- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rapala Minnow Rap
Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo vlastní tento wobler od Rapaly? Chtěl bych vědět, jak chodí? A jestli jste na něj něco chytli, tak můžete poslat i foto. Děkuji.
Autor diskuse: candidát - Profil , 27.12.2008 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
boyscout - Profil | Ne 4.1.2009 16:13:53
sliver - samolibý vůl >> sliver >> tak tím lépe. Může ji zkusit zase za půl roku.
sliver - Profil | Pá 2.1.2009 15:15:18
Nezdechne, dyť ani nestačil zaseknout. Dvě zívnutí a jedno trhnutí hlavou a wob je z tlamy ven. Kdyby už ju tahal zaseklou, asi by měla trochu problémy.
boyscout - Profil | Čt 1.1.2009 20:52:02
honzadop >> mír s ním? Spíš mír s tou štikou která teď patrně chcípne se sešitou tlamou, protože nepoužíváš lanko :-(
honzadop - Profil | Čt 1.1.2009 20:47:13
když jsem se poprvé podíval na tuhle diskusi. Vzpoměl jsem si , že tohoto woba mám taky . druhý den jsem vyrazil s kámošem na poslední vláčku roku 2008. Vytáh jsem z krabice rapalu minnow rap a povídám kámošovi ,, Hele tohle je podle lidí super wob , tak sleduj ´´ :-)) .
První nához , druhej nához , po třetím náhozu mi asi po čtyřech otáčkách kličky navijáku přišel záběr který ihned povolil, nechtěl jsem tomu věřit , ale bylo to tak woba mi něco (asi ne malého)
uhryzlo. Byl to dobrej wobler mír s ním.:-)
První nához , druhej nához , po třetím náhozu mi asi po čtyřech otáčkách kličky navijáku přišel záběr který ihned povolil, nechtěl jsem tomu věřit , ale bylo to tak woba mi něco (asi ne malého)
uhryzlo. Byl to dobrej wobler mír s ním.:-)
kebator - Profil | Čt 1.1.2009 20:03:38
candidát >> podla mna je najlepsia nastraha na nocnu vlacku farba SFC. Osobne som na nu este nechytal, ale chalani beru hlavne F-13 SFC a F-11 SFC na nocnu vlacku na zubacov .. takze na nocnu vlacku jedine SFC. a maju velmi pekne vysledky
Pokial je ta voda prechytana, tak skus nasadit nieco, co tam moc nehadzu. a trebars aj to HT alebo FT ... hodne stastia a nech sa dari !
Pokial je ta voda prechytana, tak skus nasadit nieco, co tam moc nehadzu. a trebars aj to HT alebo FT ... hodne stastia a nech sa dari !
saxana - Profil | Čt 1.1.2009 10:55:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
candidát - HT je vraj dobrá na nočnú vláčku...
kebator - Profil | St 31.12.2008 7:52:38
candidát >> fuha, ja tym HT-ckam moc neverim, skusil by som skor farbu Silver, Perch, Yellow Perch. I ked nehovorim, ze HT je zly vyber ... je ta voda, na ktoru pojdes, moc prechytana ?
candidát - Profil | Út 30.12.2008 17:14:38
karel uvažuji kopit minnow rap 09 barva HT máš s ní nějakou zkušenost?
karel/ - Profil | Ne 28.12.2008 19:21:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
candidát >> Jak,kdy.Těch barev jsem zkoušel víc a každá barva si chytla rybu.Špatná neni barva YP.
M.a.t.o. - Profil | So 27.12.2008 19:43:15
mam ich tiez a tak isto som videl ako pracuje... Vsetko je len o rukach, preto si myslim ze neexistuje zla a dobra nastraha (brat s rezervou). To ze sem hodil Karol foto ryb z jedneho dna este nesvedci o nicom. Tak ako napisal "vhodna voda, vhodna hlbka.
kebator - Profil | So 27.12.2008 19:33:04
M.a.t.o. >> prave ze ho nechcem predat. Chytaju na ne chalani a pokial si ho videl pod vodou na vlastne oci, tak bi si to videl ... kukni s ana Karla, ako na to chyta ... to je vsetko !
P.S. Uz mam len jeden kusok, ta fotka je z leta :-)) pokial by si chcel rypkat opat ...
P.S. Uz mam len jeden kusok, ta fotka je z leta :-)) pokial by si chcel rypkat opat ...
M.a.t.o. - Profil | So 27.12.2008 19:29:51
kebator na zaklade coho usudzujes ze ide o super wobler pokial si nan dokopy nic nechytil (odhliadnuc od jednej micromrdky a faktu ze ich chces predat)? dik za odpoved.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . Skladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










