- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Multík na věky, aneb šmejdy patří do koše!!!
Zdravim, mám dotázek ohledně multíku. Chci si nějaký pořídit už do budoucna na delší dobu a nemohu se rozhodnout mám nějaké typy na shimano TLD 25 nebo okuma Solterra 50 co mi případně doporučíte?Nároky jsou:nacpat tam 300m šňůry na 120kg, absence řadiče, a hlavně páková brzda, ktará při zatáhnutí nepustí ani 1mm.Případně budu rád i za jiný druh mult.. Peníze neřeším, i když by se mult. vešel okolo 6tis bylo to OK. Děkuji.
Autor diskuse: Luňák - Profil , 11.1.2011 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Nmarven - Profil | Ne 16.1.2011 12:22:17
Djexport >> dělá ale tady unás se prodává zelená jinak dělaj i bílou červenou žlutou
NDjexport - Profil | Ne 16.1.2011 12:04:56
marven >> ahoj, ona se dělá i žlutá tufka??? nebo to je jiná šnůra?
NEssekr - Profil | Ne 16.1.2011 10:35:30
Luňák - >> Za sebe mohu doporučit TLD 25 jednoduché,silné,přesné a za rozumný peníz.
s jinými multíky zkušenosti nemám ale penn je prý taky dobrá volba.
s jinými multíky zkušenosti nemám ale penn je prý taky dobrá volba.
Ndjus - Profil | So 15.1.2011 21:11:35
marven >> planujem si ich kupit povedz aky je rozdiel medzi cervenym a ciernym
Nnovaroma01 - Profil | So 15.1.2011 20:29:35
Já tedy nechci být válečný štváč,ale s tím "Ti Sentoˇ",no nevím nevím.Ještě před vánocema tady sháněl nějakou bazarovou šňůru,alespoň aby mněl 170 až 200 m,že má pouze 500 kč a pod.Odepisovalo mu tady pár lidí,Dalas mu radil,ať si našetří a koupí si novou a ne bazarovku atd.Sám sem s ním taky komunikoval a udělal sem si obrázek taky.A najednou sem napíše,narval sem tam 300m a podobně.To moc věrohodně nevypadá.Alespoň já tomu nevěřím.
Nmarven - Profil | So 15.1.2011 19:29:28
to jsou penn senator 113 a 114H ty tě přežijou a jedno shimo TLD
Nkrajec - Profil | So 15.1.2011 19:02:33
marven >> co to je vsecko? hore v pravo je tldecko ale ostatne neviem mozno hore v lavo formula a dalej ozaj neviem
NKajman60 - Profil | So 15.1.2011 16:56:21
Luňák - >> pak beru ten -rumpál- viz níže,taky zpět...jako by tam nebyl.
NJarda Š. - Profil | So 15.1.2011 12:41:24
Luňák >> Červená se dává tomu, kdo ti v otázce plká od věci nebo uráží jiné diskutující, aby ti už do otázky nemohl psát další příspěvky.
Npavel68 - Profil | Pá 14.1.2011 20:03:24
Luňák >> Fajn - a teď sroluj dolů na stránku a tu červenou mu zruš bo jsi mu zablokoval možnost přispívat do diskuse - omluvit se mu by bylo na místě o))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
















