- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pezon&Michel - Redoutable Bass
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s tímto prutem? Přemýšlím o jeho koupi ve verzi 1,80 m / 2-10 g za 849 Kč. Chtěl bych ho na UL vláčku! Prosím poraďte + fotky. Děkuji!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 10.3.2009 dravci - náčiní, doplňky
Myslíte si, že je to obrý prut na UL vláčku ?
A) Ano64%
B) Ano, ale nic moc ..13%
C) Ne, je moc tvrdý3%
D) Ne, je to kšunt11%
E) Nekupovat!9%
Od 10.3.2009 hlasovalo 100 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NKublaj - Profil | Po 20.4.2009 14:46:51
Strejda_ Rahul >> X - Rap >> co blázníš ten jeho specialist trout už horko těžko sezeneš a cena není určitě 900 ;o)
NX - Rap - Profil | Po 20.4.2009 14:44:38
skwor >> A kolik teda? Já jsem si ho, ale ještě neobjednal!
No říkal jsi, že ten tvuj specialit trout stál 900ne?
No říkal jsi, že ten tvuj specialit trout stál 900ne?
Nskwor - Profil | Po 20.4.2009 14:42:29
Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Co zase meleš? Já jenom říkám, že ten prut co ti přijde nebude mít 2-10g. To je všechno.
NX - Rap - Profil | Po 20.4.2009 14:36:21
skwor >> Já jsem totiž ten tvůj specialist trout za 2600a vý쨚 a né za těch 900jak jsi říkal!
NX - Rap - Profil | Po 20.4.2009 14:33:28
skwor >> No to nevím, ale dej mi sem prosím odkaz toho specialist troutu!
Díky!
Díky!
Nskwor - Profil | Po 20.4.2009 14:32:05
Nikdo z vás, co jste si objednali ten modrý nesmysl ho nebudute mít v gramáži 2-10g. Chcete se vsadit?
N[eXecutoR] - Profil | Po 20.4.2009 13:20:47
M4r3k >> ja ten 180 chcem na malu riecku ja už so m180 ma na rybach a pohode sa mi stym chytalo ...
NM4r3k - Profil | Po 20.4.2009 13:15:11
[eXecutoR] >> jaj dik tak 210 ,2-10g moze by celkom fajn...180 je podla mna uz moc kratka...
N[eXecutoR] - Profil | Po 20.4.2009 13:14:12
M4r3k >> no vyrabaju sa 210 cm2-10 g, 240cm 20-40g a 270 alebo 300 už neviem presne 20-40g tiez ..
NM4r3k - Profil | Po 20.4.2009 13:13:09
[eXecutoR] >> jaj a ake sa este vyrabaju ja by som to cel na dropshot vies lebo tie original su dost drahe:DD
NiL3gAl - Profil | Po 20.4.2009 13:02:06
[eXecutoR] >> Teďka žádnou nemam musel bych na druhej PC a to se mi nechce, kdyžtak příště.
NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 20.4.2009 10:49:20
Na UL vláčku mám 2,4 a 3 m - tohle mě vyhovuje. Kraťase 1,8 bych bral tak na loď.
N[eXecutoR] - Profil | Ne 19.4.2009 22:54:10
iL3gAl >> :-) posli tu nejaku foto toho specialist troutu .. rad si pozriem foto takeho pekneho prutu .. ok ?
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.













