Netradiční regulérní úlovky na přívlač

Jaké netradiční ryby, dravce i nedravce, se vám podařilo ulovit regulérně na přívlač? Osobně mám uloveno kapra na twister, úhoře na 5 Shad Rap a amura na černý twister. Zajímal bych se o lov mníka!
Autor diskuse: Walleye - Profil , 19.2.2010 dravci - příhody, kuriozity

NLauri - Profil | Čt 27.1.2011 21:54:44

tonouš >> na co jsi ji chytil? Na marmyšku?

    NVinetou7 - Profil | Čt 27.1.2011 21:40:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tohoto duháka jsem vylovil ve Vltavě u Mánesa - říkal jsem si, co asi sežral. No, ale k mému překvapení byl jen plný vody...

      Nmasterfish - Profil | Čt 27.1.2011 21:35:35

      Já jsem chytil na jednom rybníce kapra +-50 na 5 rotačku. Byl to ohromný kus rotujícího plechu. Útok byl absolutně zdrcující a měl jí pevně vetknutou v tlamě...za půl hodiny jsem pak chytil štiku 80 cm. V tu dobu šel tlak šíleně dolů a strhla se děsná bouřka. Podle mě to bylo možná i tím...

        NNick Nash - Profil | Čt 27.1.2011 21:07:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Kamaraduv ulovek na bileho twistera :)

          NZdendahat - Profil | Čt 27.1.2011 20:59:20

          tonouš >> Tak slunečnici jsem ještě nikdy neviděl

            Ntonouš - Profil | Čt 27.1.2011 20:49:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            to že je na přívlač neni netradiční, ale pro mě je to netradiční úlovek,ať už na přívlač,či jinak:-)

              Nxmac - Profil | St 12.1.2011 23:06:10

              Mikšík- jen jednou >> Na to jsem malej borec :)

                NMikšík- jen jednou - Profil | St 12.1.2011 22:58:12

                xmac >> já jsem měl právě zafixováno, že jsi to byl ty :)

                  Nxmac - Profil | St 12.1.2011 22:57:03

                  Mikšík- jen jednou >> To se pleteš, já na mouchu žádnýho nedal, ale někdo o tom mluvil v pokecu. Já se zatím marně asi 2x snažil :) V těch fotkách je super ten na strýmr, taky amerika.. Pak na kopyto a twistřík a to už jsou od nás...

                    NMikšík- jen jednou - Profil | St 12.1.2011 22:51:09

                    xmac >> kamaráde, je to slabý
                    rover tě strčí se svým světovým rekordem do kapsy

                    edit: teď už vážně. krásný ryby :) tys jednoho lapl i na mouchu, nepletu-li se, že? :)
                    gratulace

                      NMikšík- jen jednou - Profil | St 12.1.2011 22:50:16

                      teď se mi pokouší vrtat šrouby do hlavy přes SZ
                      prý to bylo všechno záměrně
                      sonda do reakci místního osazenstva :D
                      trapnej pokus se vykecat...nic víc

                        NPiskořík - Profil | St 12.1.2011 22:41:33

                        Carchy >> Spíš další Kydálek...:o)

                          Nxmac - Profil | St 12.1.2011 22:36:10

                          http://mnici.mrk.cz/?cid=2 Tady máte nějaké mníky i na přívlač a na streamer ... Rover je starej kecal :)

                            NMikšík- jen jednou - Profil | St 12.1.2011 22:33:35

                            no a je klid po pěšince :)
                            rover taktně zmizel :)

                              NCarchy - Profil | St 12.1.2011 22:32:15

                              Mikšík- jen jednou >> Vim :o)

                                NCarchy - Profil | St 12.1.2011 22:31:32

                                Piskořík >> No......pamatuju si jak jsi mi tu fotku posílal.A 2008 to nebylo určitě...
                                Že by další Troutník?

                                :o)

                                  NMikšík- jen jednou - Profil | St 12.1.2011 22:31:14

                                  Carchy >> ale hovno velebnosti
                                  rover to našel na netu
                                  to je jeho jediný výkon
                                  http://www.fishinggeeks.net/

                                  světovej rekord.....

                                    NPiskořík - Profil | St 12.1.2011 22:27:42

                                    Carchy >> Rover určitě ne. Ten chytnul maximálně tak kýbl prolhanejch cháňat...:o)

                                      NCarchy - Profil | St 12.1.2011 22:26:37

                                      Piskořík >> Tak kdo toho mníka teda chytil?roverchvást?

                                      ;-)

                                        NMikšík- jen jednou - Profil | St 12.1.2011 22:25:50

                                        rover >> o co tu jde?
                                        když si projedu tvoje foto, tak na každé druhé fotce je někdo jiný
                                        většinou se s tím prezentuješ, jako kdyby jsi tam byl ty

                                        jak to hodláš vysvětlit?
                                        viz i tato diskuze