- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Black Stream - rada s přivlačovým prutem.
Prosil bych o názory na něj, popř. vlastníky tohoto prutu o zhodnocení jeho kvalit či nekvalit. Díky p.macek
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
Nmarkos - Profil | Čt 17.11.2011 22:03:24
Nmarkos - Profil | Čt 17.11.2011 21:51:58
Nvundu - Profil | Čt 17.11.2011 21:46:40
Nvundu - Profil | Čt 17.11.2011 21:44:21
a pokud si viděl už ty fotky těch zlomených prutů viděl(ty Zylony)tak mi prosím tě napiš čím to bylo že je zlomil,my na to nedošli a tudíž se ptám tebe"specialisty" na SPORTEX.......
děkuji ti za čas co jsi musel kvůli mě trávit na pc..jsem amatér a laik a tudíž děkuji takovým jako ty za každou radu a názor....
Nmarkos - Profil | Čt 17.11.2011 21:42:33
NDevon - Profil | Čt 17.11.2011 21:31:48
Kopeš kolem sebe příteli jak to tady čtu do každýho o koho dnes jen zavadíš!! Asi prožíváš nějaký vlastní špatný období svého žití a potřebuješ si na někom vybít zlost , nebo schladit žáhu. Pokud si přečteš moji konverzaci versuz - Dvorák - zjistíš že jsem mu ten prut prodal tak jsem ho asi v ruce měl.Tudíž tvoje arogance mě nemůže nijak vytočit spíše je mi tě líto - v našem koutu Moravy se odjakživa říkávalo moudré pořekadlo - "Jaké tela, taký je slyšet aj bekot".Tak že ti přeju hezkou dobrou noc, brzké uklidění a nebo včasné vystřízlivění :-))
Nmarkos - Profil | Čt 17.11.2011 21:28:30
Jinak doporučuji ti, naučit se pořádně jazyk, kterým píšeš, "inženíre" :-))
Nvundu - Profil | Čt 17.11.2011 21:14:45
jo a když jsi tak chytrý,tak mi najdi kde mužu registrovat nové Zylony,jěště jsem je totiž v jejich "nabídce garance 10leté záruky"nenašel....takže prěstaň blábolit ty,když nevíš o čem píšu....
Nmarkos - Profil | Čt 17.11.2011 21:07:47
Nvundu - Profil | Čt 17.11.2011 20:28:52
....a já osobně,když něco chci,tak za tím jdu...taky mám zylony a kdybych je zlomil,jdu do nich znova a kdybych je opět zlomil,tak jdu do nich opět znova,prostě proto že je CHCI!!!!!a lamat se nemůžou do nekonečna .....
jen si myslím,že když někdo něco opravdu chce tak jde za svým cílem,ikdyby to stalo (téměř) cokoliv...můj názor....
Nmarkos - Profil | Čt 17.11.2011 18:20:21
Uvidíme!
NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 17.11.2011 18:13:14
Ale i tvůj nesouhlas a podezření lze napsat slušně.
Nmarkos - Profil | Čt 17.11.2011 18:10:40
Nmarkos - Profil | Čt 17.11.2011 18:00:22
Nmarkos - Profil | Čt 17.11.2011 17:59:11
Vlastním doma 3 kusy ruzných vlačáků od Sportexu,píšou se sem lidi který ty pruty viděly tak maximalně někde v regálu nebo u kamaráda.Blacka považuju za nej vlačák v kategorii ceny okolo 2000 tisic kaček a je pocitově lepší než Saphir s cenou okolo 4000 Kč.
NKaso-paštikár - Profil | Čt 17.11.2011 17:52:42
Kde to žije - dravci
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














