- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
lov úhořů nemohu zaseknout hada
Lovci úhořů. Ptám se- jak je nejlepší napíchnout rousnici aby zásek seděl? Už několik úhořů mně spadlo a nebo to mají za krajíček tlamky.
Autor diskuse: Kalužmistr - Profil , 28.5.2008 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
37x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
N22cruiser22 - Profil | Ne 3.1.2010 2:21:46
Kalužmistr >> osobně reším opačný problém chytam na feeder a sekám hned po záběru a úhoř to ma vždy až v pr...
NSestif - Profil | Ne 3.1.2010 2:10:58
Kalužmistr >> malí haček a nechat zažrat jestli si chces nechat a jestli ne tak malí háček a hned sekat
NMlady_Rybar - Profil | Út 3.6.2008 21:15:24
homerbond: Jasně, že vlhko je nej. Přechovávám je v krabičce od salátu s trochou trávy, pár dní tak vydrží, když je chceš udržet dýl tak do hlíny.
NKalužmistr - Profil | Út 3.6.2008 16:26:00
Tak pánové už jsem na to přišel. Asi jsem sekal moc brzo aproč? Protože včera jsem byl opět se synem na hadech a zjistili jsme tuto věc. CHytali jsme na rousnice a bylo mnoho takovejch škubanců a proto jsme si řekli že si toho nebudem vůbec všímat. Ale asi po 15 minutách se rozjel policait až k prutu a po záseku tam byl úhoř 80cm. Takhle jsme chytali dál a úhoři byli na břehu. Ponaučení zní nespěchat.
NŠlapeto - Profil | Út 3.6.2008 15:59:29
Tak sem byl o výkendu na hadech s fídrem a de to suprově.Sekal jsem každej záběr a většinou to byli hadi.Byli tak žravý že 1had = novej forpas,škoda že nepřišel větší než 45..
Nrexmodry - Profil | Út 3.6.2008 1:06:32
Tak pánové, jsem se zrovna vrátil z hadů.
Přišli dva hadi a se zasekem problém nebyl, měli to hezky polknutý.
Přišli dva hadi a se zasekem problém nebyl, měli to hezky polknutý.
NMates(původní) - Profil | Čt 29.5.2008 16:47:11
Musíš sekat když je v tahu a né když je v tahu. Zřejmě se jedná o malé kusy nebo o líny.
NVodník Kebule - Profil | Čt 29.5.2008 14:55:00
Šlapeto - úhoř celkem baští hltavě, takže mám taky zkušenost, že na feeder sekám hned... a jde to
NRoh1!ck - Profil | Čt 29.5.2008 14:53:53
Minulý týden jsem byl na úhořích, chytil jsem sice jen jednoho (-50). Chytal jsem na splávek, háček jsem měl na úhoře s dlouhým ramínkem a na nim pěkně napichlou žížalu a ..... Hned co mi splávek zajel pod hladinu, tak seknu, vytáhnu ho na břeh a háček měl tak hluboko, že jsem ho radši odřezal, doufám že to rozplave. Nevím v čem byla chyba, asi měl pořádný hlad.
Nskulaluks - Profil | Čt 29.5.2008 14:52:50
nech si dlouhej průvěs u policajta
a sekni až bude policajt úplně nahoře
a sekni až bude policajt úplně nahoře
NŠlapeto - Profil | Čt 29.5.2008 14:33:17
A co zkusit chytat s malým háčkem a kouskem rousnice (nebo ocásek z mini rybky) na fídra,hned pozáběru sekat.?
NKalužmistr - Profil | Čt 29.5.2008 9:44:33
Tak jsem včera použil vaše nejčastější rady a taky se to vyplatilo. Jednu zmněnu jsem udělal a to že jsem dal větší háček. Míry těch úhořů jsou 75 a 85cm. Tak díky za rady.Bude to uzený dárek k 60tinám.
NXJRista - Profil | Čt 29.5.2008 9:34:25
Bachy: no je to škoda......mě při každém promarněném záběru vrtá hlavou co to mohlo být.....jsou to chytrý potvůrky,jako by věděly, že zrovna ten prut nehlídáme :-DDD a o tom to je!
NBachy - Profil | Čt 29.5.2008 9:25:44
XJRista - Na rousnici. I když se na tom revíru větší kapři vůbec netahaj, tipnul bych to na většího kapra, který se píchl a vystartoval ze zátoky, nebo sumík. Škoda že to šlo přes tu vázku, na té vodě vázek moc není. No s kolegou jsme nechápali. :o)
Čtenáři této diskuse také sledují
NÚhoří sezona 201210518
NFotky ryb pouze na přívlač107199
NBurza na přívlačové nástrahy33421
NVýroba woblerů31008
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrivlac s multiplikatorom31598
Nvýroba stojanu na sumcový prut19
NSlapy - Dravci2009
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
4:21NÚhoří sezona 2012 10519
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
PáNBurza na přívlačové nástrahy 33421
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73












