- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Proutek na sumce kolem 2000Kč
Ahoj. Chci v příštím roce zkusit lov sumců a potřeboval by jsem doporučit nějaký lepší prut pro začínajícího sumcaře kolem 2000Kč. Chci ho hlavně na chytání ze břehu.Díky za pomoc
Autor diskuse: Lopez24 - Profil , 7.12.2009 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nclarence - Profil | Po 7.12.2009 22:15:10
kaštan01 >> Jasně,že jsou je na každém co si kdo vybere a víc mu vyhovuje je pravda,že má někdo z trnové spojky strach ale to je už každého věc jak říkám mě ještě nezklamaly.
NLopez24 - Profil | Po 7.12.2009 22:14:17
Díky všem za rady. Na pruty koukam teď protože si myslím že by mohly díky výprodejům ceny klesnout
Nclarence - Profil | Po 7.12.2009 22:00:17
kaštan01 >> Jo trnovou spojku má a krásnou korkovou rukověť a krása je až na druhém místě.Jinak já jsem ještě s trnovou spojkou neměl sebemenší problém.J.
Nclarence - Profil | Po 7.12.2009 21:53:44
afjee >> No když koukám do jeho karty bude toho potřebovat asi víc má akorát vlasec Sufix a do debaty se ještě vůbec nezapojil ač si otázku zadal co si o tom myslet.J.
Nkaštan01 - Profil | Po 7.12.2009 21:49:50
clarence >> chci jen info nevadí,že má trnovou spojku?jsem v tom laik vjenuju se kaprům a tam pruty s trnovou spojkou nekupuju a časem si chci pořídit něco na sumce tak se ptám?
Nafjee - Profil | Po 7.12.2009 21:47:15
clarence >> Jojo díky za doporučení. Ale i tak se budu po něčem koukat až v tom červnu, ale mohl by se líbit i tu kolegovi Lopezovi, který ho shání už teď ... Tak ať mu tady nekazíme otázku, zatím ahoj.
Nclarence - Profil | Po 7.12.2009 21:44:29
afjee >> No mám ho tak vím o čem mluvím nemám rád nějaké keci z doslechu.Pár jich už vytáhl a rybáři se chodili dívat co si ten prut dovolí.Samozřejmě to ale není nějaká superšpice ale v této cenové relaci je určitě jeden z nejlepších 100%ně lepší než Shimano které je ještě dražší měl jsem to možnost vyzkoušet .J.
Nafjee - Profil | Po 7.12.2009 21:37:11
clarence >> Ale jinak se mi moc líbí a teď si mi nasadil brouka do hlavy :o) :)
Nafjee - Profil | Po 7.12.2009 21:34:34
clarence >> Stačilo by připlatit jen 100Kč, ale jak říkám, teď sumčák nemá cenu kupovat ... http://www.cvachta.cz/d-sanger-uni-cat-rutenserie-dream-fish-extension.html
Nclarence - Profil | Po 7.12.2009 21:32:35
afjee >> Přidej dvě stovky a máš Sanger Unicat Warlock za ty prachy absolutní špice vřele doporučuji.J.
Nafjee - Profil | Po 7.12.2009 21:32:10
Ale nevím proč řešíš koupi prutu právě teď, kdy už na ně stejně půl roku nepůjdeš a pak budou zase nové výrobky ..
Nafjee - Profil | Po 7.12.2009 21:29:10
Na příští rok budu kupovat ještě jeden, taky asi v téhle cennové relaci, ale spíš bych chtěl rukojeť z korku a délku 3,00m ...
Nafjee - Profil | Po 7.12.2009 21:26:37
Spro Tripple XXX Catfish II .. Můžu doporučit .. Mám ten starší typ. Ten novější Ti poslal c@m@ro dole ... Zdar
NKomplexacek - Profil | Po 7.12.2009 21:10:26
Lopez24 >> Esox siluro spider 3m 300 - 400g. Za ty prachy je to pecka. Štíhlý blank a přesto obrovský silový potenciál... Mrkni tu do diskusí a najdeš určo spoustu kladných recenzí.
NZlejšek - Profil | Po 7.12.2009 21:05:40
Shimano Force Master catfish 300H - dobrý prut za rozumný peníze.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.















