- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lov sumců na Rozkoši.
Máte někdo zkušenosti s lovem sumců na Rozkoši?Dik za odpovědi.
Autor diskuse: stal - Profil , 22.9.2008 dravci - revíry, cestování
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
3x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Hugo Fisher - Profil | St 20.6.2012 12:12:52
P!F >> Akci jsem neinicializoval, Bassy nenasazoval. Jen o tom vím. A nevadí mi to.
A jak říkám, ulovit ho tam, je díky tomu, že je decimují sumci, stále těžší a těžší.
Jinak mně rozhodně nevadí. Plno ryb tu zdomácnělo. Tak proč ne okounek? Jen houšť a větší kapky.
A jak říkám, ulovit ho tam, je díky tomu, že je decimují sumci, stále těžší a těžší.
Jinak mně rozhodně nevadí. Plno ryb tu zdomácnělo. Tak proč ne okounek? Jen houšť a větší kapky.
Márvin - Profil | St 20.6.2012 12:10:54
rybaru je na rozkoši tolik že o vykendu se tam neda ani sehnat misto k lovu
Hrdobec - Profil | St 20.6.2012 12:08:11
Hugo Fisher >> nejhorší je přemnoženost rybářů,kam se sumci na ně hrabou:-)
P!F - Profil | St 20.6.2012 12:08:07
Hugo Fisher >> bassy patria do sukromaku, nie na zvazovku. Fakt hodne nepovodny druh...
Hugo Fisher - Profil | St 20.6.2012 12:06:16
Přemnoženost sumců (jejich velmi komplikovaný lov, jelikož se nesmí lovit z lodě, ani na bójku, pokud se nepletu) je zásadní problémem, proč se na ÚN Rozkoš nepříliš dobře vydařila akce "BlackBass". Aneb do Rozkoše se pokoušel opakovaně vysadit okounek pstruhový, americká forma (Largemouth a Smallmouth bass), ale díky všežravosti sumce byla tato nakonec zastavena a v tichosti umlčena. Tj. sumci na Rozkoši jsou, okounci pstruhoví též, ale ani jedno není snadné cíleně lovit.
Je to velká škoda. Raději bych tam měl ty okounky, než sumce.
Je to velká škoda. Raději bych tam měl ty okounky, než sumce.
Márvin - Profil | St 20.6.2012 11:42:15
na bejt sem zvyklej ne , podte se vratit raci k sumcum nez k pravopisu
Lauri - Profil | St 20.6.2012 11:40:00
Márvin >> co je rychlejší napsat bejt nebo být? Když už tedy musíš psát rychle :)
Márvin - Profil | St 20.6.2012 11:36:48
ja prave sedim ve skole a jaksi nesmime bejt na internetu tak pisu rychle aby me nevidel ucitel on ma 120 kg :-D
meteor - Profil | St 20.6.2012 11:31:13
Márvin >> OT: až půjde "Kapr555" do školy, tak ho popros, ať tě vezme s sebou... protože jsi viditelně chyběl v hodinách jazyka českého, zejména pak při probírání pravidel pravopisu :-D
Kapr555 - Profil | Út 19.6.2012 17:10:48
Márvin kecá sumci tam sice sou ale jestli tam někdy viděl sumčí ocas a sumce jak sežral kachnu tak já sem jakub vágner a du na sumce :)
Márvin - Profil | Út 19.6.2012 17:06:54
zdravím sumci sou tam a pěkný, už nekolikrat se mi stalo že sem tam tahnul kapra . kolem 30-50 cm najednou po nem skocil sumec velkej 2 metry urcite neměl sem šanci otočil to a ke dnu už sem s nim nehnul , několikrát sem tam sumce slyšel pukat, ulovil kachnu potapku vynořila se a najednou vlna -šplouchanec byl jen vidět sumčí ocas a zmizela je tam sumcu hodně a pěkny sou hrozně chytry jen tak se chytit nedaj,proto sou premnozeny.
VYDROUŠ - Profil | Po 22.9.2008 22:17:15
Jončik)) tohle jsem nedavno někomu psal:-), je to pravda na rozkoš chodím často a trochu ji znám. Sumci to je problem, že se nesmí z lodě ale i tak se nechají nějací chytit. Každe jaro(květen) chodím na uhoře a sumce není problem chytit. Stačí jen pořadný chuchvalec rousnic, letos jsem chytil největšího 70, ale tři roky zpět jednoho 140 a 110. Docela sranda ho dostat na mělčinu, ale v trenkach to jde. To vše k sumcum na jaře na Rozkoši, více se jim nevěnuji snad ti někdo poradí lepe.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoRare woblery - Rapala 14054
SoÚhoří sezona 2012 10520
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . Úlovky na přívlač z Moravy 2
. . . Trojháčky na dravce 60
. . . Jaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











