- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
jak chtánit špičku před zlomením????
jak to řešíte???
A) navazuju až u vody, těch pár minut mně nezabije52%
B) nosím už k vodě navázaný, to navazování je děs42%
C) vůbec to nenavazuju:-)))6%
Od 13.1.2011 hlasovalo 117 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Nnovas32 - Profil | Čt 13.1.2011 14:11:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
tady mas jen ilustracni odkaz, sezenes to v jakemkoliv obchode s instalaterskymi potrebami, nebo obchodech typu Hornbach, OBI atd.
Nfeederforever - Profil | Čt 13.1.2011 14:11:30
Nfeederforever - Profil | Čt 13.1.2011 14:10:02
Nnovas32 - Profil | Čt 13.1.2011 14:01:56
Nnovas32 - Profil | Čt 13.1.2011 13:59:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
jinak ja pouzivam na delicky takove koncove navleky, je to z neoprenu, pomerne mekke, u navijaku silnejsi, na spicce tenci, ale to neresi problem mozneho zlomeni prutu :) akorat si nevzpomenu na vyrobce...
NSOPTIK 52 - Profil | Čt 13.1.2011 13:51:51
NVenca888 - Profil | Čt 13.1.2011 13:40:41
Npavel68 - Profil | Čt 13.1.2011 13:19:18
Kontrola návazce snad předchází každému dalšímu náhozu, nebo ne ?
Mi jenom přijde že děláš z komára dromedára - toť vše o))
Nusak - Profil | Čt 13.1.2011 12:56:58
btw. pruty mam taky ve futralu(nekdy ale jedou v aute jen tak, jdu-li nalehko), navazane se tam kupodivu daji ulozit taky :-)))
edit: jestli ty z toho nedelas zbytecnou vedu :-) nicmene proti gustu zadny disputat...
ale s temi navazci s tebou souhlasim:-)
Nsamotm - Profil | Čt 13.1.2011 12:55:14
Ale i logicky mít nemůže. Únava materiálu funguje. Ryby ti to někam zatáhne, přejede s tím přes klacek, přes kamen. Uzel je namáhán.
NSven - Profil | Čt 13.1.2011 12:54:28
Se zrakem 50 - :-)
Pruty do plátěného obalu, do roury a do tašky, navijáky do pouzdra.
Pokud chce někdo vázat paternoster nebo balaton, může si to navázat už doma na naviják a pak jen za háček protáhne očky. Na montážích jsou jen smyčky a obratlíky je v případě potřeby možné na mě navléknout.
Pokud vážu až u vody průběžku, navléknu vlasec na velkou jehlu a protáhnu všemi očky ajncvaj.
Takže časová ztráta oproti rozmotávání už navázaného prutu je minimální a bezpečnost jak prutů, tak i nepoškození montáže, je nesrovnatelná.
Stejně, pokud se právě nedaří podle představ, tak i několikrát během lovu kombinuji a převazuji.
Občas se stane, že právě to akční převazováni, je největší dobrodružství z celé vycházky :-)))
Npavel68 - Profil | Čt 13.1.2011 12:42:27
Kam na ty bludy chodíš ?
Edit - to rozebírání včetně navijáku právě považuju za snobárnu - ale proti gustu ...
Já na to trusím bo mne to zdržuje a pokud vím, že pojedu jinam než minule a je třeba převázat, udělám to už doma - nemám u vody na chujoviny čas ...
Nsamotm - Profil | Čt 13.1.2011 12:39:28
Nplavan - Profil | Čt 13.1.2011 12:34:49
Nplavan - Profil | Čt 13.1.2011 12:29:55
NTomK78 - Profil | Čt 13.1.2011 12:09:14
Nsamotm - Profil | Čt 13.1.2011 12:09:09
Nsamotm - Profil | Čt 13.1.2011 12:07:32
Nrumi7 - Profil | Čt 13.1.2011 12:07:06
Nsamotm - Profil | Čt 13.1.2011 12:06:36
A důvody jsou jednoduchý. Mohu prut uložit do obalu a ještě pak do tubusu. Nemusím řešit, jak ten vlasec poskládat. Prostě mi to přijde jednodušší. Navíc po každým lovu sundávám z prutu naviják.
Kde to žije - feeder
SoNFeederařina na řece 64404
SoNPickermánia-ultra light fishing 49140
PáNGURU - vše kolem téhle značky 6272
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
Co je nového - feeder + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3











