- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Wobler Rapala na okouny
Ahoj, chci si koupit nejakeho woblera na okouny. Mate s nejakym typem zkusenosti? Na trhu je spousta druhu a ja verim, ze mi nekdo odtud poradi. Diky.
Autor diskuse: llllllllllolo - Profil , 26.3.2009 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nskwor - Profil | Čt 26.3.2009 20:08:20
karel/ >> Na čem je taháš? Zvládne to 20-50g (bráno třeba u šíma)?
NScanix - Profil | Čt 26.3.2009 20:00:57
[eXecutoR] >> myslel jsem to od ocka k ocku, tam kde konci zlom lopatky...
N[eXecutoR] - Profil | Čt 26.3.2009 19:57:52
Scanix >> voblery sa nemeriaju podla dlzky lopatky už vobec nie ... odtial odkial zacina hlava a konec chvosta lopatka je iba ako nic proste je to priesvitne nic .. ja mam 7 Shad rapky a meriam od hlavy keby som merial od lopatky tak to ma uplne viac ...
NSSR - Profil | Čt 26.3.2009 19:57:19
stryček >> Tak to se omlouvám za mylnou informaci... myslel jsem ten wob na fotce.
NLauri - Profil | Čt 26.3.2009 19:55:56
stryček >> občas jdou,ale já od té doby co nekouřím jsem netrpělivý vláčkař tak na něj nevydžím chytat moc dlouho,ale znám týpky kteří tu trpělivost mají a chytají krásné okuny. Úspěchy jsem měl na popa od Stormu (imitace lučního koníka),ale pak jsem ho nechtěně rozbil o mostní pilíř a byl v pr....
Nstryček - Profil | Čt 26.3.2009 19:54:39
Blažík >> SSR >> ještě jednou super shad rap se dělá jen ve 14-ti cm tohle je shallow shad rap
NScanix - Profil | Čt 26.3.2009 19:54:19
Blažík >> SSR >> jak pise fais, je to Shallow Shad Rap a ma 7cm, meri se to po konec lopatky...
N[eXecutoR] - Profil | Čt 26.3.2009 19:54:00
Blažík >> SSR >> to su 5,5 cm tie shad rapky skus to uplne posunut na nulku alebo ine pravitko alebo meter si zozen a nameras tomu 5,5 cm
NScanix - Profil | Čt 26.3.2009 19:49:02
Iza >> okoun moc peknej, ale taky v jake dobe jsi ho ulovil...pokud pujdu na okouny, tak s gomou, smackem, ale v lete klidne s woblerem, kdyz lovi pri hladine tak je to na popper koncert, nachytas desitky kusu a kolikrat se trkaji, kdo se zakousne driv, obcas se povede i 2 najednou, na kazdy trojhak :)
Nstryček - Profil | Čt 26.3.2009 19:47:01
Lauri >> jdou ti ty okouni na popika ja sem na to asi blbej na vše ostatní celkem dobře ale na popa ne a ne
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
21:06NBurza na přívlačové nástrahy 33411
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
18:50NKayakfishing a kajakorybaření 20685
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

















