- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
lov úhořů nemohu zaseknout hada
Lovci úhořů. Ptám se- jak je nejlepší napíchnout rousnici aby zásek seděl? Už několik úhořů mně spadlo a nebo to mají za krajíček tlamky.
Autor diskuse: Kalužmistr - Profil , 28.5.2008 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
37x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NPaulus - Profil | St 2.5.2012 22:04:21
Dalas >> Je to reinkarnovanej KOLIBŘÍK - co na tom stréčku nechápeš ?
NDalas - Profil | St 2.5.2012 18:21:04
Ahoj, a pak že neberou..)jak jsem říkal- nejlepčí je květen- předevčírem- plavou do jednoho dál, házel jsem je do plastový tašky, pak jim namočil cestu k vodě, vysypal na hromadu a snažil se je spočítat a pofotit jak prchají a skáčou šipky, bylo to rychlý))
NDalas - Profil | Čt 26.4.2012 15:28:34
lada78 >> udil jsem někdy před 20 a vícelety uhoře každý rok, vždycky jsem stahoval, taková ta slupka (nevím jak se to přesně jmenuje) co tam zustane po stáhnutí kůže vytvoří pak druhou jakoby kůži a maso určitě podrží, ocásky jsem uřezával, píchal do nich a stejně mastný. Jinak díky za recepty kluci, já je fakt už budu jen pouštět, nanejvýš kdyby mi ho někdo chtěl na ochutnávku připravit)
Nlada78 - Profil | Čt 26.4.2012 15:06:30
tupac >> jasné,uhoř má tuhou kůži-nechává se jen při uzení,aby maso držela pohromadě. Jde to docela snadno,ale chce to cvik. Nejlepší je přibít ho za hlavu velkým hřebíkem,naříznout kůži kolem dokola-za hlavou. A pak stáhnout jako ponožku. Můžeš si pomoci třeba kombinačkama.
NUnkas - Profil | Čt 26.4.2012 11:39:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Dalas >> Nebo zkus tohle. Staženého, vykuchaného úhoře nakrájíme na šikmé plátky asi centimetr široké, jednotlivé porce osolíme, pokapeme citronovou šťávou a necháme v chladnu asi hodinu odležet. Z mouky, vejce, piva a oleje mezitím našleháme těstíčko, ve kterém plátky úhoře máčíme a pak smažíme na rozpáleném tuku do zlatova. Z hotových porcí ubrouskem vysajeme přebytečnou mastnotu a můžeme servírovat. Takto upravený úhoř je vynikající s bramborovou kaší. Dobrou chuť. Uf, to jsem se zapotil.
NBendour - Profil | St 25.4.2012 23:03:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
zkus jí namotat opačně.Od ocasu jí namotej a vytáhni jí až nad háček.Háček ti bude skoro celej ale fakt to dobře funguje.Větší háčky nejlépe s očkem.A když se zeptáš v rybářství tak určitě mají upravený háčky se zoubkama na ramínku aby žížala nesklouzla dolů léta jsem je používal a fakt v pohodě.Fakt jí natáhni až nad háček.A háčky s delším ramínkem a menším obloučkem.Kdyžtak písni.A rybičky jsou super nejvíc jsou hropuzci.
Nlada78 - Profil | St 25.4.2012 14:35:00
Dalas >> O tom květnu máš pravdu-to jdou nejlíp. Zkus si někdy na kolečka nakrájeného úhoře naložit do marinády a pak napíchat na špejli s cibulí,paprikou,rajčaty,žampiony...podle fantazie a hodit na olej,to je bašta:-) Je pravda,že se úhoř dá snadno pokazit,ale když se člověk nevzdává.....stojí to za to:-)
NDalas - Profil | St 25.4.2012 14:22:17
NICKLOTERS >> nechápu,co na tom nechápeš- píšeš že na rousnici už hady ne, že jedině na rybičku, já ti píšu, že nej na hada je květen a v květnu se holt na rybku nechytá, nevidím, že bych někde napsal, že já je toužím v květnu chytat na rybku. Pak píšeš, že žížala na háčku ohrožuje spoustu jiných druhů- já se ptám čím- tím jednoháčkem, nebo že na dotyčnou rybku nedejbože šáhnu, když jí budu háček vyndávat..??
NNICKLOTERS - Profil | St 25.4.2012 7:52:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Dalas >> No jestli hceš ty chytat na rybku hady od května tak můžeš....Já na rybku chytám až to RŘ dovoluje....to je snad příteli nad slunce jasné......A nikde nečtu ve svém předešlém zápise že bych nějakou rybu něčím ohrožoval................Jinak ještě ta hlavní věc je ...každý z nás má možnost při lovu jaké koli ryby vybrat si rybolovnou techniku včetně nástrahy.......Vše v dobrém..
Čtenáři této diskuse také sledují
NÚhoří sezona 201210518
NFotky ryb pouze na přívlač107199
NBurza na přívlačové nástrahy33421
NVýroba woblerů31008
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrivlac s multiplikatorom31598
Nvýroba stojanu na sumcový prut19
NSlapy - Dravci2009
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
4:21NÚhoří sezona 2012 10519
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
PáNBurza na přívlačové nástrahy 33421
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...















