- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
nej ..nástraha candáty na přívlač
chtěl bych se zeptat jakou nástrahu používáte na lov candátu přívlačí , rotačky ,plandavky, kopýtka velikost a zbarvení jestli máte foto tak děkuji
Autor diskuse: Tomčaaa - Profil , 12.10.2009 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
62x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nmadeintomik - Profil | Út 20.10.2009 19:26:41
No já mám nejraději woblery (loni jsem na ně chytil většinu candátů ) a pak kopýtka kolem 7 cm . Jo a na rotačku jsem dostal pouze jednoho a to v pravé poledne , ale to bylo před 8-9 rokama .
Jinak jsou tady dobré zápisy z minulého týdne a starší .
Jinak jsou tady dobré zápisy z minulého týdne a starší .
NONU - Profil | Út 20.10.2009 15:04:52
Souhlasím s těma kopytama letos už je ani na nic jiného netahám... a skus použít třeba i slabší vlasec třeba takovou 0,14ku..;-)
NTomčaaa - Profil | Út 20.10.2009 14:59:30
Barynka >> a co rotačky nebo plandavky? jaké máš s tím zkušenosti? na candáta?
NBarynka - Profil | Po 19.10.2009 11:12:50
Tomčaaa >> podle mě je nejlepší na candáty kopyto hlavně bílé, oranžové a žluté barvy nejlepší:) vyzkoušej a uvidíš
NKubouš - Profil | Po 19.10.2009 10:56:49
snook >> Mepps by byla dobrá kdyby se její cena neblížila wobleru :-)) tady do prahy je to tak na nějaký rotačky za 20 kč z výprodeje :-D
Nxmac - Profil | Po 19.10.2009 10:39:33
Kubouš >> Já toho chrastiláka :) používám hlavně v noci a celkem to jde, ale jak říkám na sumce jsem s ním štěstí neměl :).. S tou štikou je to pravda, ale záleží taky jak často se tam vláčí... Kolikrát už není blbá a jenom za tím jede a nevlítne na to :)
NKubouš - Profil | Po 19.10.2009 10:33:39
xmac >> štika asi veme všechno co ji vyprovokuje podle mě :-)
NKubouš - Profil | Po 19.10.2009 10:33:11
xmac >> Já jsem letos chytal štiky na shad rapy jednodílý, ale u nás je trošku kalnější voda takže jsem to všechno měl ve svítivých barvách.
NKubouš - Profil | Po 19.10.2009 10:31:13
markus aurelius >> Je pravda že ty kuličky teďka už nejsou tak účiný mě přijde ale třeba na začátku sezóny bych do bezkuličkového nešel :-)Ale myslím že by se tohleto dalo možná sehnat i nechrastivé nevim jestli to ale eště půjde třeba známej ho má bez kuliček.
Nxmac - Profil | Po 19.10.2009 10:25:40
Kubouš >> Tak já mám tohohle wobíka spíš na štiky ... Původně jsem ho koupil na sumce, ale žádného jsem na něj nechyt :))) ... Asi jiná voda, jiné chutě
Nmarkus aurelius - Profil | Po 19.10.2009 10:20:27
Kubouš >> vďaka. budem s ním pokračovať :-). povzbudil si ma. teraz z jeseni si ho neskúšal ? trochu mi vadí na ňom že má guličky čo ma odrádza ho použiť teraz v chladnom počasí.
NKubouš - Profil | Po 19.10.2009 9:58:28
markus aurelius >> čau.Já na to přišel více méně náhodou že jim šmakuje..používám toho woblera na sumce protože dělá ve vodě pořádnej rachot-ze začátku sezóny to funguje.Takže spíše rychlejc tažené s přestávkama, tak nějak agresivněji.
Jinak se to osvědčilo hlavně v pravé poledne :-)
Jinak se to osvědčilo hlavně v pravé poledne :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33405
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NVýroba woblerů31008
NKayakfishing a kajakorybaření20680
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NPrivlac s multiplikatorom31598
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NLodě a jejich úprava1035
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NRare woblery - Rapala14053
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
















