- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Problém.Shimano twin power 4000 FC a skeletor 2
Přijde mi smutné vzít pak flexu a ten navijak trošku zbrousit.
Dik za odpovědi
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NFlip - Profil | Út 27.1.2009 10:46:48
-Ti starší nemají tu díru a tak nedostanou za trest nic.
-Občas se mi tam dostane mikroskopický prach z hladina pískárny, kde nejčastěji chytám.
-Tři roky proto, že se mi to číslo líbí
-Jsem s jeho firmou spokojen -zatím odvedl vždy dobrou práci
-nevím od koho jsou všechny ty krámy znám jenom Jacka od Salma
-nevím co máš za kolovrátek ve velikosti 4000 mě na ty větší zatím Penn Slammer drží.
Myslím, že jsem plně ukojil tvoji zvědavost:-))))
NPiscicapus - Profil | Út 27.1.2009 10:36:43
Proč kašleš na ty starší?
Proč mažeš rolničku? Ona ti necinká?
Proč posíláš jednou za tři roky navijáky na vyčištění?
Proč zrovna panu Kancleřovi?
Jak velké jerky používáš a jak moc trháš špičkou jerkového prutu?
Myslíš, že by odešel i můj naviják při cukatůře přes kladku (rolničku?!?!?!). Samozřejmě s pletenkou.
Budu rád, když mi rychlostí blesku a s úsměvem na rtu odpovíš na všechny výše položené otázky.
A basta!
:-) :-)
NFlip - Profil | Út 27.1.2009 10:25:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Další věc jak rychle lze dokurvit jakýkoliv naviják je trhat nástrahy ve vázkách přes rolničku-časem odejde i ten nejsilnější.Nedej bože tak činit s pletenkou.:-(
NFlip - Profil | Út 27.1.2009 10:19:52
Jediné co dělám je ,že občas promažu rolničku a kápnu pár kapek toho origoš olejíčku do toho mazacího otvoru-u novějších typů.Ty starší ty mazničky nemají a tak na ně kašlu.:-)
NFlip - Profil | Út 27.1.2009 10:13:44
Nplavan - Profil | Út 27.1.2009 10:09:55
NFlip - Profil | Út 27.1.2009 10:03:31
NKnapík - Profil | Út 27.1.2009 10:02:06
NFlip - Profil | Út 27.1.2009 10:00:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Dělá se to z koponentů, které se dováží z celé Asie a záleží pouze na tom, kde to kompletují.
Nikdo nedokáže říci, že dneska jedou komponenty z Číny , nebo z Tajwanu.A zítra se situace otočí.
Z dlohodobého servisu má prokázáno, že opravuje TWP stejně ty Made in J jako M.
Tak už prosím vás neblázněte.
Znovu po několikráte opakuju, že většinou problémy hledají na TWP FA-FC lidé, kteří s ním ještě nechytali.Nevím jestli se jedná z jejich strany o závist, ale nechápu jejich počínání.
Jsou to sice drahé mašiny ale na našem trhu neexistují lepší.Prošlo mi rukama už dost mašinek, ale doposud jsem se nesetkal s lepším navijákem s ohledem na podmínky, které u nás převládají.Tzn.Lehká a střední vláčka.
AŤ si každý nakoupí co uzná za vhodné a na co finančně dosáhne.Potom ovšem jsou zbytečné nářky nad špatnou koupí a různé návody jak si upravit dotyčný naviják, tak aby fungoval normálně.
Na TWP chytám již mnoho let a příští naviják , kterej si koupím bude-li to ovšem někdy potřeba bude zase Twin s přední brzdou.
NProgramátor - Profil | Út 27.1.2009 9:45:58
Ntucnak11 - Profil | Út 27.1.2009 9:40:20
Ntucnak11 - Profil | Út 27.1.2009 9:31:42
NProgramátor - Profil | Út 27.1.2009 8:07:38
NHugo Fisher (no smiley) - Profil | Po 26.1.2009 23:14:37
NMr.Stick - Profil | Po 26.1.2009 23:14:14
NHugo Fisher (no smiley) - Profil | Po 26.1.2009 23:12:57
a jakou ty radost, ze jim kazis radost?
NMilhauz - Profil | Po 26.1.2009 23:12:47
Kde to žije - dravci
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












