- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bílá ryba na přívlač?
Podařilo se vám někdy chytit bílou rybu na přívlač? Mně jen jednou parmu, a tak se chci zeptat, jestli se to stalo i někomu z vás? Připište kdyžtak i nástrahu a dejte foto ...
Autor diskuse: petr226 - Profil , 16.6.2009 dravci - příhody, kuriozity
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Jovánek - Profil | St 17.6.2009 6:19:43
retrívr >> No protože si navážou malinkou plandavku nebo olovo a mega trojhák.Říká se tomu podsekávání.
Krsa - Profil | Út 16.6.2009 23:09:52
Já měl loni 2 parmy přes 65 na gumu a na rotačku ale to mi příde v celku běžný, pak nějaký ty perlíny a oukleje na malí rotačky. Ale kolega má z loňska tři kapry :-))) regulerně za pisk na menší gumy, myslim že to bylo všechno na kopyta. A už sem taky viděl hada na gumu :-))))
LuboO - Profil | Út 16.6.2009 22:54:00
poldeci >> vidis, to som zabudol, aj jedna 10 cm ploska na meppsku c. 2 dnes
Lauri - Profil | Út 16.6.2009 22:36:53
Mě se občas zadaří na pstruhovce chytil nějakého perlína ,většinou na bílou gumu. Vždy chycen regulérně za pysk. Pak ještě na jednom rybníce karasa cca 30cm. Toť vše.
kranex - Profil | Út 16.6.2009 22:29:03
mam miesto na mreny kde neham kopyto tmavej farby s flitrami kotulat[netaham]po dne a neraz na prvy nahod je tam jak lytko hruba...a mam miestecko kde si sadnem na vypust odpadnej vody,0,16 silon oloveny brocek narazim az o 14 hacik,nanho zdibku alobalu nasulam.a len to spustim do virou sa pohravat;plotice,pleskace,jeseny....ostrucha krivocara....
Ohosou - Profil | Út 16.6.2009 22:28:49
Parma se dá velmi lehce chytit na malou rybičku, takže úlovek parmy na přívlač není zas až tak velká rarita.
Vodník Kebule - Profil | Út 16.6.2009 22:23:28
retrívr >> myslím, že Jovánek naráží na cílené podsekávání vyhřívajících se tolstolobiků...
poldeci - Profil | Út 16.6.2009 22:21:29
úplne bežne sa dajú pochytať mreny, podustvy, pleskáče , kapor je tiež veľmi vďačná ryba na vláčku-chce to len zvoliť správnu nástrahu...inak keby ploska dorastala do metra tak to by bol dravec, kam sa hrabe boleň!
...nástrahy pidi rotačky, malé vobleríky etc
...nástrahy pidi rotačky, malé vobleríky etc
retrívr - Profil | Út 16.6.2009 22:16:24
Vodní Kebule - tomu bych jistě rozuměl, jak to ale ví?A navíc najít je , je přeci náhoda.Podseknout můžeš cokoliv.
LuboO - Profil | Út 16.6.2009 22:15:29
dnes ostroretku na meppsku, zlepsil som si osobak, 45 cm. len som nemal fotak.
Tatoo - Profil | Út 16.6.2009 22:11:51
petr226 : celá druhá časť prívlačovéhpo preteku bola zameraná na kapra :-)) iná ryba nešla.
Vodník Kebule - Profil | Út 16.6.2009 22:10:55
Já chytil párkrát perlína na mepsku, ale to nepovažuji za raritu... Proto nemám foto...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
13:13Divoký potočák nebo granulák? 61
12:59Burza na přívlačové nástrahy 33411
12:18Fotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21Poradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...










