Woblery × gumy × trpytky

Chtel bych prijit na otazku, jake nastrahy jsou nejlepsi do melcich prostor (pod splavem)? Dekuji.
Autor diskuse: sedivacek5 - Profil , 29.3.2009 dravci - nástrahy, návnady

vláčkař 92 - Profil | Ne 29.3.2009 20:35:25

sedivacek5 >> já bych to odzkoušel všechno, rotačky, menší woblírek i ten smáček nemusí bejt špatnej, prostě odzkoušej všechno a uvidíš na co ryby budou nejlíp reagovat

    Bláža - Profil | Ne 29.3.2009 20:30:11

    sliver - samolibý vůl >> sliver >> Smáček , to je asi nějaké zaklínadlo....

      sliver - Profil | Ne 29.3.2009 20:23:56

      sedivacek5 >> to je vono ! Teď si na to kápl.

        pavel68 - Profil | Ne 29.3.2009 20:23:41

        sedivacek5 >>

          sedivacek5 - Profil | Ne 29.3.2009 20:22:42

          a co smacci??

            sedivacek5 - Profil | Ne 29.3.2009 20:22:01

            dik

              sliver - Profil | Ne 29.3.2009 20:21:47

              sedivacek5 >> to máš lepší do ruk.

                yzzak - Profil | Ne 29.3.2009 20:20:46

                sedivacek5 >> tak v tomhle slozeni ryb a hloubky bych dal rotacky a mensi woby co dou hodne melko

                  sedivacek5 - Profil | Ne 29.3.2009 20:17:11

                  tak je tam hloubka kolem 0 45 m ryby:nejvice pstruzi ob.,duh a dovela dost lipanuvelikosto jsou spis mensi!

                    vláčkař 92 - Profil | Ne 29.3.2009 20:12:56

                    sedivacek5 >> to je težký takle říct, každej splav je jinej a druhy ryb pod nim taky proto se to nedá přesně určit. zjisti si jaká tam je hloubka, velikost a druh ryb, a pak od toho odvodíš nástrahu

                      indy - Profil | Ne 29.3.2009 20:04:57

                      Rapala: Shallow Shad Rap, Team Esko, Skitter Prop, Salmo executor shallow runner

                        Roh1!ck - Profil | Ne 29.3.2009 20:02:57

                        sedivacek5 >> nespadnout tam

                          sedivacek5 - Profil | Ne 29.3.2009 19:59:33

                          dekuji za rady jake rady jeste tesne pod spavem mate??

                            wild fish - Profil | Ne 29.3.2009 14:28:50

                            ty hodně aj zaleží co jepodtym splavem za ryby tohraje vëlkou roli a pak taky velikost

                              vláčkař 92 - Profil | Ne 29.3.2009 14:09:34

                              to záleží na vkusu rybáře, všechny tři typy nástrahy sou účiné, ale záleží na tom jak jim tu nástrahu podáš (záleží na chudu a dráždivosti nástrahy) mě sedí rotačky a smáčky, tak tam prostě dám meppsku nebo smáčka od Nástrahy.cz , protože tý nástraze věřim a umim jí vodit. nedávej tam nástrahu která ti nesedne. musí ti ta nástraha vyhovovat ve všech směrech a pak dosáhneš cíle

                                sedivacek5 - Profil | Ne 29.3.2009 13:57:25

                                dekuji!kouknu se!

                                  vydra1 - Profil | Ne 29.3.2009 13:57:00

                                  Rapala, Relax, Meps a 10 možná i 100 jiných.

                                    sedivacek5 - Profil | Ne 29.3.2009 13:54:42

                                    napr firma!

                                      smradzjzd - Profil | Ne 29.3.2009 13:53:34

                                      woblery guma trpytky

                                        sedivacek5 - Profil | Ne 29.3.2009 13:52:50

                                        dekuji