jinak vlka se nebojím - a už vůbec ne, že by mě sežral. Jestli na mě máš chuť, tak si ji nechej zajít - s muži nesouložím :-) Pokud to měla být ze tvé strany výhružka, tak si řekni místo a čas, a jako gentleman tě nechám vybrat si zbraně :-)
otoš - Profil | Ne 5.2.2012 15:50:33
Mně je 50 let a od 6 let vláčím na slovenských a moravských řekách... Myslím si, že něco o navijácích znám. Nejlepší důkaz jsou fotky... Ukaž mně největší ulovenou rybu na Reda? Já mám nespočet ryb nachytaných na tento naviják a řeknu Ti že nebýt Penna Sarguse, tak by těch fotek bylo o 50% míň. Ten Red se hodí na candáty, boleny, tlouště...Penn na větší ryby.
Halen - Profil | Ne 5.2.2012 13:26:26
kolja - Profil | Ne 5.2.2012 13:17:41
markos - Profil | Ne 5.2.2012 13:07:25
Lacike7 - Profil | Ne 5.2.2012 13:07:13
gibbon - Profil | Ne 5.2.2012 12:54:29
meteor - Profil | Ne 5.2.2012 12:31:24
markos - Profil | Ne 5.2.2012 8:44:19
numen - Profil | Ne 5.2.2012 0:40:06
numen - Profil | Ne 5.2.2012 0:30:41
Kde to žije - dravci
14:16Kde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
12:50Burza na přívlačové nástrahy 33425
11:08Fotky ryb pouze na přívlač 107201
9:21Úhoří sezona 2012 10521
SoRare woblery - Rapala 14054
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . Úlovky na přívlač z Moravy 2
. . . Trojháčky na dravce 60
. . . Jaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme cestovku
CK ALBA tour s.r.o.
Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových...













