- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Smáčky - úspěchy
Chytá někdo na smáčky, jaké máte úspěchy?
Autor diskuse: švihov - Profil , 2.1.2009 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
18x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Ndoktor.fiSh - Profil | Ne 4.1.2009 18:04:40
Mysho22 >> takže sa mýlim, no nevadí. :D Ale tie čo mám sú tuhé veľmi oproti tým, čo som mal kedysi. Tak neviem
NTatoo - Profil | Ne 4.1.2009 18:00:33
Ja mám lepšie skúsenosti s RedBassmi z nastrahy.cz, maju podľa mňa lepší, mäkší materiál, ani v studenej vode nepraskajú a netrhajú sa ako Berkláče. Používam samozrejme aj Berkláče. Berkláčom, ak zavadíš o šuter, vytrhneš z neho háčik. Ten materiál je viac krehký
Idem vyskúšať tie nové - Gulpy, v náleve (dip) veľmi ich vychvaľujú. :-))
Idem vyskúšať tie nové - Gulpy, v náleve (dip) veľmi ich vychvaľujú. :-))
Ndoktor.fiSh - Profil | Ne 4.1.2009 17:57:46
Berkley sú dobré dovtedy, kým ich predavači nemajú dlho otvorené. Zdá sa mi že sa príliš vysušia, mýlim sa ?
Nfery9 - Profil | Ne 4.1.2009 17:21:23
Hoši nemáte nekdo odkazi kde se dají objednat ty smáčky (Berkley).
NPV - Profil | Ne 4.1.2009 15:33:46
chlapci, smáčky jsou výborná nástraha, ale fungují jak kde a kdy, jako ostatně jiné nástrahy. Dle mých zkušeností jsou top smáky zn. Berkley, hlavně co se týče kvality použitého materiálu. Vyzkoušel jsem smáky od různých výrobců, ale podle mě je Berkley nejlepší.
Nplacew - Profil | Ne 4.1.2009 14:05:57
Zajda >> das do googla "fishing knots" a hned mas kopec odkazov :)
NZajda - Profil | Ne 4.1.2009 12:01:20
placew >> Díkes, čumím jaký máte chlapi přehled, kde co je...:-)
Nplacew - Profil | Ne 4.1.2009 11:26:53
Zajda >> je to tento uzol s malymi upravami:
www.animatedknots.com" target="_blank">http://www.animatedknots.com/improvedclinch/index. php?LogoImage=LogoGrog.jpg&Website=www.animatedknots.com
Edit> pozeram, ze to nejako zle vyparsovalo - skopirujte teda vsetko od prveho http po posledne .com:)
ovinov v pripade MW nedavam 6 ako na ukazke, ale len 1.
taktiez ten uzol nedokoncujem - koncim krokom 7 v uvedenom postupe
www.animatedknots.com" target="_blank">http://www.animatedknots.com/improvedclinch/index.
Edit> pozeram, ze to nejako zle vyparsovalo - skopirujte teda vsetko od prveho http po posledne .com:)
ovinov v pripade MW nedavam 6 ako na ukazke, ale len 1.
taktiez ten uzol nedokoncujem - koncim krokom 7 v uvedenom postupe
Nplacew - Profil | Ne 4.1.2009 11:17:08
Hugo Fisher >> robim klasicky uzlik ako ked privazujem karabinu, ale len s jednym ovinom - ono sa to nezda, ale nedeformuje to pri zatiahnuti lanko a drzi to. Mozem prilozit foto ak budes chciet.
EDIT> samozrejme, to lanko na tak tenky vlasec davam vtedy ked predpokladam stuku, resp. vzdy ked vlacim voblerom s 3-hacikom
EDIT> samozrejme, to lanko na tak tenky vlasec davam vtedy ked predpokladam stuku, resp. vzdy ked vlacim voblerom s 3-hacikom
NHugo Fisher - Profil | Ne 4.1.2009 11:00:50
placew >> tak to dava vetsi smysl.. :) .. ja na 12ku lanko nedavam, jsem barbar a vrah..
jinak mam fakt s tim 3kg celkem spatne zkusenosti, ze to v tahu praska.. ale treba umis lepsi uzliky nez ja, to je dost mozny :)
jinak mam fakt s tim 3kg celkem spatne zkusenosti, ze to v tahu praska.. ale treba umis lepsi uzliky nez ja, to je dost mozny :)
Nplacew - Profil | Ne 4.1.2009 10:57:02
Hugo Fisher >> ja to pouzivam k vlascu 0.12 - 0.14 - zatial stale praskol skor vlasec ako lanko. 6kg mam tiez vyzorovo je to velmi podobne tomu 3kg, ale vlastnostami je to uz malinko inde - predsa len, ta pevnost je tam na ukor ohybnosti... 9kg som zatial v ruke nemal - uz som ho chcel par krat kupit, no nikdy nemali :)
Čtenáři této diskuse také sledují
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NVýroba woblerů31008
NRare woblery - Rapala14053
NDyje 1,Morava 176
NÚhoří sezona 201210514
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73














