Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NMiPo - Profil | St 5.9.2018 20:40:35

Calex >> doprodej z končící prodejny už nic jiného tam nebylo. Nekup to po 20 Kč. Dnes jsem prohnal pina při lovu nástražek kdy se tam připletl kapř 62 cm, za trest jel se mnou domů 80 dkg jiker

    NCalex - Profil | St 5.9.2018 14:59:20

    MiPo >> Hezký...kdepak je měli. Potřeboval bych doplnit tyhle na fotce....Ty co jsi koupil, mi leží ladem v krabce, moc na ně nechytám. Klidně bych čenžnul samozřejmě v dobrým kurzu za zelený...:-))))

      NMiPo - Profil | St 5.9.2018 13:51:39

      Calex >> tak pošta zatím nic jen jsem doplnil něco brček

        NCalex - Profil | Út 4.9.2018 18:57:20

        HONZA201 >> Mrknu na to, co ti bratři Yuongové vlastně nabízejí.😁

          NHONZA201 - Profil | Út 4.9.2018 18:54:39

          Calex >> Pruty co se tyče provedení tak nemám žádný problém osobně se mi fakt libi a mám je čtvrtou sezónu s pinem o ravenu

            NCalex - Profil | Út 4.9.2018 16:01:04

            berlinan >> Jako parametry, co by se mi líbily, to ten akvalajt má....Ale jsem zásadovej.😁

              NCalex - Profil | Út 4.9.2018 15:59:14

              berlinan >> V žádným případě.😁 Daiwa by u nás chtěla jen prodávat a potom když něco náhodou potřebuješ, tak jsou v ilegalitě....Konkrétně teda s navijákama ..

                Nberlinan - Profil | Út 4.9.2018 15:38:28

                Calex >> Korum pruty jsou celkove docela levne, jestli jsem to dobre pochopil, je to vlastne levnejsi varianta firmy Preston.
                ...a nebo si postavit podle vlastnich pozadavku...

                  NBacha - Profil | Út 4.9.2018 15:32:47

                  Calex >> Jsou moc pěkný. Já mám celkem přepoloženo, tři páry prutů:-))) Před chvilkou jsem v akci objednal 360 telematch. Dlouho po takovém proutku pasu, tak jsem zavřel oči a kliknul:-))) Navíc byl v akci a mají dva poslední.
                  Měl jsem Sportexy na kaprařinu a teď mám vláčák. Příjemné a hezké pruty. Ta vínová jim sluší.

                    NCalex - Profil | Út 4.9.2018 15:22:55

                    berlinan >> 13stopa, vidím dobře cenu 49,90liber ? To už je dobrý hejvy.😁

                      Nberlinan - Profil | Út 4.9.2018 15:17:13

                      Calex >> me napada jeste
                      https://www.anglingtimes.co.uk/fishing-tackle/rods/​articles/korum-13ft-carp-float-rod
                      jaky je ti ale nereknu, nemel jsem ho v ruce

                        NCalex - Profil | Út 4.9.2018 14:31:12

                        Bacha >> Je jemnej, svižnej, rychlej, svýho času stál majlant...Vydrží neskutečný. Mám dva a chytám s nima lehkou položenou....Dělali se i v 3,90m...

                          NBacha - Profil | Út 4.9.2018 14:27:40

                          Calex >> Koukám na toho sporťáka, že má 45g. Jak to je pocitově? Sedí ta gramáž, nebo je to jako většina jejich prutů tvrdší?

                            NCalex - Profil | Út 4.9.2018 13:56:31

                            big.John >> Ten float má korek? Sháním něco tak do 40gr....Kdyby byli něco takovýhodle ve 420cm.......

                              Nbig.John - Profil | Út 4.9.2018 13:54:13

                              Calex >> https://www.aquazona.cz/e-shop/rybarske-potreby/ryb​arske-pruty-2/plavackove-bice/jw-young-3.html?order​By=
                              Myslim že zastoupení má v ČR aquazona.
                              Sám vlastním asi třetím rokem J.W. Young Specimen Float 3,9m, do 25g a zatím mu nemám co vytknout.

                                NCalex - Profil | Út 4.9.2018 13:25:04

                                HONZA201 >> Jak to vypadá na vlastní voči? Provedení dobrý?

                                  NHONZA201 - Profil | Út 4.9.2018 13:10:51

                                  Mám od Younga jak plavačku tak i Federer a nemůžu si stěžovat

                                    NCalex - Profil | Út 4.9.2018 13:02:59

                                    Harry >> Nemusí, Young je prestiž a přece si nebudou kazit jméno.....Má někdo zastoupení u nás?

                                      NHarry - Profil | Út 4.9.2018 12:57:26

                                      Calex >> to je fakt. Ten co jsem posílal je za nějakých 60 liber, což není tak moc. Zase na druhou stranu to nemusí znamenat, že je špatný:-) Asi si ho budu muset koupit a vyzkoušet:-)