- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Match prut do 2500 kč
Poradte prosim nejaky lepsi match prut do 2500kč.Idealni aby se vyrabel ve 3,9 i 4,5metru.
Autor diskuse: TominoRS - Profil , 3.11.2010 plavaná - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Nplavan - Profil | Po 20.2.2012 21:20:31
Soulfish >> ten Artax 1800 je lehčí, přijde mi i o dost rychlejší než ten Artax 1500. Kámoš ho má dvě sezony a mě se ten prut nikdy moc nelíbil. Než jsme ale začali chytat na Kyjáku kapry cca 2 -4kg. To byl ten Artax 1800 parádní. Ale mám zkušenost jenom s delším 4,5m. Když vydržíš koukat až do do zhruba jedné minuty, tak by sis mohl udělat obrázek. Jen v té tebou požadované délce bude mít prut menší oblouček ve křivce a bude malinko tužší. Ale je to klasickej Colmic. Na videu zhruba 2kg kapřík.
http://www.youtube.com/watch?v=JgLxyCsN2f8&feature=g-upl&context=G23e867aAUAAAAAAAaAA
http://www.youtube.com/watch?v=JgLxyCsN2f8&feature=g-upl&context=G23e867aAUAAAAAAAaAA
Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 20.2.2012 21:16:46
HP >> to je u Matrixe? letos se tam chystám - vymyslel jsem že sedák zvednu nad úroveň zábradlí a budu chytat na děldu =)
Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 20.2.2012 21:15:15
Soulfish >> já ty pruty znám a neřeknu, že jsou špatný ale srovnávat se to nedá =)
ale určitě to v čr zní lépe =)
ale určitě to v čr zní lépe =)
NSoulfish - Profil | Po 20.2.2012 21:04:06
plavan >> máš ho, znáš ho? Pokud ano, tak se o něm taky něco rád dozvím.
Ještě by mě zajímal i rozdíl mezi 1800 a 1500, protože oba dva jsou v mých finančních možnostech
Ještě by mě zajímal i rozdíl mezi 1800 a 1500, protože oba dva jsou v mých finančních možnostech
Nplavan - Profil | Po 20.2.2012 21:00:59
Soulfish >> to bych se přidal k Pavoukovi a doporučil toho Colmica Artaxe 1800.
Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 20.2.2012 20:54:16
Soulfish >> pokusím se... zítra mám fotky sedla z jiného diaflexu (jednodílný jigový vláčák), ale je to v podstatě totéž... jen rukojeť je kratší o něco
NSoulfish - Profil | Po 20.2.2012 20:53:38
plavan >> vycházím z z toho, že silnější nářadí zvládne fungovat v "lehčích" podmínkách vždycky, opačně už to tak nebývá - na vodách kde se objevuju bývá někde volno, jinde větve.. kmen bych normálně viděl na 0,18-0,20 a forpas 0,16 (volná voda) a nebo kmen 0,23 a forpas kolem dvacítky - v případě problémovějšího prostředí
silon asi bude daiwa shinobi
silon asi bude daiwa shinobi
Nplavan - Profil | Po 20.2.2012 20:47:14
Soulfish >> a 0,22mm kmen s 0,20mm návazcem nebo na jemnější forpas ? Taky bude trochu záležet, jestli máš prostor kapra uondat k smrti nebo ho musíš udržet dál od spadlé větve, že jo ? Nechytám plavačku nijak moc často, oproti klukům tady jsem čučkař. Ale dlouhej čas jsem si myslel při chytání na Artaxe 2000 , že ten prut je zabiják. Pak jsme chytali na jednom rybníku splašené 5kg kapry a už to s tím prutem nebylo ono. Daleko lépe se jevily matchové kaprobijky.
NSoulfish - Profil | Po 20.2.2012 20:36:36
plavan >> viděl bych to tak 60 + a aby měl prut i sílu a houževnatost rozdat si to případně s amurem +-80
NSoulfish - Profil | Po 20.2.2012 20:34:59
lobotomie (fanik) >> ještě si popřemýšlím, zítra se projdu kousek po brně a uvidím, jak se rozmyslím - bylo by případně možné udělat větší fotku než je na eshopu? Zajímalo by mě sedlo a popis prutu
NSoulfish - Profil | Po 20.2.2012 20:29:43
plavan >> vím, jednu takovou už mám - ale to ještě docela ujde - kdyby to bylo ještě o 10 čísel delší, až by to tak dobré nebylo.
Nplavan - Profil | Po 20.2.2012 20:28:12
Soulfish >> počítej s tím, že u matchky 4,2m budeš mít transport zpravidla okolo 155cm i víc.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - plavaná
StNNaviják Centrepin 5894
StNKlub přátel Bolognese 1768
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
PáNSamo domo splávky 1923
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - plavaná
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
11.7.Rybářské závody -Stare Sedliště
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
29.8.Rodinné dětské závody 29.8. -...
3.10.Rybářské závody Bylany Podzim
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













