Kde sehnat toto krmítko

Zdravím,nemáte někdo tušení kde sehnat v Čr. toto krmítko,firma aquazona už ho nemá a ani mít nebude.Předem díky všem za odpovědi.
http://www.rybarskysvet.cz/z1865-krmitko-se-zatezi-dlouhe-35g
Autor diskuse: Pavel S. - Profil , 12.11.2010 feeder - náčiní, doplňky

timb - Profil | Ne 27.2.2011 19:45:06

SIOLA >> Jaký typ používáš teď? Z kus to 80g

    SIOLA - Profil | Ne 27.2.2011 19:40:04

    Išma >> Tipy ?

      Išma - Profil | Ne 27.2.2011 19:36:36

      SIOLA >> zkus 80 gramů :-))

        SIOLA - Profil | Ne 27.2.2011 12:13:40

        Pls jak řešíte udržení krmítka na místě v proudných řekách ? Na Labi se mi 60g hranaté krmítko koulí jak míček. Díky

          Enšpígl - Profil | Po 15.11.2010 21:48:31

          Skoky >> právě, tohle je nejběžnější bobkařský krmelec, co mají v každém obchodě.

            Pavel S. - Profil | Po 15.11.2010 21:22:52

            Sven >> pravda,ale Martin mi napsal,že neví kde je kupoval,jeho jsem se ptal jako prvního a pak zakládal tuto otázku.

              Sven - Profil | Po 15.11.2010 20:45:51

              Pavel S. >> nejen Dőme Gabor :-)))
              http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=14410

                Pavel S. - Profil | Po 15.11.2010 20:39:08

                Skoky >> chci ho na daleký hody a na haldorado.hu s nim chytá Dőme Gabor a podle těch videí to vypadá,že v tom přežije krmná směs daleký hod bez rozpadnutí a navíc jí dáš víc než na klasický litý na trubičce

                  Sven - Profil | Po 15.11.2010 20:30:46

                  XXXXXL >> Přiznej se, že jsi nečetl zadání ? :-)

                    Skoky - Profil | Po 15.11.2010 20:23:10

                    U nas takoveto krmitka prodavaji ve skoro kazdem rybarstvi.. A proc zrovna tyhle na vyber jsou nraky krmitek..

                      Jira M - Profil | Po 15.11.2010 20:05:26

                      skusit udělat formu a dělat doma.

                        Dežík - Profil | Po 15.11.2010 19:58:01

                        na tom odkazu, google, obcházet ryb. prodejny...

                          Sven - Profil | Po 15.11.2010 19:44:48

                          kasch >> solich76 - 15.11.2010 18:48:21 >>Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů :-))))))

                            solich76 - Profil | Po 15.11.2010 18:48:21

                            Sven >> )))))))))))))))) vynikající pátrač )))))) se musi nechat )))

                              jasommato - Profil | Po 15.11.2010 18:46:45

                              u nas ich maju v kazdom rybarstve ale ja som ho mal dvakrat pri vode a zrusil lepsie sa mi chita s kosikom
                              jedina vyhoda je ta dlha ticka a ta je bohuzial moc tvrda

                                Dave> - Profil | Pá 12.11.2010 14:24:23

                                vyrobyt.

                                  Pajos07 - Profil | Pá 12.11.2010 14:05:58

                                  radsi si kup mormalni feederove a na to se vyprdni to je na nic to tvy to uz lepsi udelam doma
                                  http://www.rybarskysvet.cz/z1815-krmitko-dratene-li​neaeffe

                                    Sven - Profil | Pá 12.11.2010 13:42:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!