Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NMike - Profil | Čt 4.5.2017 10:37:36

sliver >> zeptej se minatrixe na rozdíl mezi Ikonixem a Sheffieldem. Nehledě na to, že piny bez ložisek jsou ještě někde jinde (mám oboje a ty bez ložisek chodí o dost lépe). Prostě je to znát.

    Nsliver - Profil | Čt 4.5.2017 10:30:41

    Mike >> věřím, vůbec nic o tom nevím.

      Nsliver - Profil | Čt 4.5.2017 10:30:08

      Mike >> důvod ? Jako že se netočí tak lehce nebo proč ?

        NMike - Profil | Čt 4.5.2017 10:30:03

        sliver >> já už teda moc nemuškařím, ale věř mi, že porovnáváš neporovnatelné.

          Nsliver - Profil | Čt 4.5.2017 10:28:45

          Mike >> tojo, ale tak 10-15m na stojáku asi by se hodilo. Jasné, že to stačí, ale zvládnout takové hody z navijáku se hodí. Taky nehážu s mouchou běžně na podklad a umím to. Když zvládneš tu techniku, tak kratší hody provádíš precizně.

            NMike - Profil | Čt 4.5.2017 10:27:48

            sliver >> uvidíš sám. Jen to asi nebude chtít nějakej levnej pin za 50 liber.

              NMike - Profil | Čt 4.5.2017 10:19:29

              sliver >> stejně myslím, že s pinem není třeba házet daleko. Na těch 5-7 metrů mi stačí vymotat pár smyček z navijáku a poslat to do vody:-)

                Nsliver - Profil | Čt 4.5.2017 10:18:14

                Mike >> sem si myslel, to co má na koncu vypadá podezřele. Ale sestava s rybkou bude mít víc. Na ostré popř. parmy to budu pouštět pod sebe.

                  NMike - Profil | Čt 4.5.2017 10:17:25

                  minatrix >> jakýkoli měkký plovoucí vlasec. Dřív jsem měl Maver Genesis Smart, který se mi pak už nepodařilo sehnat, nyní mám Tubertini Concept Grey a taky dobrý.

                    Nsliver - Profil | Čt 4.5.2017 10:16:05

                    Mike >> jo, to je taky dobrý :-))) Ale je v tom trochu muškařské techniky, což mi není cizí, to by snad šlo. Možná si ale moc fandím, uvidíme.

                      Nminatrix - Profil | Čt 4.5.2017 10:12:19

                      Mike >> zatím jsem to za ty dvě vycházky nepozoroval, přiznávám. Navíc jsem ten vlasec vyhodil. Co že to tedy ty používáš?

                        NMike - Profil | Čt 4.5.2017 10:11:14

                        sliver >> se čtyřgramovým splávkem takto nikdy nenahodíš, ani kdyby ses na hlavu stavěl:-)

                          NMike - Profil | Čt 4.5.2017 10:08:31

                          sliver >> nauč se Wallis cast. Přiznávám, za 5 let se mi to nepodařilo:-)))

                            Nsliver - Profil | Čt 4.5.2017 10:08:27

                            minatrix >> já se musím naučit toto

                            https://www.youtube.com/watch?v=zNAUHV1qAk8

                              NMike - Profil | Čt 4.5.2017 10:07:43

                              minatrix >> při tomto způsobu nahazování budeš mít za chvíli pěkně zkroucený vlasec...

                                Nminatrix - Profil | Čt 4.5.2017 9:58:59

                                sliver >> ne ne, jen aby ti nepadal vlasec apod. Já se učím házet jako tady, čas 4:33

                                https://m.youtube.com/watch?v=_w_CdC0bVcQ

                                  Nsliver - Profil | Čt 4.5.2017 9:52:27

                                  minatrix >> ajo, to má být něco jako řadič ? Na té úzké cívce to bez toho snad pude uhlídat bez průseru, co.

                                    Nminatrix - Profil | Čt 4.5.2017 9:49:51

                                    sliver >> toto je lineguard. Jde max odmontovat :-)

                                      Nsliver - Profil | Čt 4.5.2017 9:48:02

                                      minatrix >> bolo nemám rád. Já právě, pokud se s tím nenaučím házet podobně jako s mp s bržděním cívky rukou, jak jsem viděl na jutubu , tak du od toho. Ten lineguard nejde vypnout ? To je jako co, cvrk, brzda nebo co ?

                                        Nminatrix - Profil | Čt 4.5.2017 9:10:15

                                        sliver >> jde to i s boloňkou. Výhodou je její délka, že nemusíš nijak zvlášť nahazovat. Ale chci jít dál a občas se mi hod podaří dle mých představ. I proto jsem vzal c'pin bez lineguardu.