Jak se vám líbilo MS juniorů v přívlači

Zdrávím dne 19. a 20. června proběhlo mistrovství juniorů pívlač v Přelouči. Tak jak se vám závody líbily? Já byl spokojený.
Autor diskuse: Rex2 - Profil , 21.6.2009 dravci - závodní sektor

Njarda 2004 - Profil | Po 22.6.2009 22:17:08

petr12 >> Spousta starejch rybářskejch harcovníku by to nechápala a jen těžko se jim podivovat uznávám CaR ale někdy je to opravdu moc.

    Npetr12 - Profil | Po 22.6.2009 17:06:53

    jarda 2004 >> čus...tak tak...tahat je na gumě a po záběru vystřelit na břeh...tam chytít do nádoby s vodou a pustit zpět...kdyby to ,co se tady píše říkal tátovi,tak mi nařeže že kecám!!!!!!!!!!!

      Njarda 2004 - Profil | Po 22.6.2009 17:03:37

      petr12 >> Jen to tady čtu a už jsem smutnej. Sice nemám moc nástrah na vláčku ale i natěch co mám jsem sundal veškeré háčky a budu čekat na pořádnej zákus. To už snad nikoho nebude pohoršovat a na koule to skusím taky prostě budu čekat až to kapr natráví a pak ho dotáhnu za žaludek.

        Npepa-č - Profil | Po 22.6.2009 16:50:55

        Rex2 >> tak ano, jednou jsem se odregistroval a zase zaregistroval. Byl z toho "aféra", uznal jsem svou chybu a posypal si hlavu. Stačí?
        Jednou jsem si změnil nick a promazal kartu, protože jsem měl nepříjemnost s jedním idiotem i mimo mrk. Stačí?
        Do obojího je ti prd. Za svoje názory se nestydím, nevím jak jsi na takový blábol přišel.

          NBosanac - Profil | Po 22.6.2009 16:49:24

          Rex2 >> Placas , a to hodne . : http://www.mrk.cz/clen.php3?id=19964

            NRex2 - Profil | Po 22.6.2009 16:46:27

            Dobře lidi dal jsem mu červenou, teď jsem mu jí ,ale máznul. Štvalo mě,že nepochopil smysl otázky a nahrnul se sem s názorem, který patří do zcela jiné diskuze. Že si maže pokaždé svůj nick je jenom známka toho, že se za svoje názory stydí a začíná vždy na novo.

              NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 22.6.2009 15:20:28

              Rex2 >> panebože ty seš jantar :-)
              Jen pro to, že má pepa jiný názor mu nasolíš červenou. Podle mě argumentoval zcela přijatelně, bez hrubých slov. Takhle to spíše vypadá že mu dáváš za pravdu a tímto mu zavíráš pusu.
              Ale neboj, z toho se dá vyrůst.

                NBosanac - Profil | Po 22.6.2009 15:15:56

                Rex2 >> Trotl ? Zamysli se nad sebou nez pouzijes toto slovo .
                Takto napsane jsi za trotla ty .

                  NRicci - Profil | Po 22.6.2009 14:59:40

                  Rex2 >> sory, ale nemyslím, že to co jsi udělal je správné.. Podotýkám, že také závodím a rád sakuju nevinné oukleje.. Ale rozhodně se necítím jako deviant či cokoliv podobného, jen proto, že to řekne nějaký pepa čadek, který se ročně 5x odregistruje a zase zaregistruje.
                  Koneckonců každý má právo vyjádřit svůj názor..

                    NRex2 - Profil | Po 22.6.2009 14:45:56

                    Je to marný s tímhle trotlem, dal jsem červenou, protože takový lidi tu nechceme.

                      Npepa-č - Profil | Po 22.6.2009 14:39:33

                      ala >> viděl jsem jiné závody, chápeš?

                        Nala - Profil | Po 22.6.2009 14:38:15

                        pepa-č >> Ne já nevím jak chytáš, úplně stejně jako ty jsi na těchto závodech neviděl nikoho zacházet nešetrně s rybou. Už ti to dochází?

                          Npepa-č - Profil | Po 22.6.2009 14:19:16

                          Kublaj >> je-li to motivováno snahou nachytat co největší množství miništiček a minicandátů (protože čekat a zkoušet větší rybu není taková "zábava"), tak ano.

                            NKublaj - Profil | Po 22.6.2009 14:10:42

                            pepa-č >> jak já chápu tak do stejnýho pytle dáváš i UL přívlač?

                              Npepa-č - Profil | Po 22.6.2009 14:07:37

                              petr12 >> ano, to že po některých nezávodnících je taky spoušť nerozporuji. Ale není to nijakou omluvou závodníků. Trefil jsi hřebíček na hlavičku. Pro mě je člověk co chytá štiky na polykačku na cigáro, člověk co chytá candáty na 6cm rybičku a závodník, jedno a to samé.

                                Npetr12 - Profil | Po 22.6.2009 14:04:09

                                ala >> je to marný,je to marný..!!

                                  Npetr12 - Profil | Po 22.6.2009 14:03:06

                                  pepa-č >> ale-..? nikdo ti nebere názor,ale jak je vidět sám před ním utíkáš....máš pocit nebo dojem,že rybář,který se ůčastní závodů je debil? n..neb není normální?....to by byl stejný názor jako kdyby jsi si myslel o těch,co nechdí do bordelu že jsou honimíři...či se ne? neb alkoholik na silnici nepatří?...jsou to jen kecy kámo..těch mrtvých dravců-tedy dravečků po nájezdu lidských kormoránů na revíry kde se právě nasazovalo je víc...zahoďme pruty a hrajme u vody šachy!!!..ooúú))

                                    Npepa-č - Profil | Po 22.6.2009 14:02:26

                                    ala >> jasně, máš pravdu, ty víš jak já chytám. Víš to vlastně líp než já. Já taky chodím kolem vody s 18cm woblery jako závodníci, abych nachytal co možná nejvíc kusů ryb, pokud možno co nejmenších. Vůbec nepřemýšlím, to uděláš ty za mě.

                                      Nala - Profil | Po 22.6.2009 13:59:36

                                      pepa-č >> Máš pravdu, ach jo, nic jsi nepochopil, tak si obecně plácej dál, na přemýšlení a konkrétní důkazy zase nedojde... A víš, jak to vypadá v revíru po Tobě? Stejně jako na tom videu. A dokaž, že to není pravda! (Budu tedy používat stejně hloupé argumenty jako ty. Jak říkám, šlápl jsem ti na kuří oko, jseš totiž stejný jako závodníci, jen si to nechceš připustit.)

                                        Npepa-č - Profil | Po 22.6.2009 13:53:20

                                        ala >> ach jo. Ano závody jsem viděl. A hlavně viděl jsem i to co je po nich. 30cm štičky hore břichem po několik kilometrech revíru. Protože 30cm štička to je prostě úlovek a ten se musí chytit, bo jde o body. Neodsuzuju šmahem něco co neznám. Dokonce jsem se jednoho závodu i (neoficiálního sranda závodu mezi kamarádama) účastnil. Bohužel. Takže vím o čem mluvím. Nelíbí se mi to a odsuzuju to.
                                        O těch duhácích jsem to četl, ale zase vím, že na jiných závodech se to dělá. (poznámka o duhácích byla myšlená obecně). Na závodech o kterých je tato otázka jsem nebyl. Ale já nemluvím o nich, mluvím obecně o všech. Podívej se na to video, co je v odkaz dole. Takto to na závodech doopravdy vypadá. (rozdíl mezi fly a přívlač závodama prakticky není - princip je stejný).