Foto na vobler

Nemate niekto kvalitne fotky, perlinov, plotic, ostriezov?Potrebujem to ako vzor pre vyrobu voblerov.Nejake som si nafotil, ale nieje to este ono.Dik
Autor diskuse: wet - Profil , 21.11.2009 dravci - domací dílna

NBlažík - Profil | Ne 22.11.2009 14:18:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

nebo je libo kapra?

    NBlažík - Profil | Ne 22.11.2009 14:08:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    jambo >> kontrast dá bez problému napravit viz foto. Doufám, že se nebude Santi zlobit.

      Njambo - Profil | Ne 22.11.2009 13:17:49

      Santi >> dobré foto použitelné, škoda že okounek není lépe vybarvený ,více kontrastu . ahoj

        NSanti - Profil | Ne 22.11.2009 13:08:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Vase zprava

          NJapčák - Profil | So 21.11.2009 22:13:58

          1sedyvlk >> no , kam asi ..snad do vody (beru že si ze mě děláš srandu)

            N1sedyvlk - Profil | So 21.11.2009 21:59:04

            Japčák >> kam šoupnout?

              NSwingrUl - Profil | So 21.11.2009 21:58:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Okoun

                N1sedyvlk - Profil | So 21.11.2009 21:52:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                wet >> však jo,v pohodě

                  NJapčák - Profil | So 21.11.2009 21:50:30

                  1sedyvlk >> kuwa já odolávám, po lustraci Tvé karty mě neříkej že jsi ji tam nešoupnul.
                  Nic proti, opravdu, fídraře, rybička, ještě můžu :-)

                    Nwet - Profil | So 21.11.2009 21:46:41

                    1sedyvlk >> farba je dobra skoda ze jej nevidiet cely chrbatik.Ten je pre mna dolezitejsi ako brusko.

                      N1sedyvlk - Profil | So 21.11.2009 21:38:17

                      Japčák >> je pěkně zachycené zbarvení té rybky,tak jsem myslel,že aspoň částečně se může hodit

                        NJapčák - Profil | So 21.11.2009 21:28:58

                        1sedyvlk >> Pozor, woblérek takový není, ale něco podobného v gumě již existuje, v celku úspěšné..
                        wet - pokud toto hodíš do chodu...hmmm tak jsi dobrej.

                          Nwet - Profil | So 21.11.2009 21:23:15

                          1sedyvlk >> bola by super, len keby si ju drzal za chvostik.Ten totiz nepotrebujem. Skoda.Aj tak dik

                            N1sedyvlk - Profil | So 21.11.2009 21:18:12

                            možná se ti bude hodit

                              Nwet - Profil | So 21.11.2009 21:04:39

                              asi jo

                                Nwet - Profil | So 21.11.2009 21:04:21

                                .

                                  NLádin - Profil | So 21.11.2009 21:00:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  wet >> myslim, že na něj pudou :-)

                                    Nwet - Profil | So 21.11.2009 20:58:28

                                    3stan >> googlil som peknych par hodin a nenasiel som vela toho co hladam.Preto som zalozil tuto otazku.

                                      Nwet - Profil | So 21.11.2009 20:46:52

                                      Japčák >> no zatial som voby tohto typu nerobil, ale chcem sa do toho pustit.Potom urcite ukazem vysledok.

                                        Nwet - Profil | So 21.11.2009 20:44:58

                                        Ládin >> bola by to super fotka keby bol z boku cely.Inak je ok.dik