- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Berkley Skeletor 240H - 244cm 15-40gr nebo 270MH - 274cm 7-28gr
Ahoj, po dlouhý době bych si chtěl koupit opravdu něco naco by jsem mohl bejt fakt hrdej a zas to neměl uplně každej koho potkám a volba padla na skeletora...ted mám delší dobu hyperloop 210cm 10-30gr a nachytal sem na něj mraky ryb, kvalita si myslim uplně suprová ale chtělo byto něco jinýho snad i jemnějšího od tý doby co pořádně chytám na feeder tak potřebuju mít všechno jemnější :-D.A prvávě nevím jakej znich chtěl bych asi tu 244cm ale ta gramáž se mi zdá moc.Budu používat woblery,gumy,rotačky max 8cm.Poradtě díky moc
Autor diskuse: Machyta - Profil , 25.7.2010 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Dev - Profil | Út 27.7.2010 8:39:25
Nat >> nedopadlo ... bylo to na kopyto .. na prute byl cca 4 minutky potom zrejme sevrel hacek a po vytahnuti kopyta bylo videt na hacku jasna deformace :/ .... tudiz nevydrzel hacek .. :) jinak snura byla vpoho,tu mam spidera na 20kg,ale hold sel jsem na jinou rybu,ne na sumce :o)
Dev - Profil | Po 26.7.2010 13:43:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Chtel jsem puvodne kupovat 2,7m 7-28g ... ale po te co sjem si osahal tento prut a porovnal ho v ruce s 2,4m a 4-24g tak muzu rict,ze ta druha varianata je tužší ale stale vyborne citlivy,neni to takova žvýkačka jako ta první varianta. Nevim proc tomu tak je,ale opravdu je to tak.(podotykam,ze jsem sel do obchodu s tim,ze jdu pro 2,7 7-28g,byl jsem rozhodnut,ale...) Vzal jsem tedy 2,4 - 4-24g a jsem s nim plne spokojen.Nahazovaní jak težších nastrah tak i lehkych je velice dobre(,lita to velice pekne. Chytam plandy,woblery 5 -12 cm ,gumy ... zabery jsou naprosto perfeknte čitelné .. brzo rozeznaš co jed ryby a co je o dno,prekazku .. myslel jsem si,ze ten odhaleny blank nad navijakem na spodni strane(na ukazovacek) a nad navijakem nad sedlem(na palec) je jen modni zalezitost,ale muzu ti rict,ze je to perfeknti vec co se tyka opatrnych drbancu ... proste nelituju,že jsem si ho pořídil. To je moje zkušenost s tímto prutem. Hodně úspěchu ;)
Jinak naviják Shimano Stradic GTM 2500 RC
Jinak naviják Shimano Stradic GTM 2500 RC
j.sladkay - Profil | Po 26.7.2010 13:24:05
P!F >> s tym St. Croix by som to nevidel tak cerne. za tri tyzdne o tom poreferujem :))
Rytíř - Profil | Po 26.7.2010 7:38:42
VINCENZO >> na to,co piš kolega v otazce, použivam toto a spokojenost velka.Da i 12gr hlavu aniž by umřel.Ale mohu si dovolit i 2gr,to taky zvladne.Pad mě do ruky,hlavně ta rukojet,ta mě fakt sedi a už k vodě prakticky nic jinyho na múj lov co chytam,nepotřebuji.
http://www.rsp-fishing.cz/pruty-delene/privlacove/prut-dragon-guide-select-hornet-2-45m-3-18g
http://www.rsp-fishing.cz/pruty-delene/privlacove/prut-dragon-guide-select-hornet-2-45m-3-18g
P!F - Profil | Po 26.7.2010 1:15:25
VINCENZO >> no neviem, St Croix som mal v rukach niekolko, okukaval som ich v kamennom obchode a... kvalita spracovania je na urovni teleskopy sona z 80tych rokov. Jedine co ma na nich nadchlo bola cena. X fast prut ked porovnas s xfast dragonom tak sa iba chechtas ako postihnuty - zuvacka ako vysivana. Vseobecne ked niekde vidim "made in usa" tak ruky prec, vymyslene na prd a ked to lepi u nich kubanec mas to iste ako cejen u nas.
VINCENZO - Profil | Ne 25.7.2010 23:08:46
Vostrád >> No chytám přívlačí dost dlouho,abych věděl,že co jsi napsal je blbost.Skeletor od Berkley je velice solidní prut,prošel jsem obě řady a spokojenost.Ale pokud člověk pomýšlí výš,tak jedině pruty Saint Croix,fenwick,G-Lomis a Dragon.Tyhle firmy se specializují i na přívlač a mohu je jen doporučit,vyzkoušeno.Ale bohužel pro hodně lidí je cena nepřekonatelný problém.Kromě Dragonu,jsou to firmy Americké a na pruty dávají záruku až 25 let!!Takže žádné jebky.I Berkley je dobrej prut za rozumnou cenu,který splnuje všechny parametry kladené rybářem.Jen bych si je koupil v dýlce 2,70.
Arne - Profil | Ne 25.7.2010 22:39:59
Vostrád >>sorry, já netušil, že jsi machr, co si v krámu prut pár vteřin podrží v ruce a hned ví, jakej je.Jen se trochu divím, že odborník jako ty, netuší, co je DAIWA Sam Fisher.
Machyta - Profil | Ne 25.7.2010 22:18:04
No taky si myslim že ta 2,7 by byla nejlepší...ale zas na potok to bude peklo...sice tam pojedu 1 za tejden...a u toho 2,44 je na prt ta gramáž
Machyta - Profil | Ne 25.7.2010 22:15:43
Stou daiwou nevim nikdy sem prot od týdle značky neměl,a ten skeletor má v sobě takovej šmrnc,prostě zněho uplně čpí kvalita a luxus
SIOLA - Profil | Ne 25.7.2010 21:47:18
Objednal jsem tohodle Skeletor 240 2,44 m / 4-24g. Chci vlačku občasně vyzkoušet, tak jsem zvědav. Ještě špekuluju čím ho osadit. Zatím je favorit Daiwa Exceler.
Vostrád - Profil | Ne 25.7.2010 21:23:26
Arne >> Sam Fisher je prut pro děti a Skeletor je jebka. Mám tenhle : http://www.daiwa.de/dw/de/produkte_1/spinnruten_2/morethan_branzino_power_game_custom_96mml/5,1,74,75,1,2__products-model.htm
skwor - Profil | Ne 25.7.2010 20:47:01
Machyta - >> Ten 2,7m 7-28g (označení ML, ne MH) je na nástrahy co popisuješ fajn prut.
Arne - Profil | Ne 25.7.2010 20:45:09
Nevím,dle čeho kolega soudí, že ta Daiwy je kvalitnější....věc názoru. Já měl Daiwa Sam Fisher a byl jsem maximálně spokojenej.Ale zlomil jsem ho.Koupil jsem tebou zmíněného Skeletora a zkušenost po několika týdnech a cca 20-ti návštěvách u vody je víc než výborná.Daiwa byla super, ale Skeletor je minimálně stejně dobrej.Jdi do něj, je to správná volba.
Jinak tedy mám 274cm , 7-28g.
Jinak tedy mám 274cm , 7-28g.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoRare woblery - Rapala 14054
SoÚhoří sezona 2012 10520
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . Úlovky na přívlač z Moravy 2
. . . Trojháčky na dravce 60
. . . Jaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













