Daiwa Aqualite Pellet Feeder

Zdravím kolegové, znáte prosím někdo prut Daiwa Aqualite Pellet Feeder 3,9 m / -120 g? Díky za zkušenost a názory.

http://vltava2000.cz/hanacky-rybar/goodsdetail.asp​?strGoodsID=11779_390&lngDepartmentID=1
Autor diskuse: bobina - Profil , 24.12.2009 feeder - náčiní, doplňky

sidi - Profil | Pá 5.3.2010 18:36:12

omlouvám se

    sidi - Profil | Pá 5.3.2010 18:35:10

    no ty komerční fotky jsou lepší

      Rybkin - Profil | Pá 5.3.2010 18:35:00

      sidi >> Mohl bys pls změřit alespon přibližně pruměr blanku nad sedlem co je ta druhá fotka

        sidi - Profil | Pá 5.3.2010 18:33:45

        jsem strašný fotograf

          sidi - Profil | Pá 5.3.2010 18:26:52

          Vase zprava

            sidi - Profil | Pá 5.3.2010 11:51:34

            bobina >> Dobrá,večer se o to pokusím,jsem technický analfabet ,tak snad se mi to podaří s přispěním technických znalostí mládeže...tedy snad večer...Daiwa aqualite

              bobina - Profil | Pá 5.3.2010 10:58:24

              sidi
              budem se těšit,pár fotek prosím tedy zobraz.
              Díkes,zkutečnost je asi lepší než komerce

                sidi - Profil | Pá 5.3.2010 10:28:22

                No teoreticky kdyby přijela dcera ,tak ta by to mohla nafotit jestli o to tak stojíte,ale myslím ,že vám to neukáže víc,než vidíte na těch fotkách v E -shopu.Možná večer přijede.

                  bobina - Profil | Pá 5.3.2010 10:24:05

                  jo,škoda jen ,že nemáš ten foťák a nešlo by ho od někoho půjčit??
                  já bych šel jen do 120g,ale to už je jedno.

                    sidi - Profil | Pá 5.3.2010 10:20:34

                    bobina >> Ano 150g 3,9 m ,teď ho mám v ruce (myslím tu Daiwu)

                      bobina - Profil | Pá 5.3.2010 10:05:59

                      sidi
                      Zdravím Heřmaňák ......
                      A to máš 150g ???

                        sidi - Profil | Pá 5.3.2010 9:58:53

                        Včera mě přišlo hevíčko 3,9m ,to čekání se vyplatilo ,myslím ,že za ty 2000Kč je to solidní prut.

                          Knapík - Profil | Pá 5.3.2010 9:55:56

                          jj, bigfish v goethovce, ale zatím čekají na zbytek ... (plzen)

                            foxxx - Profil | Pá 5.3.2010 9:51:33

                            Knapík >> Kde je mají,v RC Bigfish?

                              bobina - Profil | Pá 5.3.2010 9:50:49

                              Knapík
                              A můžeš písnout v jakém krámu jsi ho objevil ??

                                Knapík - Profil | Pá 5.3.2010 9:48:34

                                včera jsem koukal na daiwáckou heavynu ve 3,90m do 150g za 2000,-Kč na krámu, mají jim dorazit i 4,20m, vypadají pěkně, nemít žádnej feeder, vybral bych si.

                                  Pobor - Profil | Út 23.2.2010 18:37:32

                                  Už jste někdo měl tento prut v ruce , nebo spíš ve verzi heavy ? Vypadá výborně.

                                    vpapirnikova - Profil | Po 28.12.2009 15:19:38

                                    Dobrý den, jen pro upřesnění - v diskuzi jsem našla odkazy na dva rozdílné pruty Aqualite ze dvou rozdílných výroben...Aqualite Feeder z www.daiwasports.co.uk jsou pruty vyráběné ve Skotsku a budou spolu s ostatními pruty z Anglie v nabídce vybraných prodejců v ČR a SR od února 2010, dosud nebylo možné je sem oficiálně dovážet až před koncem roku podepsala česká pobočka Daiwa-Cormoran smlouvu o dodávkách.

                                    Aqualite Pellet Feeder www.daiwa.de je prut ze standardní nabídky Daiwa-Cormoran pro Evropu a je běžně dostupný.

                                    Pokud chcete informaci o tom, který obchodník ve vašem okolí má na pultě zboží Daiwa-Cormoran, napište na kancelar@daiwa-cormoran.com.

                                      Sven - Profil | Po 28.12.2009 0:47:51

                                      bobina >> odpovídám Ti až teď, protože se nezobrazila reakce a na Tvůj zápis jsem přišel čirou náhodou. Ne, nebyl s tím žádný problém. Protože bylo na matchce, posunul jsem ho do polohy aby byl prut co nejvíc vyvážený a pak už jsem s ním nehýbal. Nevím jestli má takové sedlo nějakou zvláštní přednost u feedru. Tam zas až tak na přesném vyvážení nezáleží, protože prut při lovu leží ve vidličkách. Ale prut vypadá na obrázku slušně :-)