Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 237 čtenářů.

NŠUKI - Profil | Pá 29.5.2026 7:13:24

Pátek…

    Nsasan111 - Profil | Čt 28.5.2026 23:47:55

    :-)))))))

      Nsasan111 - Profil | Čt 28.5.2026 23:43:26

      :-))))))))) Al píše, že prej okoun říční :-))))

        NKáceč - Profil | Čt 28.5.2026 19:50:07

        .

          NMirek-ZL - Profil | Čt 28.5.2026 12:07:41

          Čtvrteční

            NVash - Profil | Čt 28.5.2026 6:54:34

            ŠUKI >> Dneska žádná čapka 🤨 za to vyplazený jazýček 😋🤘🤣

              NŠUKI - Profil | Čt 28.5.2026 5:53:50

              Čtvrtek….

                NKáceč - Profil | St 27.5.2026 18:56:59

                .

                  NBord - Profil | St 27.5.2026 10:51:21

                  Válej se ve slámě pěkný 😋

                    NŠUKI - Profil | St 27.5.2026 10:17:39

                    Vash >> Ty nosíš sukně, já vim 🤭

                      NVash - Profil | St 27.5.2026 8:37:14

                      visage >> Přesně tak ty retro klasiko 🤣🤘😝

                        Nvisage - Profil | St 27.5.2026 8:02:02

                        ŠUKI >> dědci neznaj tyhle značky :-))))))))))))))))))))))))))))))))

                          NVash - Profil | St 27.5.2026 7:59:26

                          ŠUKI >> Nenosím čepice 😝 takže nezájem 😤 ale kozy ty mi baví 😋🤘🤗

                            Nvisage - Profil | St 27.5.2026 7:53:12

                            ŠUKI >> wildcat jeans , retro klasika .

                              NŠUKI - Profil | St 27.5.2026 7:49:05

                              Vash >> Toho sis všiml, ale jaké je značky čepka to ne 🤭

                                NVash - Profil | St 27.5.2026 6:37:16

                                ŠUKI >> Dudlajdá 🤣🤘🤗

                                  NŠUKI - Profil | St 27.5.2026 6:32:53

                                  Středa…

                                    NKáceč - Profil | Út 26.5.2026 20:25:45

                                    .

                                      Nnovič - Profil | Út 26.5.2026 17:14:33

                                      sasan111 >> Pjekná pulina ☺

                                        NŠUKI - Profil | Út 26.5.2026 4:10:47

                                        Úterý…

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek