Pezon&Michel - Redoutable Bass

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s tímto prutem? Přemýšlím o jeho koupi ve verzi 1,80 m / 2-10 g za 849 Kč. Chtěl bych ho na UL vláčku! Prosím poraďte + fotky. Děkuji!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 10.3.2009 dravci - náčiní, doplňky

Myslíte si, že je to obrý prut na UL vláčku ?

A) Ano64%

B) Ano, ale nic moc ..13%

C) Ne, je moc tvrdý3%

D) Ne, je to kšunt11%

E) Nekupovat!9%

Od 10.3.2009 hlasovalo 100 čtenářů.

NeXecutor - Profil | Ne 28.3.2010 20:22:58

spojeny dohromady

    NeXecutor - Profil | Ne 28.3.2010 20:22:35

    delena rukoväť

      NeXecutor - Profil | Ne 28.3.2010 20:22:08

      uchyt

        NeXecutor - Profil | Ne 28.3.2010 20:21:28

        rukoväť

          NeXecutor - Profil | Ne 28.3.2010 20:20:43

          daviiidek1 >> 210,2-7 , ale podla toho kde to chces a naco ... ja mam 180 na malu riecku a na lodku na smacky ...

            Ndaviiidek1 - Profil | Ne 28.3.2010 20:18:26

            chtel bych poradit kolika centimetrovi a kolika gramovi proutek si mam vzit???

              NeXecutor - Profil | Pá 30.10.2009 17:02:22

              jj je to super a lahky prut

                NRybman - Profil | Pá 30.10.2009 16:48:24

                Dneska jsem s ním byl na 2 hodinky venku, luxusní proutek, sice jsem nedostal žádnou rybu na břeh, ale aspoň záběr :o) na 1,5g hlavička jde na něm krásně cítit mikroteister

                  ND.N.O - Profil | Pá 30.10.2009 11:55:27

                  no ja ich mam aj 1.8m aj 2,1Om obidve a skor ta 1,80m sa mi zdala lepsia co sa tyka blanku ale maju jednu velku nevyhodu- obidve su polamane:-(((jedna pri spicke a druha dokonca v spodnom diele) --- velmi slaby blank ved nakoniec aj cena za nich je taka aka je......inac design na jednicku......ale......

                    Nskwor - Profil | Pá 30.10.2009 11:13:11

                    sliz >> No jo, vzhled není všechno :-)

                      NeXecutor - Profil | Pá 30.10.2009 8:38:10

                      sliz >> tak to si ho musel riadne driet ... ja som snim vytiahol pohode 70cm stuku 55cm zubaca...

                        Nsliz - Profil | Čt 29.10.2009 23:13:58

                        Proutek je to hezkej, ale už sem ho zlomil na 61 candátovi.

                          NRybman - Profil | Čt 29.10.2009 22:40:30

                          Zítra jdu poprvé vyvětrat Redoutable Basse :o) tak doufám, že se vytáhle.

                            NeXecutor - Profil | Ne 25.10.2009 22:15:57

                            Roach24 >> ahoj , pezona mam 180cm a navijak je shimano catana 1000cka mne zatial drzi pohode ale pouzivam ho vacsinou iba na gumy teraz aj navijak aj prut ako na voblery mam zo sebou iny prut .. a ten pezon pohode zvladne voblery 5cm max vacsie uz by som nedaval ja som snim vlacil na rieke z 5cm Shad rap a pohode ... aj zo stingom som vlacil .. z CD este nie ale Cd robi velky odpor tak to by bolo na tento prut blbe ... ja snim chytam aj na priehrade z brehov ci z lodky .. ale z brehov je to take vseliake je to sranda na taku palicku chyat ale skor je dobra z lodky z brehov udicu od 210 do 240 by som bral .. uz menej nie ... z prutom som velmy spokojny ..

                              NRybman - Profil | Ne 25.10.2009 16:03:40

                              Roach24 >> Nechci mluvit za executora ale myslím, že říkal že tam má 1000

                                NRoach24 - Profil | Pá 23.10.2009 15:12:57

                                eXecutor ty tam mas Catanu 1000 alebo 2500?
                                Ako ty "funguje" ten prut?
                                Uz dlhsi cas na uvazujem na kupe toho prutu,daju sa nan vlacit aj 5-6 cm voblery?(Salmo Minnow, Sting, Rapala CD-5)

                                  NeXecutor - Profil | St 21.10.2009 20:10:25

                                  pohode zvladol aj tohoto 55cm zubaca :-)

                                    NeXecutor - Profil | St 21.10.2009 20:09:41

                                    jedna fotka od vody :-)

                                      NČepča - Profil | Pá 26.6.2009 13:07:25

                                      Tak jsem si ho konečně rozbalil no paráda..:) ve skutečnosti je ještě hezčí jestli chcete hodím nějaký foto

                                        NČepča - Profil | Čt 25.6.2009 15:16:46

                                        Zdravím pánové, tak díky títo diskuzi už mám taky jeden bass:). No uvidime jaký bude:)