- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
prut 3,60m na privlac 2-18g
šel by dobře používat nebo je moc dlouhý?
Autor diskuse: b1ad3 - Profil , 27.7.2009 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NŘízek 28,37 - Profil | Po 3.8.2009 15:00:01
MatesPB >> on 9cm pop od rapaly lita docela daleko, s tim se tech 40+ da, jednou se mi povedlo hodit nejaky potapivy 12 cm rh od dorada tak, ze si to lehlo do vzduchu a ani jednou nezarotovalo, to byl hod jako krava, s 0,12 fireline, ale to se mi povedlo jen jednou:-))
jinak tech 30je i muj limit, mozna s x rapem nebo long castem to de dal.
jinak tech 30je i muj limit, mozna s x rapem nebo long castem to de dal.
NMatesPB - Profil | Po 3.8.2009 14:57:33
Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> No já jsem pára s přivlačovýho hovna a hážu max 30m.
NŘízek 28,37 - Profil | Po 3.8.2009 14:56:01
KóĎA >> ten thrill me zacal zajimat, je to plovouci wobler? z jakyho je to matrose? co sem tak matne kdyi proce, tak se s tim chyta tak, ze to nekam hodis a pak pekelne rychle pritahujes...
to by mozna fungovat mohlo.
to by mozna fungovat mohlo.
NKóĎA - Profil | Po 3.8.2009 14:51:59
Knapík >> mně se to stalo loni uprostřed bolení řežby... Jedinej pop a byl v hajzlíku. A s ním i bolení řežba. O nic jiného ty mrchy nestály.
NKnapík - Profil | Po 3.8.2009 14:50:02
KóĎA >> mně už takhle dlouho nic neulítlo... ťuk ťuk..., ale jako kluk jsem dostal pár archivních mepssek a když mi takhle uprostřed okounobití odplachtila Black Furry č.2, tak jsem to skoro oplakal :((
Niwanhoe - Profil | Po 3.8.2009 14:40:14
KóĎA >> Sbíro 15gr jsem už párkrát při náhozu usmahnul i na 0,1FL - jen 1 sezónu jeté ..
NKóĎA - Profil | Po 3.8.2009 14:38:33
Knapík >> to chce trochu šikovnosti :-) a minimálně dvacítku. Já jsem loni na osmnáctku takhle upálil dva rapalácké popy...
NŘízek 28,37 - Profil | Po 3.8.2009 14:27:23
MatesPB >> ale s bachyho zlepsovakem je to hracka...:-)
ja jestli hodil max 50m, tak to bylo hodne, jak ten wobler zacne ve vzduchu rotovat, tak de dalka do kopru, a na treba rapalu long cast sem chytil prd.
ja jestli hodil max 50m, tak to bylo hodne, jak ten wobler zacne ve vzduchu rotovat, tak de dalka do kopru, a na treba rapalu long cast sem chytil prd.
NMatesPB - Profil | Po 3.8.2009 14:24:16
Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> 80 metrů jsem nedal ani s mým největším woblerem Firetigremakrelou.
NŘízek 28,37 - Profil | Po 3.8.2009 14:22:18
pepa-č >> :-)), coz o to priznam se, ze bych s woblerem 80 metru hodit obcas potreboval, tunacci sou pekny potvory...
Npepa-č - Profil | Po 3.8.2009 14:20:01
Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> nebuď drzej! když Král Harty řekne, že je něco muškaření, tak je to muškaření i kdyby se k tomu používal tripod a pípáky. :-))
NBachy - Profil | Po 3.8.2009 14:12:50
Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> je i není, záleží jak se to veme - výhoda dnešních předpisů :o) Jinač vyplatí se to na kdejakém stojáku i větší řece...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
PáNRybářská videa: Dvě červnové vycházky za kapry na Labe 1
PáNÚhoří sezona 2012 10518
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
PáNBurza na přívlačové nástrahy 33421
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













