Jezdíte na ryby na motorce?

Ahoj, rozhodl sem se na ryby pořídit klasiku českých silnic a to Jawu 350/640.. Zajímalo by mě,jak řešíte např. připevnění křesla, kam dáváte krmení ( kufr,nebo někam jinam) jak vozíte pruty a všechno možný...díky za tipy a rady:)
Autor diskuse: Foďas - Profil , 16.12.2009 feeder - náčiní, doplňky

NIMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY - Profil | Pá 18.12.2009 0:45:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

enduro yamaha XT 125 R obsah 125ccm(slabší,ale na městské limity luxus). Na ryby páráda,vozím lehátko,bivak,krosnu s nářadím(pruty atd.)

    Nsven - Profil | Čt 17.12.2009 23:44:02

    Venca888 >> jo, tam můžeš s kolem také :-)))

      NVenca888 - Profil | Čt 17.12.2009 23:05:35

      Sven >> sven >> do toho jo... ale do tohohle ne...

        Npavel68 - Profil | Čt 17.12.2009 22:58:48

        motorky se bojím,ale takovej choper.............kdybych tedy vyhrál ve sportce.....................

        fousy a panděro už bych na to měl o)))

          NKáceč - Profil | Čt 17.12.2009 22:55:21

          pavel68 >> Pokud neudržíš na motorce rovnováhu,tak sem nelez:-)))

            NKáceč - Profil | Čt 17.12.2009 22:54:26

            Sven >> sven >> Z toho strach nemám.Na tohle je větší cvok jak já.A narozdíl ode mne umí jezdit na koni:-)))

              Nsven - Profil | Čt 17.12.2009 22:50:46

              pavel68 >> čau, právě jsme vymysleli samohybný belly boat :-)))

                Nsven - Profil | Čt 17.12.2009 22:49:07

                Káceč >> jestli bude číst Tvoje žena, co se tu plánuje, tak dostanem po čuni oba :-)))

                  Npavel68 - Profil | Čt 17.12.2009 22:47:35

                  mno jo - sven a Káceč.............................známý firmy................................. o)

                    NKáceč - Profil | Čt 17.12.2009 22:45:42

                    Sven >> sven >> Nebo do sedla vidličky a bobkařit:-)))

                      NMiky26 - Profil | Čt 17.12.2009 22:45:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Jezdím na ryby na tomto stroji.Zákazy vjezdu neřeším.Zatím jsem to vždy okecal.Mám to jako kompenzační pomůcku a díky tomuhle stroječku jezdím na ryby tak kam jsem díky postižení nemohl a jen záviděl.Dneska klidně vláčku přímo ze sedla.
                      Jinak myslím,že je úplně jedno jestli jedu k vodě na babetě ,nebo 4kolce výsledek je stejný.Porušil jsem zákaz.

                        Nsven - Profil | Čt 17.12.2009 22:44:11

                        Káceč >> tak jedině hlubinná přívlač :-))) Jen bys to za sebou táhnul. :-)))

                          NKáceč - Profil | Čt 17.12.2009 22:40:10

                          Sven >> sven >> No já bych neviděl ani tak problém s RS.Ale nějak si nedokážu představit švihat kolem koňský hlavy prutem,a zůstat na něm sedět:-)))

                            Nsven - Profil | Čt 17.12.2009 22:36:27

                            Káceč >> teď mě napadlo, jak by se asi tvářila RS, kdyby jsi při plavení koníka vláčel :-)))

                              NKáceč - Profil | Čt 17.12.2009 22:30:52

                              Sven >> sven >> Nebo ho budu půl dne honit po lese.Taky sport:-)))

                                Nsven - Profil | Čt 17.12.2009 22:29:11

                                Káceč >> jízda konimo je naopak vítána. Zatím, co budeš sportovat, koník ekologicky poseče a pohnojí :-)))

                                  NBady - Profil | Čt 17.12.2009 22:20:21

                                  Tak kluci ja na motorce k vode nejezdím spis s ni jezdim nakupovat do rybařskych potreb. Ale občas se zajedu kouknout ke splavu jak se tam vyhrivaji ryby.

                                    NKáceč - Profil | Čt 17.12.2009 22:17:57

                                    Sven >> sven >> Ale na koni tam můžu,né?:-)))

                                      Nsven - Profil | Čt 17.12.2009 22:12:40

                                      Venca888 >> do zákazu vjezdu všech motorových vozidel, můžeš klidně fičet i na dvojkole pozadu :-)))

                                        NMalda512 - Profil | Čt 17.12.2009 21:21:38

                                        certbert >> Ty hlupáku najdi kde jsem psal že na babetu nemusíš mít řidičák!!!!!!!!!
                                        A to trapný přirovnání s couváním si strč za klobouk. Znám lidi co mají řidičák 40 let a v autě neseděli od zkoušek. Takže meleš nesmyly. Vesral jsi se do této debaty ty sám. Nikdo se tě neprosil o tvé komentáře.