- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chytáte na woblery Storm?
Chtěl bych zkusit woby od Stormu. Jsou to sice plasťáky, ale zaujala mne poměrně příznivá cena. Jde mi hlavně o větší modely Mid Thunder, Shallow Thunder atd., má někdo zkušenost? Díky.
Autor diskuse: Raketýr - Profil , 8.9.2008 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nskwor - Profil | Po 8.12.2008 21:02:34
Raketýr >> Ty čtyři vpravo vypadají slibně. Co je to za model?
NRaketýr - Profil | Po 8.12.2008 19:34:45
Pár woblerků STORM jsem si už od té doby pořídil.
Přesto že působí trošku pouťově, tak mi fungují a sem tam na ně i něco chytnu. Oproti Rapalám a Nilsům mají mnohem menší odolnost povrchu proti štičím zubům - plastový povrch se rychle odře. To ale na funkci nemá žádný vliv :-) Ještě jsem na ně ale nechytil (bohužel) žádnou trofejní rybu, takže nevím jestli to něco dokáže rozlousknout.. Myslím ale že vydrží docela dost (zkoušel jsem ve svěráku silou vytrhnout zalepené očko z lopatky a drží dobře). Pužívám je hlavně tam, kde je mi líto drahých Rapal, nebo mých oblíbených Nils Masterů.
Přesto že působí trošku pouťově, tak mi fungují a sem tam na ně i něco chytnu. Oproti Rapalám a Nilsům mají mnohem menší odolnost povrchu proti štičím zubům - plastový povrch se rychle odře. To ale na funkci nemá žádný vliv :-) Ještě jsem na ně ale nechytil (bohužel) žádnou trofejní rybu, takže nevím jestli to něco dokáže rozlousknout.. Myslím ale že vydrží docela dost (zkoušel jsem ve svěráku silou vytrhnout zalepené očko z lopatky a drží dobře). Pužívám je hlavně tam, kde je mi líto drahých Rapal, nebo mých oblíbených Nils Masterů.
NRomikS - Profil | Po 8.12.2008 18:49:54
pepa-č >> PepaČadek >> jistě,potom je to zbytečný dlachmání.někdy su na ty pidištičky nasranej,jak sou potvory hltavý a trojháčky jim nejdou vyndat,ale sou houževnatý,mají výdrž,není to žádnej candát.
NPepaČadek - Profil | Po 8.12.2008 18:40:25
RomikS >> souhlasím s tebou. Taky beru ryby do ruky. Někdy to jinak nejde. O to ale nešlo. Nemluvil jsem o braní do ruky za účelem vyproštění háčku. Jen jsem si dovolil poznámku k focení štik o polovině míry. Focení takový ryby nedokážu pochopit. Mluvil jsem o omatláváních prťavých ryb za účelem fotky o nulové hodnotě. O to my šlo, nic víc.
NRomikS - Profil | Po 8.12.2008 18:35:02
pepa-č >> PepaČadek >> někdy se to neobejde,bez braní do ruky,třeba když má ryba celej trojhák v hubě,nechápu vás co tady furt někoho jebete za braní ryb do ruky,někdy to prostě nejde.
N[eXecutoR] - Profil | Po 8.12.2008 14:56:02
Nindy - Profil | So 6.12.2008 20:55:51
Chytám. Např. ten na fotce executora je super náhrada popa do mělkých vod, kde dravci z různých důvodů popy neberou. Chytám na něj skoro jako na popa - zastavit na 3-5 vteřin a potom pár krátkých rychlých škubnutí. Ale i při souvislém pomalém tažení chytá dobře. Mám na něj snad všechny druhy nelosos. dravých ryb. Rapala až letos nabídla adekvátní náhradu - DT01, ale cena stormu je podstatně příznivější. Na druhou stranu, tohoto woba snad nejde urvat - jde tak do 30cm. Salmo Boxer Shallow v 5ce se může jít zahrabat.
Nboyscout - Profil | So 6.12.2008 18:09:09
Nechytám. Používám woblery Rapala, Salmo a pak ještě 2 jiné značky které se u nás nedají sehnat. Kromě příznívé ceny si myslím Storm nemá co nabídnout. Ale je každého věc, na co chytá :-)
NBischop - Profil | So 6.12.2008 17:46:08
pepa-č >> PepaČadek >> Přesně tak činím jak uznám za vhodný vůdči rybám. Když jde vyháknout ve vodě, pouštím tyhle mrňata hned. Když mi to nejde musím ji vzít do pazoury. Takovej jsem holt já.
NPepaČadek - Profil | So 6.12.2008 17:40:57
Bischop >> Nemyslel jsem to nijak zle vůči Tobě. Jen si myslím, že je možný se s ohledem k těm rybám bez toho obejít. Čiň jak uznáš za vhodný.
NBischop - Profil | So 6.12.2008 17:31:14
pepa-č >> PepaČadek >> :o) hmm tos mi to dal, už se stydím, jsou to dvě ryby
NPepaČadek - Profil | So 6.12.2008 17:26:01
Bischop >> hlavně je důležitý 25cm štiku fotit vícekrát a potom ji brát do pazoury. :-( Proč tenhle větší potěr nevyhákneš ve vodě? Lidi chovejte se k těm štikám jako k ohroženým rybám. Mějte rozum.
NDeProfundis - Profil | So 6.12.2008 16:45:35
Daleko větší průser jsou použité háčky - na prvním kousku jsou celkem fajn právě na sumíky, na druhém jsem musel poslední vyměnit, po tom jak ho zmuchlal jeden fousáček ani né metrovej.
NDeProfundis - Profil | So 6.12.2008 16:43:39
trnkáč >> nějaký metrový sumíky jsem na různý Thundersticky vytáhnul a přežily to bez újmy! Poslední sumík 127 byl taky na voba za něco přes stovku co měl očko zatavené v lopatce a nic se mu nestalo. Je možný že byl tvůj vobler naťuklej od šutru nebo tak něco, rozhodně bych to nezobecňoval.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73



















