- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Wobler na štiku
Chtel bych se zeptat, ktery wobler se vam nejvice osvedcil na stiky. Pokud to bude mozne, poslete jeho fotku. Diky.
Autor diskuse: montella - Profil , 20.7.2008 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nvydrýsek říční - Profil | St 30.7.2008 21:38:10
kebator -ten malí zelený mám taky .jaké na něj máš úspěchy ještě sem na něj moc nechytal
NLukas J - Profil | St 30.7.2008 19:38:05
Letos jsem woblerovou výbavu doplnil už o 28ks, ale stejně mi nejvíc šlape GLOOG Kalipso 8cm v obou verzích barva ON+ NP a River2sea v 7,5cm trojdíl s hnědým hřbetem a 12cm jednodíl v barvě makrela (tenhle se dá vodit stejně jak X-rap a za poloviční cenu). Dost mě zklamaly Xrap-shad - asi se při příští vázce naseru a vyprošťovák už nechám schovaný.
Nhroch2 - Profil | Út 29.7.2008 11:37:43
tak treba tento noname wobler za 50 kč,nakterý sem letos chytl uz všechny dravce včetně této 80 cm štiky.
NAngle face - Profil | Út 29.7.2008 5:48:56
Zdravím je to možná trochu mimo otázku , ale záleží moc na způsobu woblerů ?? konkrétně jsem ted jiš delší dobu be potahu na Horneta od Salma
NESOXBOY - Profil | Út 29.7.2008 2:11:43
pokud možno tak hodně podobné malé štice to je má zkušenost a funguje
NCharles B. - Profil | Čt 24.7.2008 18:16:38
vydrísek: to je pravda. Jen jednou jsem na něj chytl okouny, a to při chytání na těžko se zátěží na přívěsu. Je to sice složitější, ale přesto bych řek, že ten wobler váznul méně nežli klasický shad rap s dlouhou lopatkou.
NPepaČadek - Profil | Čt 24.7.2008 11:32:46
"správná" odpověď neexistuje, znám vláčkaře co úspěšně chytaji na stejných vodách jako já a já bych si z jejich krabice těžko vybíral, a oni z mojí taky.
Hodně záleží na tom jak chytáš, na způsobu vedení, a spustě dalších faktorů.
používám Shad Rapy, Fat Rapy, originalky, CD, jointed, Nilmastery, Magnumy....
chce to zkoušet a vypiplat si svojí sestavu přesně podle sebe.
Dej na svůj cit a na to čemu věříš. Snaž se vždy zapamatovat, kde a kdy si s čím uspěl a za pár sezón ti to začne dohromady dávat určitou představu řádu....no a pak zjistíš, že někdy je všechno jinak a nikdo neví proč.
Hodně záleží na tom jak chytáš, na způsobu vedení, a spustě dalších faktorů.
používám Shad Rapy, Fat Rapy, originalky, CD, jointed, Nilmastery, Magnumy....
chce to zkoušet a vypiplat si svojí sestavu přesně podle sebe.
Dej na svůj cit a na to čemu věříš. Snaž se vždy zapamatovat, kde a kdy si s čím uspěl a za pár sezón ti to začne dohromady dávat určitou představu řádu....no a pak zjistíš, že někdy je všechno jinak a nikdo neví proč.
NPiskořík - Profil | Čt 24.7.2008 10:56:44
Fotku nemám, ale je to notoricky známý model Rapala Shad Rap 9 v barvě SD.
Nvydrýsek říční - Profil | Čt 24.7.2008 7:57:09
Charles B -tak to je taky hodně dobrý kousek loni sem na to vytáhl za týden u nás na řece přes 40 štik ale myslím si že je dobrý jen na ty štiky pac okouni mi na to vubec nebrali
NHugo Fisher - Profil | Ne 20.7.2008 22:31:21
rapala countdown 7cm (mylsim ze mela sedm, uz ji nemam) barva potocak
Ngogo_DM - Profil | Ne 20.7.2008 22:29:57
Z nich najviac Rapala Husky Jerk-farba P, Shallow shad rap farba B a Salmo Slider..tie X-Rapy som este neskusal..na ne som zvedavy
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...





















