přívlač sumci - jaké woblery

Hoj, jaký druh woblerů používáte na sumíky na řece? Barva, délka a hloubka potápivosti?! nejlépe foto apod. A jaké používat při zakalené vodě X v čisté vodě...Díkes za odpovědi.
Autor diskuse: Kappa - Profil , 27.5.2009 dravci - nástrahy, návnady

NkukkYn_ - Profil | Čt 17.12.2009 21:00:41

eXecutor >> tak prijed nekdy k nam :o) bydleni by bylo zajisteny mame 2 pokoje volny za chvilku mozna i 3 pokud se odstehuje segra ;o)

    NeXecutor - Profil | Čt 17.12.2009 20:57:37

    Skoda ze unas nemame taku rieku aby som nane zacal chodit aj ja ... musi to byt skvely zazitok lapnut sumca .. :-/

      NeXecutor - Profil | Čt 17.12.2009 20:53:39

      Japčák >> ten druhy z lava modry je dvoudil len blbo fotene :-)

        NKa-vec - Profil | Čt 17.12.2009 18:39:14

        Do zakaleny by bodl určitě zvukáč, na barvě údajně u sumců moc nezáleží. Já svojeho největšiho, chytil na dvoudíl plovoucí Rapalu.

          NScanix - Profil | Čt 17.12.2009 18:17:18

          kukkYn_ >> az na jednoho a tyhle horni jsou to vsechny na ruzne nastrahy + jeden mensi nefoceny byl na taildancer...jinak letos jich bylo jeste par navic

            NScanix - Profil | Čt 17.12.2009 18:15:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Albastar ci JSA jsou tez good

              NkukkYn_ - Profil | Čt 17.12.2009 18:14:29

              Scanix >> mas jich trosku vic co :-) tech sumiku toje vsechno letosni?
              PS:jinak krasa gratuluju

                NScanix - Profil | Čt 17.12.2009 18:13:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                A i gumu si obcas vezme, STORM Roach

                  NScanix - Profil | Čt 17.12.2009 18:12:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Neco jako Taildancer

                    NScanix - Profil | Čt 17.12.2009 18:11:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    SSR

                      NScanix - Profil | Čt 17.12.2009 18:10:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Frisky

                        NScanix - Profil | Čt 17.12.2009 18:08:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Exe

                          NScanix - Profil | Čt 17.12.2009 18:07:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          DT Flat

                            NScanix - Profil | Čt 17.12.2009 18:07:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            DT

                              NScanix - Profil | Čt 17.12.2009 18:06:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tady je dvoudil...Whitefiska

                                NJapčák - Profil | Čt 17.12.2009 17:57:25

                                eXecutor >> dobrá, ale chybí mě tam dvoudíl.....

                                  NHrouzek - Profil | Čt 17.12.2009 17:39:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Např. Shad rap,X-rap..

                                    NeXecutor - Profil | Čt 17.12.2009 17:30:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Na sumce nesom vobec skuseny ani som nikdy ziadneho nechytil ale ked voblery tak podla mna by tieto mohli byt ok :-)

                                      Nz-boy - Profil | Čt 17.12.2009 17:25:57

                                      Žandule >> říkám z těch co zkouším nějaký Jointedy a Salma tak se mi nejvíc osvětčili ty rivery. A záleží kde na ně chodíš a kdy. Dělají se v 7.5 cm a v 11cm.
                                      http://hanackyrybar.cz/store/default.asp?lngDepart​mentID=158

                                        NKubouš - Profil | Pá 11.12.2009 22:12:32

                                        Stanley 87 >> Takto vypadal můj první kontakt se sumcem na vláčku taky :-)) bylo to v peřejích v silném proudu, měl jsem vrak naviják nějaký alivio se zadní brzdou a prut do 15g od sangeru..Byl to strašnej zážitek, běžěl jsem se sumcem po břehu asi 30 metrů pak tam byly stromy, dál jsem nemohl a tak jsem jenom smutně koukal jak se vyprazdňuje naviják, za neustálých kopanců do prutu, kdy jsem čekal že se prut zlomí.No a nakonec se zlomily moje nervy a utahoval jsem pomalu a jistě brzdu v domění že se sumec otočí a neotočil..samozřejmě to plesklo :-))
                                        Toto ródeo se opakovalo ještě 2x ten samej den a pár dní potom, žádného jsem nevytáhl a tak jsem jednoho dne nasadil 30ku vlasec a vytahl prvního sumce 120 cm.Od té doby mě to baví nejvíc.